graf_0 [ Nożownik ]
Stalker Czyste Niebo, Limańsk
Mam pytanie - czy po przejściu Limańska czeka mnie jeszcze dużo walki na poziomie "bitwy", czy raczej będą to mutanci itp.? , bo uzbierałem pełno broni i amunicji i nie wiem czy ją zużyć na zabawę w Limańsku czy jeszcze oszczędzać.
MagMany [ Wielki Wilk ]
Nie nie będzie żadnych mutantów. Spotka cię wojsko i inni przeciwnicy z amunicją i karabinami.
graf_0 [ Nożownik ]
Później jest jeszcze wiecej przeciwników/wojska niż w limańsku?
No to trzeba się przezbroić...
g0tcha [ Stay Up Forever ]
Czy więcej przeciwników niż w Limańsku? W szpitalu przeciwników będzie mniej więcej tyle samo co w Limańsku, żołnierze Monolitu i trochę wojska oraz śmigłowiec do zestrzelenia (przyda się więc jakaś wyrzutnia rpg). W samej elektrowni spędzisz bardzo mało czasu i nie będziesz musiał wiele strzelać.
graf_0 [ Nożownik ]
No, skończyłem, ale...
To ma być koniec Stalkera?!!! Strasznie się zawiodłem... lecę do sklepu po kolejną część(SoC).