władca lemurów [ Julian ]
Czy ktoś odda konto na plemiona ?
Witam :) Naszła mnie ochota żeby znowu grać w plemiona. Miałem już 100k punktów ale przestałem. Czy ma ktoś konto z conajmniej 1000 pkt do oddania ??? Byłbym bardzo wdzięczny. Bo te początki mnie wnerwiają...