jobdziak010 [ Centurion ]
Różowy telefon dla dziewczyny ? JAKI?
Chce dziewczynie kupić telefon pod choinke.. chciałbym żeby był kobiecy 'rózowy' w miare dobry i tani może polecicie mi coś cena to tak do 300zł ;)

Septi [ Starszy Generał ]
Witka.
Polecam Samsunga Tocco lite -> .Swojego przez przypadek prałem przez 3 godziny a potem suszyłem przez 1h i nadal działa jak nowy ::::::))).Aha żeby nie było ^_^,mój jest czarny,telefon rzecz jasna )))).
Ambitny Łoś [ Wielki Przedwieczny ]
Sam kiedyś chciałem mieć ten telefon, tylko brązowy :)
Sony Ericsson w380i też jest fajny, tylko fioletowy.
Marysia. [ Pretorianin ]
nokia 7373... chociaż wersja brązowa jest sporo ładniejsza :)
jobdziak010 [ Centurion ]
Taaaak tylko ona ma 7373 i to od swojego byłego chłopaka ją dostała xP
co sądzicie o tym telefonie?
GROM Giwera [ One Shot ]
To po co jej chcesz kupować gorszy telefon?

Zhar the Mad [ Konsul ]
coz...
jej ex sie chowa
jobdziak010 [ Centurion ]
tak chowa się :D tylko który jest w miare ok :P? Chińszczyzny nie kupie bo podobno do dupy...
może taki ?

Zhar the Mad [ Konsul ]
co ty opowiadasz, marka hello kitty to nie tylko telefony... Twoja dziewczyna go pokocha i pomyslow na prezenty nie zabraknie tylko popatrz
a ktory najlepszy, oczywiscie ten najbardziej rozowy, z wieloma mrugajacymi lampeczkami, fikusnymi wzorkami i slodkimi melodyjkami, koniecznie wibra. Z niektorych modeli sypie sie brokat, ale producent zapewnil ze w nowych modelach tylko przy polaczeniach
red_baron [ pVd ]
Hello Kitty?
hordziak [ Straight Outta Compton ]
Samsung e250 pink, naprawde polecam!
Ambitny Łoś [ Wielki Przedwieczny ]
[11] Ten odcień różowego jest odpychający.
Ciekawy ten rozsuwany GT b3310.
DanuelX [ Generaďż˝ ]
chciałbym żeby był kobiecy 'rózowy' w miare dobry
eee sory ale różowy zdecydowanie nie jest kobiecy. My leady wstydziłaby się wyciągnąć na ulicy różowy telefon. Radze to przemyśleć...
Mlcha$ [ Pretorianin ]
"Taaaak tylko ona ma 7373 i to od swojego byłego chłopaka ją dostała xP "
Tylko mnie to śmieszy?
shutdown360 [ Legionista ]
nie tylko Ciebie Micha$ ;>
Ładny autor wątku desperat- laska go w ch**a robi telefon chce a ten kupuje tylko po to żeby być lepszym od byłego xO desperacja :evil:

Api15 [ dziwny człowiek... ]
A jak Ci powie, że jej były miał większego to co zrobisz?
shutdown360 [ Legionista ]
jak to co? Kamienie pod naplet ;]
W zwisie na pewno będzie większy >_>
DO autora wątku- weź zrób coś oryginalnego, bo próbując pokonać byłego na tej samej płaszczyźnie co on, zniżasz się do jego płaszczyzny i pokazujesz jedynie, że powinna Cię postrzegać przez pryzmat pieniędzy. Jak się pokaże ktoś bogatszy, to pójdzie do niego? Jeśli nie i jest wartościową osobą to znaczy że dobrze trafiłeś i nie kupuj jej telefonu. Weź jej zorganizuj skok na bungee czy coś. Nie wiem. W każdym razie nie kupuj telefonu. Oo [taka tylko moja osobista sugestia]
_MaZZeo [ Legend ]
Jak można wydać 300zł na prezent dla panny? No cóż, jak chcesz być frajerem, to jej kup.
req_ [ Legend ]
Kup coś, co może później sprzedać na allegro.
Irracjonalny Amisz [ Generaďż˝ ]
Moze dobrze mu daje ;]
shutdown360 [ Legionista ]
Sex nie jest wart 300,-
Nawet, gdyby dziewczyna nie wyglądała jak z Politechniki Wrocławskiej >.<
Ona już go wysusza emocjonalnie i finansowo.
Ja proponuję kupić gieta, upalić się i do ZOO, albo do wesołego miasteczka na kolejkę górską. Laska tego nigdy nie zapomni xD
Weakando [ Legend ]
Może SE W595 w kwiatki? Nie jest chamsko różowy, a jest nadal damski.
Osobiście nigdy bym takiego prezentu nie zrobił :)