szczurek5544 [ Junior ]
Proszę o pomoc...
Nie znam sie za bardzo na komputerach wiec czy mozecie mi powiedziec jakie gry pojda mi (i czy wogole) na komputerze o takich parametrach :
Intel Pentium E5300 2,6 GH
Zotac GF cuda 9400GT 512 mb ddr2 128bit
2064 gb ram
Bardzo dziekuje.
Nie wiem czy mam co liczyc na gothica 3 :D

E_G300 [ Damian ]
"gothica 3 :D" na pewno pójdzie
szczurek5544 [ Junior ]
dzieki E_G300 :) fakt ze za komputer nie zaplacilem niewiadomo ile :P
Narmo [ nikt ]
Pasjans, Saper i inne tego typu gry wypuszczone do 2004 roku powinny działać.
PanSmok [ Generaďż˝ ]
kurcze - nie demonizujmy. Na tym sprzecie pograsz sobie spokojnie w wiekszosc gier. Po to wlasnie producenci gier wykombinowali mozliwosc zmiany detali wyswietlanego obrazu zeby mozna bylo dostosowac je do mocy sprzetu. Fakt ze masz sprzet ktory ma 2-3 lata wcale nie oznacza ze mozna go traktowac tylko jako duzy przycisk do papieru......

AssassinXxXxX [ Centurion ]
omg wszystko nawet na Pentium 4 pójdzie ^^^ tylko wiesz chcesz mieć na obrazie jak zdjęcia gier na gry-online.pl :D 2 klatki/sec a zalecane 40-50 klatek/sec xd
Faolan [ Człowiek Wilk ]
Nie oszukujmy się, najsłabszym ogniwem jest tutaj karta graficzna. Niestety na 9400GT nie uciągniesz zbyt wielu gier wydanych w ostatnich latach, komfortowo ciesząc się grafiką.

NEMROK19 [ Generaďż˝ ]
Tak jak poprzednik ,pierwszą rzeczą którą bym wymienił , w tym kompie to karta.
wydolny_pławikonik [ Konsul ]
spokojnie pojda