GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

zegnam sie z wami na jakies 3 tyg. :(

01.12.2009
20:08
smile
[1]

danco2000 [ Generaďż˝ ]

zegnam sie z wami na jakies 3 tyg. :(

Taka prawda. Tata wrocil z zebrania ( ktore musieli zrobic przed mikolajkami ;| ) i powiedzial, ze na kompa i jak on to powiedzial '' Tego Twojego GOLa nie wejdzesz poki nie poprawisz ocen. :(

Takze papa ;* i musze sie pozegnac z Przegladami i z Fleszami i wspanialym Gramy ..

01.12.2009
20:08
[2]

Mis0rex [ Junior ]

piapia

01.12.2009
20:09
[3]

faust7 [ FullMetal Alchemist ]

Trza było poprawiać...

01.12.2009
20:10
smile
[4]

tomazzi [ Flash YD ]

Prawidłowo :)
Może się przynajmniej czegoś nauczysz

01.12.2009
20:13
[5]

danieldanek [ We are United!!! ]

dasz rade :)

01.12.2009
20:17
[6]

ma_ko [ Fanboy Sony ]

[*]

01.12.2009
20:21
smile
[7]

rzaba89nae [ WTF!? ]

i powiedzial, ze na kompa i jak on to powiedzial

Mądry tata

01.12.2009
20:21
smile
[8]

BE_WANTED [ Wymiatacz ]

Strata.

"na jakies 3 tyg..." - nie licz, że na Święta dostaniesz ;D

01.12.2009
20:26
smile
[9]

Lethos. [ Generaďż˝ ]

Tata wrocil z zebrania

Chodzi o zebranie, czy o żebranie?

01.12.2009
21:16
smile
[10]

@Assassin@ [ Konsul ]

pech

01.12.2009
21:17
smile
[11]

Deepdelver [ Legend ]

Ale tego co tu razem przeżyliśmy, nikt nam nie odbierze.

04.12.2009
19:56
[12]

MacioraMZ [ Civilized Pig ]

No, na pewno ci to nie zaszkodzi. Chyba że będziesz tak zdesperowany, że podczas drogi do szkoły popełnisz samobójstwo. Człowieku komputer to nie wszystko, jest jeszcze książka, film, koledzy etc. I w końcu będziesz miał czas na naukę.

04.12.2009
20:01
[13]

Nikos007 [ Liverpool FC ]

E tam nie martw się, moi niektórzy koledzy mieli kary na 3 miesiące i przeżyli, a nawet im się polepszyło :)

04.12.2009
20:14
[14]

Sub_Zerox [ Pretorianin ]

prosty sposób dla Ciebie mam - wejdz na gola w szkole na infie albo u kumpla ;) no chyba że na wychodzenie tez masz szlaban

04.12.2009
20:15
smile
[15]

mefsybil [ Legend ]

[11] !!!

04.12.2009
20:22
smile
[16]

Patryx0 [ Goalie 71 ]

[11] hah ;D

04.12.2009
20:32
[17]

Jedziemy do Gęstochowy [ PAINKILLER ]

A kim jestes?
nie widziałem wcześniej twoich postów.
wiec różnicy nie dojrzę.

brawo dla ojca za pomysł, niech sie zabierają wreszcie za młodziez.

04.12.2009
20:37
smile
[18]

pawel020 [ Carnivale ]

Żegnamy Ciebie , witamy twojego tatę !

04.12.2009
21:32
smile
[19]

HETRIX22 [ PLEBS ]

Co mnie to obchodzi? Nara i zrób se kanapke

04.12.2009
21:32
[20]

boskijaro [ Nowoczesny Dekadent ]

Ja się żegnam do poniedziałku, bo jutro mam przeprowadzkę i neta dopiero w poniedziałek :(

04.12.2009
21:33
[21]

HETRIX22 [ PLEBS ]

Co mnie to obchodzi? Nara i zrób se kanapke

Nie żebym był niemiły, ale następnym pomyśl zanim zrobisz wątek.

04.12.2009
21:44
smile
[22]

SysOp [ Generaďż˝ ]

Brawa dla taty, mądry człowiek...

04.12.2009
21:45
[23]

Zingus123 [ Antyterrorysta ]

no to git

05.12.2009
11:09
smile
[24]

Freeman992 [ Generaďż˝ ]

I NIE WRACAJ!!!!!!!!!1111111111111

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.