GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Witam, proszę o radę w wyborze ławeczki do ćwiczeń

02.12.2009
14:32
smile
[1]

szułek [ Generaďż˝ ]

Witam, proszę o radę w wyborze ławeczki do ćwiczeń

Witam chcę zacząć ćwiczyć w domu no i mam już hantle, gryf prosty i łamany no i szukam ławki. Takiej bez przesady z ceną sądze ze do 200 zł z wysyłką mi starczy no i tak się zastanawiałem nad tą:



tylko nie jestem pewien jak ławeczka wygląda po złożeniu środkowej części bo chciał bym ćwiczyć górne partie mięśni ale do tego potrzebna jest właśnie ławeczka gdzie można ustawić kąt około 45 stopni (Ci co ćwiczą wiedzą pewnie o co mi chodzi) pozycja tak jak by przychylone krzesło a na ławeczce której link podałem wyżej nie jestem pewny czy można coś takiego zrobić... Więc jeżeli ktoś z was się orientuje czy takowa możliwość istnieje lub znacie inne ciekawe ławeczki za ceną jaką poałem wyżej to proszę o wstawianie i doradzanie :)

02.12.2009
16:03
[2]

wydolny_pławikonik [ Konsul ]

Szukaj takiej z obnizaniem w dwoch pozycjach takie sa najlepsze masa jest na allero w dziale sportowym

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.