
Rod [ Niereformowalny Sceptyk ]
Prezent
Przyszła kolej i na mnie. ;)
Zbliżają się Mikołajki, także te klasowe. Wylosowałem dziewczynę (ciężko nie było gdy w klasie jest 27 dziewczyn i 5 chłopaków) i muszę jej kupić prezent. Do 20 zł.
wydolny_pławikonik [ Konsul ]
Kamyczki?
Nikos007 [ Liverpool FC ]
Wibrator!
Teraz tylko poważne propozycje.
PS. Skąd my mamy wiedzieć co ona lubi? Przecież jej nie znamy
loleczek00 [ Wieczny Madridista ]
Mam u siebie w klasie podobnie,hehe :D Cały urok bi0-chemU.
Jakiegoś misia:D !

K4B4N0s [ Filthy One ]
Wibrator
Rod [ Niereformowalny Sceptyk ]
Ja w sumie też nie znam jej zainteresowań. Chwilowo jakiś misiek wydaje się najrozsądniejszą opcją ale przydałaby się jakaś alternatywa. :)
loleczek -> Ja human.
DJ Horus [ Centurion ]
-słodki miś, piesek, kotek (pluszowy)
-książka (romantyczna)
-film (romantyczny)
-łańcuszek
-kolczyki (nie wiem czy będą się nadawały :()
Rod [ Niereformowalny Sceptyk ]
Gdzie ja za 20 zł dorwę porządne kolczyki czy łańcuszek? Z takimi prezentami jest o tyle trudniej, że można nie trafić w gust. :P

rzaba89nae [ WTF!? ]
Misia "kloszarnego" jak ja to mówię kup- takiego max miękkiego i obrzydliwie słodkiego, szarego z dużymi czarnymi oczami i niechlujnie wyszytym grubą białą nicią sercem z kiepskiej jakości materiału na klatce.
Chudy The Barbarian [ Legend ]
Jezu jak ja nie lubię tych klasowych mikołajków... i ogólnie kupowania prezentów.
Rod [ Niereformowalny Sceptyk ]
up'nę bo jutro zacznę chodzić po sklepach (Mikołajki klasowe dopiero 10 grudnia).