GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Dragon Rising problem

02.12.2009
08:40
[1]

mikAS :) [ Senator ]

Dragon Rising problem

wszystko w screenie , co zrobić pobrałem demo żeby zobaczyć jak się gra a tu ? dupa


Dragon Rising problem  - mikAS :)
02.12.2009
08:42
smile
[2]

dawido137 [ tratatat ]

Co torrentów! Dirt, Stalker Modern warfare 2...aż strach przewinąć na dół.

02.12.2009
08:45
[3]

mikAS :) [ Senator ]

[2] szczerze ? pobieram piraty żeby zoabczyć jak mi działają gry , np mw 2 mam już orginalne

02.12.2009
08:53
[4]

Damian1539 [ Legend ]

Nie dogadamy się. Ty popierasz, forum nie. Już było trza zrobić screena na tapecie jak tak bardzo Ci zależało. Albo kłopoty z inteligencją albo się chciałeś pochwalić grami.

Włączyłeś demo a z tego co widzę to dopiero się ściąga.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.