JaSiEk1996 [ Too Tough To Die ]
"Gamer" warto?
Nie będę się rozpisywał i spytam się po prostu: Czy warto iść do kina?
Mofis [ Ale urwal! ]
yyy. na film pt ?
krucyskun [ Pretorianin ]
Jak masz wolny czas i zamulasz to czemu nie, ale rewelacji dla mnie nie było :)
[2]
Na film pt. "Gamer"
wysiu [ ]
Nic jakiegos super, taka troche podroba starego Running Man z Arnoldem, i pomysly straszne naiwne - efekty za to w miare, jako typowy 'odmozdzacz akcji' moze byc.
hopkins [ Zaczarowany ]
Jesli podejdziesz do tego filmu na luzie to idz. Tak jak napisal Wysiu. Odmozdzacz.