dziede [ Konsul ]
Porządny program do odtwarzania filmów z napisami
All player - odpada bo jak odpalam obraz na tv lcd to otwiera mi filmy gdzieś zboku i zwęża obraz
Mazzop [ ]
1. windows media player z ffdshow lub vobsub
2. media player classic
3. vlc
mr00TshnY [ Pretorianin ]
Subedit player. :D
maviozo [ man with a movie camera ]
Nowy bestplayer.
Shaybeck - evil creature [ Beware of The Evil ]
windows media player z ffdshow :)
lub
real player z ffdshow
MagMany [ Wielki Wilk ]
KMPlayer - bardzo dobry odtwarzacz, który spełni twoje potrzeby.
=D=2 [ Legend ]
Winamp
dziede [ Konsul ]
ok. dzięki coś wybiorę a kodeki jakie mi proponujecie a może jakiś pakiet
=D=2 [ Legend ]
K-Lite Codec Pack 5.10
Shilka the Red [ Ponury Grzybiarz ]
KMPlayer miazdzy wszystko
ma mnostwoe efektow i opcji regulacji, mozna przesuwac napisy co 0,5s, nawet podjasnic obraz sobei mozesz a zaden inny z tych co znam tego nie ma
wada to moze ze wlasnie za duzo tego ma i sie pogubic mozna;]
kiedys uzywalem Subedita tez bardzo fajny ale od kiedy pouzywalem chwile KMP to juz przy nim zostalem
a allplayer, vplayer, bestplayer to bida z nedza;]
BossManPL [ Generaďż˝ ]
Jest taki program bardzo stary, ale w/g mnie najlepszy. Cinema Player. Interfejs bliźniaczo podobny do pierwszego Bestplayera. Wada to to, że nie można odtwarzać na nim DVD.