GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Mysz bezprzewodowa

01.12.2009
18:59
smile
[1]

Mogur [ Srogi Dik ]

Mysz bezprzewodowa

Poszukuje jakiejs dobrej myszki bezprzewodowej do laptopa. Cena do 150zł. Mile widziany przycisk "double click" :D

Fajnie jakby ktos polecil cos sprawdzonego :)

02.12.2009
09:18
[2]

neurontin [ Centurion ]

najlepiej coś z logitecha np.

albo



02.12.2009
09:48
[3]

wysiak [ Legend ]

VX Nano, tylko i wylacznie. Absolutnie najlepsza laptopowka, jakiej kiedykolwiek uzywalem.

02.12.2009
09:55
[4]

Narmo [ nikt ]

Mogur --> Daruj sobie te z [2]. Gość nawet nie sprawdzi, czy dobre tylko poda te, które zalegają im w magazynach. A jeżeli okaże się, że są jednak dobre to jest to zwykły przypadek.

02.12.2009
10:02
smile
[5]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

VX Revolution lub VX Nano - Mam i uważam za najlepsze myszy bezprzewodowe do lapków ever.

02.12.2009
14:43
[6]

Ogon. [ półtoraken fechten ]

widzę tutaj większy ruch:
czy V450 Nano jest równie dobra do VX Nano? Różni się tylko brakiem dodatkowych przycisków?
wysiak -> jak używasz to powiedz czy nie jest za ciężka (chyba 2xAA ma?)... bo to dla kobiety ma być.

02.12.2009
14:55
[7]

wysiu [ ]

Ogon --> Nano jest na dwa paluszki AAA (dokladnie wczoraj zmienialem baterie pierwszy raz od kupna, po dobrze ponad roku), jest mala i lekka (ale poreczna), i ma malenki odbiornik wpinany w usb, wystaje na moze 3 mm. Revolution jest wieksza, dedykowana do prawej reki (nano jest ubureczna), dziala na jednym paluszku AA, i odbiornik ma duzo wiekszy, wielkosci malego pendrive'a.

02.12.2009
15:03
smile
[8]

Ogon. [ półtoraken fechten ]

No to ostatnia kwestia rozwiązana - biorę V450 nano, mamie do nowego laptopa na pewno się spodoba :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.