rog1234 [ Gold Cobra ]
Dziwaczny problem z siecia
Man problem z siecia na windows 7 - gdy probuje sie polaczyc zawiesza sie caly komp. Wylaczenie karty sieciowej (linksys wmp54gs) albo wykrecenie anteny (mowie serio!) odwiesza komputer. Co to jest I co z tym zrobic?
Przepraszam za brak polskich znakow ale pisze z iPoda.
delstar [ Generaďż˝ ]
Cos ta 7ka potrzebuje jakiegos Service Packa
Cougar/ALV'Y [ 3DFX is still alive ]
Spróbuj wgrać sterowniki do twojej płyty głównej..Te z płytki będą za stare, więc...pofatyguj się i pomęcz sćiąganiem z internetu :)
Anuż pomoże?