GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Skype i GG na Nokie E51

02.12.2009
10:55
[1]

gawilon [ Chor��y ]

Skype i GG na Nokie E51

Mam Nokie E51 i bardzo chętnie skorzystałbym na niej ze skype i GG. Ale czy na nią są te programy i czy można z nich za darmo skorzystać za pośrednictwem WIFI ?
NIe wiem jaką aplikacje Skype sciganac, bo wersji mają milion :)

02.12.2009
11:09
[2]

Mitsukai [ Internet is for Porn ]

Ja GG mam poprzez aplikacje Insiro.

02.12.2009
16:06
[3]

wydolny_pławikonik [ Konsul ]

Dzialaja i sa

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.