Kozi89 [ Legend ]
Czy u was też?
Czy u was też księżyc daje po oczach jak reflektor? Oświetla wszystko tak pięknie, że aż cienie obiekty rzucają. W dodatku na zewnątrz cieplutko, mimo, że chmur brak. Taką jesień to ja popieram!
Saul Hudson [ Legend ]
Pełnia. Znowu nie będę mógł zasnąć ...
wydolny_pławikonik [ Konsul ]
U mnie pada
delstar [ Generaďż˝ ]
No dzis wyraznie zauwazylem, ze ksiezyc mocniej swieci. Jak przechodzilem kolo okna w kuchni to jakby lattarka ktos swiecil w okno.