GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Kiedy w końcu ta beta!?

01.12.2009
19:33
smile
[1]

Oromu [ Generaďż˝ ]

Kiedy w końcu ta beta!?

Mamy pytanie. Orientuje się z was może ktoś kiedy będzie beta gry Battlefield: Bad Company 2 w wesji na Xbxa 360? Z góry dziękuję za odpowiedź! :)

01.12.2009
19:34
[2]

Lt.Matts [ Epitaph ]

Lud już gra, z tego co się orientuje.

01.12.2009
19:34
[3]

PrzemaSek44 [ PrzemiNka44 ]

Przypadkiem beta nie jest tylko na PS3 i PC(ta bedzie za kilka miesiecy) ?

01.12.2009
19:36
[4]

Mr P [ Konsul ]

na PC beta będzie na początku stycznia

01.12.2009
19:43
smile
[5]

Konrad312 [ Konsul ]

Na Xboxa 360 nie będzie bety tej gry, Microsoft nie pozwala. No chyba że na bete Halo :P
Na PC będzie na początku 2010, na PS3 już jest. Potrzebny tylko kod, bo beta jest zamknięta.

02.12.2009
09:32
[6]

budziakowski [ Generaďż˝ ]

Jak na razie EA chyba nie planuje bety na Xboxa 360. Za to na PS3 jest od kilku tygodni. A kody rozdaja czasem zachodnie serwisy i stad w grze jest tylu idiotow, ktorzy sprawiaja wrazenie jakby pierwszy raz pada w dloniach trzymali. Szarze czolgiem na trzy Abramsy przeciwnika, to dla nich normalka.

02.12.2009
14:49
[7]

Kosiciel [ Generaďż˝ ]

Nie ma bety na X360.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.