GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Karta grafiki pomoc

02.12.2009
13:51
[1]

mikAS :) [ Senator ]

Karta grafiki pomoc

słuchajcie w konfiguracji grafiki mam coś takiego pomożecie nastawić żeby było najsprawniej dla nowych gierek ?

Podmiana Asynchroniczna (wł / wył )
Potrójnie buforowanie (wł / wył )
Reguła podmiany ( podmiana / transfer plików )
Głębokość bitowania bufora głębokości ( 16 / 24 bit )
wymuszenie kompresji tekstury S3TC ( wł / wył )
wymuszenie kompresji tekstury FXT1 (wł / wył )
Obszar pamięci sterownika (niskie / normalne / wysokie )
Głębokość koloru tekstury ( 16 / 24 bit )
Filtrowanie Anizotropowe ( wł / wył )

02.12.2009
14:02
[2]

AyenoKanno [ SomeoneElse ]

Moim skromnym zdaniem dla Twojej karty graficznej najodpowiedniejsze są ustawienia takie jakie są :) to tylko GMA 4500 także cudów się nie spodziewaj :)

Także tak :
1-wył
2-wył
3-wył
4-wył
5-wył
6-wył
7-normalne
8-16
9-wył

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.