gawilon [ Chor��y ]
Skype i GG na Nokie E51
Mam Nokie E51 i bardzo chętnie skorzystałbym na niej ze skype i GG. Ale czy na nią są te programy i czy można z nich za darmo skorzystać za pośrednictwem WIFI ?
NIe wiem jaką aplikacje Skype sciganac, bo wersji mają milion :)
Mitsukai [ Internet is for Porn ]
Ja GG mam poprzez aplikacje Insiro.
wydolny_pławikonik [ Konsul ]
Dzialaja i sa