
danco2000 [ Generaďż˝ ]
zegnam sie z wami na jakies 3 tyg. :(
Taka prawda. Tata wrocil z zebrania ( ktore musieli zrobic przed mikolajkami ;| ) i powiedzial, ze na kompa i jak on to powiedzial '' Tego Twojego GOLa nie wejdzesz poki nie poprawisz ocen. :(
Takze papa ;* i musze sie pozegnac z Przegladami i z Fleszami i wspanialym Gramy ..
Mis0rex [ Junior ]
piapia
faust7 [ FullMetal Alchemist ]
Trza było poprawiać...

tomazzi [ Flash YD ]
Prawidłowo :)
Może się przynajmniej czegoś nauczysz
danieldanek [ We are United!!! ]
dasz rade :)
ma_ko [ Fanboy Sony ]
[*]

rzaba89nae [ WTF!? ]
i powiedzial, ze na kompa i jak on to powiedzial
Mądry tata

BE_WANTED [ Wymiatacz ]
Strata.
"na jakies 3 tyg..." - nie licz, że na Święta dostaniesz ;D

Lethos. [ Generaďż˝ ]
Tata wrocil z zebrania
Chodzi o zebranie, czy o żebranie?

@Assassin@ [ Konsul ]
pech

Deepdelver [ Legend ]
Ale tego co tu razem przeżyliśmy, nikt nam nie odbierze.
MacioraMZ [ Civilized Pig ]
No, na pewno ci to nie zaszkodzi. Chyba że będziesz tak zdesperowany, że podczas drogi do szkoły popełnisz samobójstwo. Człowieku komputer to nie wszystko, jest jeszcze książka, film, koledzy etc. I w końcu będziesz miał czas na naukę.
Nikos007 [ Liverpool FC ]
E tam nie martw się, moi niektórzy koledzy mieli kary na 3 miesiące i przeżyli, a nawet im się polepszyło :)
Sub_Zerox [ Pretorianin ]
prosty sposób dla Ciebie mam - wejdz na gola w szkole na infie albo u kumpla ;) no chyba że na wychodzenie tez masz szlaban

mefsybil [ Legend ]
[11] !!!

Patryx0 [ Goalie 71 ]
[11] hah ;D
Jedziemy do Gęstochowy [ PAINKILLER ]
A kim jestes?
nie widziałem wcześniej twoich postów.
wiec różnicy nie dojrzę.
brawo dla ojca za pomysł, niech sie zabierają wreszcie za młodziez.

pawel020 [ Carnivale ]
Żegnamy Ciebie , witamy twojego tatę !

HETRIX22 [ PLEBS ]
Co mnie to obchodzi? Nara i zrób se kanapke
boskijaro [ Nowoczesny Dekadent ]
Ja się żegnam do poniedziałku, bo jutro mam przeprowadzkę i neta dopiero w poniedziałek :(
HETRIX22 [ PLEBS ]
Co mnie to obchodzi? Nara i zrób se kanapke
Nie żebym był niemiły, ale następnym pomyśl zanim zrobisz wątek.

SysOp [ Generaďż˝ ]
Brawa dla taty, mądry człowiek...
Zingus123 [ Antyterrorysta ]
no to git

Freeman992 [ Generaďż˝ ]
I NIE WRACAJ!!!!!!!!!1111111111111