mikAS :) [ Senator ]
Dragon Rising problem
wszystko w screenie , co zrobić pobrałem demo żeby zobaczyć jak się gra a tu ? dupa

dawido137 [ tratatat ]
Co torrentów! Dirt, Stalker Modern warfare 2...aż strach przewinąć na dół.
mikAS :) [ Senator ]
[2] szczerze ? pobieram piraty żeby zoabczyć jak mi działają gry , np mw 2 mam już orginalne
Damian1539 [ Legend ]
Nie dogadamy się. Ty popierasz, forum nie. Już było trza zrobić screena na tapecie jak tak bardzo Ci zależało. Albo kłopoty z inteligencją albo się chciałeś pochwalić grami.
Włączyłeś demo a z tego co widzę to dopiero się ściąga.