GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Ten chłopiec potrzebuje terapii!

02.12.2009
00:22
smile
[1]

Sir klesk [ ...ślady jak sanek płoza ]

Ten chłopiec potrzebuje terapii!



Na dobry sen
kocham te piosenke.
wiem, ze wszyscy ja znaja ale fallus z tym!

Zycze Wam dobrej nocy i pozdrawiam z calego serca. Jezeli wszedles tu z zamiarem spinania sie i usilowania bycia smiesznym to prosze Cie - wyjdz! Idz udowadniaj swoja zajebistosc w innym miejscu.



Czy macie czasami tak, ze zastanawiacie sie czy Wasze zycie drepta w odpowiednim kierunku?Mimo, ze tak naprawde nic zlego sie nie dzieje, to macie obawy co do 'przyszlosci'? Jakis farfocel uwiera Was w serce ale za nic nie potraficie go zidentyfikowac - nie wiecie co was niepokoi?

Chcialem po prostu zapytac czy czujecie sie szczesliwi?


Ten chłopiec potrzebuje terapii! - Sir klesk
02.12.2009
02:11
[2]

Soulcatcher [ end of winter ]

Tak :)

02.12.2009
02:16
[3]

Macco™ [ Child Of The Damned ]

Nie, ale mam nadzieję że los się odmieni.

02.12.2009
02:32
smile
[4]

.:Jj:. [ Legend ]

O, teledysku nie widziałem nigdy.

Co do pytania- chyba tak.

02.12.2009
02:37
smile
[5]

Pszczoła [ GKS Wybrzeze Gdansk ]

tak tak tak. Trzy razy tak

02.12.2009
02:47
[6]

Sir klesk [ ...ślady jak sanek płoza ]

Macco trzymam kciuki. Mimo, ze jeszcze ze mnie straszny mlokos to zauwazylem, ze czesto to czym sie tak zadreczamy z czasem okazuje sie byc niewartym tracenia nerwow. Zycie samo podsuwa nam rozwiazania. Mam nadzieje, ze i w Twoim przypadku tak bedzie...

Soul Tobie sie nie dziwie! Masz kochajaca rodzine, swoj dom oraz prace polaczona z hobby gwarantujaca stabilny byt. Madry czlowiek nie wymagalby od zycia niczego wiecej do szczescia. :) Ja na Twoim miejscu duzo bym podrozowal. Masz na to czas?

Jj, klip zacny i 'ciekawy' - chyba nie zaprzeczysz :D
Zycze Ci takiej pewnosci jaka towarzyszy Pszczole.

02.12.2009
02:53
smile
[7]

.:Jj:. [ Legend ]

Pewnie z wiekiem przyjdzie :) Póki co daleki jestem od jednoznacznego oceniania bo wszystko przede mną i nie ma co popadać w samozachwyt czy przygnębienie gdyż codziennie się wszystko może zmienić.
Teledysk bardzo fajny. Nie wiem dlaczego wcześniej go nie szukałem. Oglądam trzeci raz z rzędu :D

02.12.2009
07:02
[8]

paul665anka [ Denial,Anger,Acceptance ]

co do kawałka, nawet fajny, jeśli chodzi o samopoczucie...to nie wiem, do niedawna tkwiłem w sporym bagnie, od jakiegoś czasu niby się coś zmieniło, niby powinno być lepiej...ale jakoś nadal nie jestem przekonany...

02.12.2009
07:13
smile
[9]

Loczek [ El Loco Boracho ]

Rewelacyjna nuta :) Nie znałem

02.12.2009
08:04
[10]

1967darek [ Legionista ]

Czy macie czasami tak, ze zastanawiacie sie czy Wasze zycie drepta w odpowiednim kierunku?Mimo, ze tak naprawde nic zlego sie nie dzieje, to macie obawy co do 'przyszlosci'? Jakis farfocel uwiera Was w serce ale za nic nie potraficie go zidentyfikowac - nie wiecie co was niepokoi?

Oh, mam czasami to samo. Dobry humor, samopoczucie, ale coś mnie dręczy mimo wszystko. A kiedy próbuję się nad tym skupić, mam taki natłoch myśli, że daje sobie spokój ;) I to przechodzi, ale zawsze wraca. Taki czas przemyśleń.

A czy czuję się szczęśliwy ? Tak, choć jeszcze do niczego tak naprawdę "większego" w życiu nie doszedłem. Szczęśliwy, ale wciąż niespełniony :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.