
mefsybil [ Legend ]
szymonmac ma dziś urodziny!
Najlepszego.
kluha666 [ Legend ]
Najlepszego :P
Dzisiaj jakiś urodzinowy dzień, mój kumpel też ma dziś urodziny :D

E_G300 [ Damian ]
Zdróweczka :))

Serek55 [ Sercio Polski ]
Najlepszego.

kong123 [ Legend ]
Najlepszego. 100 lat!
gtowiec [ Kanapka ]
100 lat i +1
mefsybil [ Legend ]
No co je?
szymonmac to ten co zakłada ciągle listę rockowo/metalową i listę najlepszych okładek. No, możecie już złożyć życzenia :)

Midalan [ Dostojny ]
Niechaj pchły z tysiąca wielbłądów osiądą na twym łonie

gulczas1694 [ Centurion ]
100 lat
yo dawg [ 1979 ]
No co je?
Widocznie ludzie z wątku na wątek tego typu mądrzeją i nie chcą brać udziału w kółkach wzajemnej adoracji.

===Schejkimenn=== [ Legend ]
Najlepszego.

kobe47 [ essaywhuman ]
jemu mogę złożyć, wesołego życia.

Simen_01 [ Generaďż˝ ]
Stówka!
peterkarel [ DX ARMY ]
naj

Grzesiek [ www eRepublik com PL ]
Zdrowia, szczęścia i spełnienia marzeń!
Które to? :)

dewastat0r [ Generaďż˝ ]
Gratz!
WolfHunter [ And Justice for All ]
Naj

Ze wsi [ Senator ]
100 lat

szymonmac [ Legend ]
Dzięki wszystkim ;] A przede wszystkim dzięki mef :P
Które to? :)
Zacząłem szesnasty rok swojego życia :)

Chudy The Barbarian [ Legend ]
Najlepszego!
Nikos007 [ Liverpool FC ]
Najlepszego!

Mk4o [ Generaďż˝ ]
Najlepszego i kolejnych założonych List R/M bo nikomu poza Tobą się nie chcę ;p

dVk. [ me gusta ]
Najlepszego.
Hagen von Rabenhorst [ Hunter ]
naj,naj najlepszego
halfmaniac [ Dr. Freeman ]
Sto lat !
_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]
Jeden z lubianych przeze mnie userów, więc życzę Ci najlepszego wszystkiego!

SzymX_09 [ Mr. Irony ]
Wszystkiego dobrego Szymek :) Żebyś się doczekał jakiegoś fajnego piecyka i dobrego wiosła ]:->
szymonmac [ Legend ]
Żebyś się doczekał jakiegoś fajnego piecyka i dobrego wiosła ]:->
Gitary złej nie mam, ale piecyk by się przydał :>

Kub$ki [ Senator ]
Najlepszego!
m1a87z [ EmJedenA OsiemSiedemZet ]
Najlepszego :)
raphunder [ Legend ]
Lat sto!
Saul Hudson [ Legend ]
Niechaj wszy z tysiąca wielbłądów osiądą się na Twym łonie! ;)
Dzisiaj mamy wysyp solenizantów :P
Kherlon [ Winter Is Coming ]
Wszystkiego naj!

kubomił [ Legend ]
Sto lat, chłopie!
szymonmac [ Legend ]
[33]O, Kherlon! Twojego ostatnio posta widziałem w Leniwej, jeszcze w wakacje :P

mirencjum [ operator kursora ]
Wszystkiego Dobrego!
Pit17 [ Dolotek ]
STO LAT!

Michael_999 [ Kill with skill ]
Najlepszego :)
chop [ smiech to zdrowie ]
Najlepszego wszystkiego i w ogóle sto lat!
Inquisitio [ Pull the trigger ]
Wszystkiego dobrego !
Chris_Martin [ rogalinho ]
Najlepszego!

Samzabijaka [ 00000000 ]
STO LAT

Ceran_19 [ Ziemniaczany Mistrz ]
Wszystkiego Naj!!!

Powlol [ Spectrum ]
Najlepszego ;]
bogi1 [ Go To Sleep ]
Sto lat ;)
Tomal_P [ Legend ]
Wszystkiego najlepszego!
promyczek303 [ sunshine ]
Sto lat szymon ;)
faner [ Druid Ewenement ]
Sto lat ziom!

krucyskun [ Pretorianin ]
Siedemnastu lat czarnuchu :D
Pan Fryzjer [ Pretorianin ]
Sto minet

Armorgedon12 [ 43 ]
Wszystkiego najlepszego :)
SZYEMEK LOST [ Pretorianin ]
Wszystkiego Najlepsiejszego
Aegrus [ Konsul ]
Najlepszego ;)
Dzisiaj już trzecia osoba ma urodziny na golu :D