
Oromu [ Generaďż˝ ]
Kiedy w końcu ta beta!?
Mamy pytanie. Orientuje się z was może ktoś kiedy będzie beta gry Battlefield: Bad Company 2 w wesji na Xbxa 360? Z góry dziękuję za odpowiedź! :)
Lt.Matts [ Epitaph ]
Lud już gra, z tego co się orientuje.
PrzemaSek44 [ PrzemiNka44 ]
Przypadkiem beta nie jest tylko na PS3 i PC(ta bedzie za kilka miesiecy) ?
Mr P [ Konsul ]
na PC beta będzie na początku stycznia

Konrad312 [ Konsul ]
Na Xboxa 360 nie będzie bety tej gry, Microsoft nie pozwala. No chyba że na bete Halo :P
Na PC będzie na początku 2010, na PS3 już jest. Potrzebny tylko kod, bo beta jest zamknięta.
budziakowski [ Generaďż˝ ]
Jak na razie EA chyba nie planuje bety na Xboxa 360. Za to na PS3 jest od kilku tygodni. A kody rozdaja czasem zachodnie serwisy i stad w grze jest tylu idiotow, ktorzy sprawiaja wrazenie jakby pierwszy raz pada w dloniach trzymali. Szarze czolgiem na trzy Abramsy przeciwnika, to dla nich normalka.
Kosiciel [ Generaďż˝ ]
Nie ma bety na X360.