GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Prezent

02.12.2009
15:59
smile
[1]

Rod [ Niereformowalny Sceptyk ]

Prezent

Przyszła kolej i na mnie. ;)

Zbliżają się Mikołajki, także te klasowe. Wylosowałem dziewczynę (ciężko nie było gdy w klasie jest 27 dziewczyn i 5 chłopaków) i muszę jej kupić prezent. Do 20 zł.

spoiler start
Niech ktoś szybko rzuci "wibrator" i zaczną się poważne propozycje. :D
spoiler stop

02.12.2009
16:01
[2]

wydolny_pławikonik [ Konsul ]

Kamyczki?

02.12.2009
16:02
[3]

Nikos007 [ Liverpool FC ]

Wibrator!
Teraz tylko poważne propozycje.
PS. Skąd my mamy wiedzieć co ona lubi? Przecież jej nie znamy

02.12.2009
16:02
[4]

loleczek00 [ Wieczny Madridista ]

Mam u siebie w klasie podobnie,hehe :D Cały urok bi0-chemU.

Jakiegoś misia:D !

02.12.2009
16:04
smile
[5]

K4B4N0s [ Filthy One ]

Wibrator

spoiler start
poważnie
spoiler stop

02.12.2009
16:05
[6]

Rod [ Niereformowalny Sceptyk ]

Ja w sumie też nie znam jej zainteresowań. Chwilowo jakiś misiek wydaje się najrozsądniejszą opcją ale przydałaby się jakaś alternatywa. :)

loleczek -> Ja human.

02.12.2009
16:22
[7]

DJ Horus [ Centurion ]

-słodki miś, piesek, kotek (pluszowy)
-książka (romantyczna)
-film (romantyczny)
-łańcuszek
-kolczyki (nie wiem czy będą się nadawały :()

02.12.2009
16:25
[8]

Rod [ Niereformowalny Sceptyk ]

Gdzie ja za 20 zł dorwę porządne kolczyki czy łańcuszek? Z takimi prezentami jest o tyle trudniej, że można nie trafić w gust. :P

02.12.2009
17:04
smile
[9]

rzaba89nae [ WTF!? ]

Misia "kloszarnego" jak ja to mówię kup- takiego max miękkiego i obrzydliwie słodkiego, szarego z dużymi czarnymi oczami i niechlujnie wyszytym grubą białą nicią sercem z kiepskiej jakości materiału na klatce.

02.12.2009
17:09
[10]

Chudy The Barbarian [ Legend ]

Jezu jak ja nie lubię tych klasowych mikołajków... i ogólnie kupowania prezentów.

06.12.2009
16:50
[11]

Rod [ Niereformowalny Sceptyk ]

up'nę bo jutro zacznę chodzić po sklepach (Mikołajki klasowe dopiero 10 grudnia).

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.