GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Proszę o pomoc...

02.12.2009
08:59
[1]

szczurek5544 [ Junior ]

Proszę o pomoc...

Nie znam sie za bardzo na komputerach wiec czy mozecie mi powiedziec jakie gry pojda mi (i czy wogole) na komputerze o takich parametrach :
Intel Pentium E5300 2,6 GH
Zotac GF cuda 9400GT 512 mb ddr2 128bit
2064 gb ram
Bardzo dziekuje.
Nie wiem czy mam co liczyc na gothica 3 :D

02.12.2009
09:08
smile
[2]

E_G300 [ Damian ]

"gothica 3 :D" na pewno pójdzie

02.12.2009
09:13
[3]

szczurek5544 [ Junior ]

dzieki E_G300 :) fakt ze za komputer nie zaplacilem niewiadomo ile :P

02.12.2009
09:15
[4]

Narmo [ nikt ]

Pasjans, Saper i inne tego typu gry wypuszczone do 2004 roku powinny działać.

02.12.2009
10:08
[5]

PanSmok [ Generaďż˝ ]

kurcze - nie demonizujmy. Na tym sprzecie pograsz sobie spokojnie w wiekszosc gier. Po to wlasnie producenci gier wykombinowali mozliwosc zmiany detali wyswietlanego obrazu zeby mozna bylo dostosowac je do mocy sprzetu. Fakt ze masz sprzet ktory ma 2-3 lata wcale nie oznacza ze mozna go traktowac tylko jako duzy przycisk do papieru......

02.12.2009
10:24
smile
[6]

AssassinXxXxX [ Centurion ]

omg wszystko nawet na Pentium 4 pójdzie ^^^ tylko wiesz chcesz mieć na obrazie jak zdjęcia gier na gry-online.pl :D 2 klatki/sec a zalecane 40-50 klatek/sec xd

02.12.2009
10:30
[7]

Faolan [ Człowiek Wilk ]

Nie oszukujmy się, najsłabszym ogniwem jest tutaj karta graficzna. Niestety na 9400GT nie uciągniesz zbyt wielu gier wydanych w ostatnich latach, komfortowo ciesząc się grafiką.

02.12.2009
11:24
smile
[8]

NEMROK19 [ Generaďż˝ ]

Tak jak poprzednik ,pierwszą rzeczą którą bym wymienił , w tym kompie to karta.

02.12.2009
16:05
[9]

wydolny_pławikonik [ Konsul ]

spokojnie pojda

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.