GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

"Gamer" warto?

02.12.2009
15:26
[1]

JaSiEk1996 [ Too Tough To Die ]

"Gamer" warto?

Nie będę się rozpisywał i spytam się po prostu: Czy warto iść do kina?

02.12.2009
15:28
[2]

Mofis [ Ale urwal! ]

yyy. na film pt ?

02.12.2009
15:28
[3]

krucyskun [ Pretorianin ]

Jak masz wolny czas i zamulasz to czemu nie, ale rewelacji dla mnie nie było :)

[2]

Na film pt. "Gamer"

02.12.2009
15:30
[4]

wysiu [ ]

Nic jakiegos super, taka troche podroba starego Running Man z Arnoldem, i pomysly straszne naiwne - efekty za to w miare, jako typowy 'odmozdzacz akcji' moze byc.

02.12.2009
15:35
[5]

hopkins [ Zaczarowany ]

Jesli podejdziesz do tego filmu na luzie to idz. Tak jak napisal Wysiu. Odmozdzacz.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.