GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Stalker Czyste Niebo, Limańsk

02.12.2009
09:55
[1]

graf_0 [ Nożownik ]

Stalker Czyste Niebo, Limańsk

Mam pytanie - czy po przejściu Limańska czeka mnie jeszcze dużo walki na poziomie "bitwy", czy raczej będą to mutanci itp.? , bo uzbierałem pełno broni i amunicji i nie wiem czy ją zużyć na zabawę w Limańsku czy jeszcze oszczędzać.

02.12.2009
10:06
[2]

MagMany [ Wielki Wilk ]

Nie nie będzie żadnych mutantów. Spotka cię wojsko i inni przeciwnicy z amunicją i karabinami.

02.12.2009
10:30
[3]

graf_0 [ Nożownik ]

Później jest jeszcze wiecej przeciwników/wojska niż w limańsku?

No to trzeba się przezbroić...

02.12.2009
21:43
[4]

g0tcha [ Stay Up Forever ]

Czy więcej przeciwników niż w Limańsku? W szpitalu przeciwników będzie mniej więcej tyle samo co w Limańsku, żołnierze Monolitu i trochę wojska oraz śmigłowiec do zestrzelenia (przyda się więc jakaś wyrzutnia rpg). W samej elektrowni spędzisz bardzo mało czasu i nie będziesz musiał wiele strzelać.

04.12.2009
10:18
[5]

graf_0 [ Nożownik ]

No, skończyłem, ale...

To ma być koniec Stalkera?!!! Strasznie się zawiodłem... lecę do sklepu po kolejną część(SoC).

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.