
Sir klesk [ ...ślady jak sanek płoza ]
Ten chłopiec potrzebuje terapii!
Na dobry sen
kocham te piosenke.
wiem, ze wszyscy ja znaja ale fallus z tym!
Zycze Wam dobrej nocy i pozdrawiam z calego serca. Jezeli wszedles tu z zamiarem spinania sie i usilowania bycia smiesznym to prosze Cie - wyjdz! Idz udowadniaj swoja zajebistosc w innym miejscu.
Czy macie czasami tak, ze zastanawiacie sie czy Wasze zycie drepta w odpowiednim kierunku?Mimo, ze tak naprawde nic zlego sie nie dzieje, to macie obawy co do 'przyszlosci'? Jakis farfocel uwiera Was w serce ale za nic nie potraficie go zidentyfikowac - nie wiecie co was niepokoi?
Chcialem po prostu zapytac czy czujecie sie szczesliwi?
Soulcatcher [ end of winter ]
Tak :)
Macco™ [ Child Of The Damned ]
Nie, ale mam nadzieję że los się odmieni.

.:Jj:. [ Legend ]
O, teledysku nie widziałem nigdy.
Co do pytania- chyba tak.

Pszczoła [ GKS Wybrzeze Gdansk ]
tak tak tak. Trzy razy tak
Sir klesk [ ...ślady jak sanek płoza ]
Macco trzymam kciuki. Mimo, ze jeszcze ze mnie straszny mlokos to zauwazylem, ze czesto to czym sie tak zadreczamy z czasem okazuje sie byc niewartym tracenia nerwow. Zycie samo podsuwa nam rozwiazania. Mam nadzieje, ze i w Twoim przypadku tak bedzie...
Soul Tobie sie nie dziwie! Masz kochajaca rodzine, swoj dom oraz prace polaczona z hobby gwarantujaca stabilny byt. Madry czlowiek nie wymagalby od zycia niczego wiecej do szczescia. :) Ja na Twoim miejscu duzo bym podrozowal. Masz na to czas?
Jj, klip zacny i 'ciekawy' - chyba nie zaprzeczysz :D
Zycze Ci takiej pewnosci jaka towarzyszy Pszczole.

.:Jj:. [ Legend ]
Pewnie z wiekiem przyjdzie :) Póki co daleki jestem od jednoznacznego oceniania bo wszystko przede mną i nie ma co popadać w samozachwyt czy przygnębienie gdyż codziennie się wszystko może zmienić.
Teledysk bardzo fajny. Nie wiem dlaczego wcześniej go nie szukałem. Oglądam trzeci raz z rzędu :D
paul665anka [ Denial,Anger,Acceptance ]
co do kawałka, nawet fajny, jeśli chodzi o samopoczucie...to nie wiem, do niedawna tkwiłem w sporym bagnie, od jakiegoś czasu niby się coś zmieniło, niby powinno być lepiej...ale jakoś nadal nie jestem przekonany...

Loczek [ El Loco Boracho ]
Rewelacyjna nuta :) Nie znałem
1967darek [ Legionista ]
Czy macie czasami tak, ze zastanawiacie sie czy Wasze zycie drepta w odpowiednim kierunku?Mimo, ze tak naprawde nic zlego sie nie dzieje, to macie obawy co do 'przyszlosci'? Jakis farfocel uwiera Was w serce ale za nic nie potraficie go zidentyfikowac - nie wiecie co was niepokoi?
Oh, mam czasami to samo. Dobry humor, samopoczucie, ale coś mnie dręczy mimo wszystko. A kiedy próbuję się nad tym skupić, mam taki natłoch myśli, że daje sobie spokój ;) I to przechodzi, ale zawsze wraca. Taki czas przemyśleń.
A czy czuję się szczęśliwy ? Tak, choć jeszcze do niczego tak naprawdę "większego" w życiu nie doszedłem. Szczęśliwy, ale wciąż niespełniony :)