GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Dziwaczny problem z siecia

01.12.2009
22:13
[1]

rog1234 [ Gold Cobra ]

Dziwaczny problem z siecia

Man problem z siecia na windows 7 - gdy probuje sie polaczyc zawiesza sie caly komp. Wylaczenie karty sieciowej (linksys wmp54gs) albo wykrecenie anteny (mowie serio!) odwiesza komputer. Co to jest I co z tym zrobic?
Przepraszam za brak polskich znakow ale pisze z iPoda.

01.12.2009
22:37
[2]

delstar [ Generaďż˝ ]

Cos ta 7ka potrzebuje jakiegos Service Packa

02.12.2009
06:40
[3]

Cougar/ALV'Y [ 3DFX is still alive ]

Spróbuj wgrać sterowniki do twojej płyty głównej..Te z płytki będą za stare, więc...pofatyguj się i pomęcz sćiąganiem z internetu :)
Anuż pomoże?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.