GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Czy ktoś odda konto na plemiona ?

01.12.2009
19:18
[1]

władca lemurów [ Julian ]

Czy ktoś odda konto na plemiona ?

Witam :) Naszła mnie ochota żeby znowu grać w plemiona. Miałem już 100k punktów ale przestałem. Czy ma ktoś konto z conajmniej 1000 pkt do oddania ??? Byłbym bardzo wdzięczny. Bo te początki mnie wnerwiają...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.