GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Czy u was też?

01.12.2009
23:49
[1]

Kozi89 [ Legend ]

Czy u was też?

Czy u was też księżyc daje po oczach jak reflektor? Oświetla wszystko tak pięknie, że aż cienie obiekty rzucają. W dodatku na zewnątrz cieplutko, mimo, że chmur brak. Taką jesień to ja popieram!

01.12.2009
23:51
[2]

Saul Hudson [ Legend ]

Pełnia. Znowu nie będę mógł zasnąć ...

02.12.2009
00:02
[3]

wydolny_pławikonik [ Konsul ]

U mnie pada

02.12.2009
00:05
[4]

delstar [ Generaďż˝ ]

No dzis wyraznie zauwazylem, ze ksiezyc mocniej swieci. Jak przechodzilem kolo okna w kuchni to jakby lattarka ktos swiecil w okno.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.