GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Porządny program do odtwarzania filmów z napisami

01.12.2009
21:12
[1]

dziede [ Konsul ]

Porządny program do odtwarzania filmów z napisami

All player - odpada bo jak odpalam obraz na tv lcd to otwiera mi filmy gdzieś zboku i zwęża obraz

01.12.2009
21:25
[2]

Mazzop [ ]

1. windows media player z ffdshow lub vobsub
2. media player classic
3. vlc

01.12.2009
21:26
[3]

mr00TshnY [ Pretorianin ]

Subedit player. :D

01.12.2009
21:27
[4]

maviozo [ man with a movie camera ]

Nowy bestplayer.

01.12.2009
21:27
[5]

Shaybeck - evil creature [ Beware of The Evil ]

windows media player z ffdshow :)
lub
real player z ffdshow

01.12.2009
21:46
[6]

MagMany [ Wielki Wilk ]

KMPlayer - bardzo dobry odtwarzacz, który spełni twoje potrzeby.

01.12.2009
21:51
[7]

=D=2 [ Legend ]

Winamp

01.12.2009
21:53
[8]

dziede [ Konsul ]

ok. dzięki coś wybiorę a kodeki jakie mi proponujecie a może jakiś pakiet

01.12.2009
21:54
[9]

=D=2 [ Legend ]

K-Lite Codec Pack 5.10

02.12.2009
14:15
[10]

Shilka the Red [ Ponury Grzybiarz ]

KMPlayer miazdzy wszystko
ma mnostwoe efektow i opcji regulacji, mozna przesuwac napisy co 0,5s, nawet podjasnic obraz sobei mozesz a zaden inny z tych co znam tego nie ma

wada to moze ze wlasnie za duzo tego ma i sie pogubic mozna;]

kiedys uzywalem Subedita tez bardzo fajny ale od kiedy pouzywalem chwile KMP to juz przy nim zostalem

a allplayer, vplayer, bestplayer to bida z nedza;]

02.12.2009
14:28
[11]

BossManPL [ Generaďż˝ ]

Jest taki program bardzo stary, ale w/g mnie najlepszy. Cinema Player. Interfejs bliźniaczo podobny do pierwszego Bestplayera. Wada to to, że nie można odtwarzać na nim DVD.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.