GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Różowy telefon dla dziewczyny ? JAKI?

01.12.2009
23:57
[1]

jobdziak010 [ Centurion ]

Różowy telefon dla dziewczyny ? JAKI?

Chce dziewczynie kupić telefon pod choinke.. chciałbym żeby był kobiecy 'rózowy' w miare dobry i tani może polecicie mi coś cena to tak do 300zł ;)

02.12.2009
00:06
smile
[2]

Septi [ Starszy Generał ]

Witka.

Polecam Samsunga Tocco lite -> .Swojego przez przypadek prałem przez 3 godziny a potem suszyłem przez 1h i nadal działa jak nowy ::::::))).Aha żeby nie było ^_^,mój jest czarny,telefon rzecz jasna )))).

02.12.2009
00:07
[3]

Ambitny Łoś [ Wielki Przedwieczny ]

Sam kiedyś chciałem mieć ten telefon, tylko brązowy :)

Sony Ericsson w380i też jest fajny, tylko fioletowy.

02.12.2009
00:07
[4]

Marysia. [ Pretorianin ]

nokia 7373... chociaż wersja brązowa jest sporo ładniejsza :)

02.12.2009
00:24
[5]

jobdziak010 [ Centurion ]

Taaaak tylko ona ma 7373 i to od swojego byłego chłopaka ją dostała xP
co sądzicie o tym telefonie?

02.12.2009
00:54
[6]

GROM Giwera [ One Shot ]

To po co jej chcesz kupować gorszy telefon?

02.12.2009
01:07
smile
[7]

Zhar the Mad [ Konsul ]

coz...



jej ex sie chowa

02.12.2009
01:18
[8]

jobdziak010 [ Centurion ]

tak chowa się :D tylko który jest w miare ok :P? Chińszczyzny nie kupie bo podobno do dupy...
może taki ?

02.12.2009
01:26
smile
[9]

Zhar the Mad [ Konsul ]

co ty opowiadasz, marka hello kitty to nie tylko telefony... Twoja dziewczyna go pokocha i pomyslow na prezenty nie zabraknie tylko popatrz



a ktory najlepszy, oczywiscie ten najbardziej rozowy, z wieloma mrugajacymi lampeczkami, fikusnymi wzorkami i slodkimi melodyjkami, koniecznie wibra. Z niektorych modeli sypie sie brokat, ale producent zapewnil ze w nowych modelach tylko przy polaczeniach

02.12.2009
02:35
[10]

red_baron [ pVd ]

Hello Kitty?

02.12.2009
07:30
[11]

hordziak [ Straight Outta Compton ]

Samsung e250 pink, naprawde polecam!

02.12.2009
11:19
[12]

Ambitny Łoś [ Wielki Przedwieczny ]

[11] Ten odcień różowego jest odpychający.

Ciekawy ten rozsuwany GT b3310.

02.12.2009
11:38
[13]

DanuelX [ Generaďż˝ ]

chciałbym żeby był kobiecy 'rózowy' w miare dobry
eee sory ale różowy zdecydowanie nie jest kobiecy. My leady wstydziłaby się wyciągnąć na ulicy różowy telefon. Radze to przemyśleć...

02.12.2009
12:03
[14]

Mlcha$ [ Pretorianin ]

"Taaaak tylko ona ma 7373 i to od swojego byłego chłopaka ją dostała xP "

Tylko mnie to śmieszy?

02.12.2009
12:07
[15]

shutdown360 [ Legionista ]

nie tylko Ciebie Micha$ ;>

Ładny autor wątku desperat- laska go w ch**a robi telefon chce a ten kupuje tylko po to żeby być lepszym od byłego xO desperacja :evil:

02.12.2009
12:20
smile
[16]

Api15 [ dziwny człowiek... ]

A jak Ci powie, że jej były miał większego to co zrobisz?

02.12.2009
12:25
[17]

shutdown360 [ Legionista ]

jak to co? Kamienie pod naplet ;]
W zwisie na pewno będzie większy >_>
DO autora wątku- weź zrób coś oryginalnego, bo próbując pokonać byłego na tej samej płaszczyźnie co on, zniżasz się do jego płaszczyzny i pokazujesz jedynie, że powinna Cię postrzegać przez pryzmat pieniędzy. Jak się pokaże ktoś bogatszy, to pójdzie do niego? Jeśli nie i jest wartościową osobą to znaczy że dobrze trafiłeś i nie kupuj jej telefonu. Weź jej zorganizuj skok na bungee czy coś. Nie wiem. W każdym razie nie kupuj telefonu. Oo [taka tylko moja osobista sugestia]

02.12.2009
12:45
[18]

_MaZZeo [ Legend ]

Jak można wydać 300zł na prezent dla panny? No cóż, jak chcesz być frajerem, to jej kup.

02.12.2009
12:51
[19]

req_ [ Legend ]

Kup coś, co może później sprzedać na allegro.

02.12.2009
12:51
[20]

Irracjonalny Amisz [ Generaďż˝ ]

Moze dobrze mu daje ;]

02.12.2009
15:06
[21]

shutdown360 [ Legionista ]

Sex nie jest wart 300,-
Nawet, gdyby dziewczyna nie wyglądała jak z Politechniki Wrocławskiej >.<
Ona już go wysusza emocjonalnie i finansowo.
Ja proponuję kupić gieta, upalić się i do ZOO, albo do wesołego miasteczka na kolejkę górską. Laska tego nigdy nie zapomni xD

02.12.2009
15:38
[22]

Weakando [ Legend ]

Może SE W595 w kwiatki? Nie jest chamsko różowy, a jest nadal damski.

Osobiście nigdy bym takiego prezentu nie zrobił :)


Różowy telefon dla dziewczyny ? JAKI? - Weakando
© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.