GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Co to za film?

01.12.2009
19:24
[1]

Spider_16 [ Pretorianin ]

Co to za film?

Zapomniała mi się nazwa pewnego filmu i nie mogę sb jej przypomnieć... Chodzi o film w którym chłopak miał zrobić parę jakichś uczynków(złych). Między innymi: Wsiąść trupa z kostnicy, porwać balon itp. Może ktoś zna nazwę??

01.12.2009
19:25
[2]

ostatni sprawiedliwy [ Chor��y ]

01.12.2009
19:26
[3]

Spider_16 [ Pretorianin ]

Ooo właśnie to raczej ten xD Dzięki :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.