GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Zegarek?

01.12.2009
18:52
[1]

KukasMan [ Pretorianin ]

Zegarek?

Mam pytanie. Ten zegarek jest męski czy damski? Jest na allegro parę aukcji i są zarówno w kategorii "zegarki męskie" jak i "damskie". Ktoś się orientuje?

01.12.2009
18:53
[2]

siurekm [ Szef wszystkich szefów ]

Żeński zdecydowanie

01.12.2009
18:58
[3]

KukasMan [ Pretorianin ]

siurekm --> kurcze jesteś pewien? Chciałem go z rodziną kupić mojemu kuzynowi =|

01.12.2009
19:00
[4]

Shaybeck - evil creature [ Beware of The Evil ]

skoro się zastanawiasz, to znaczy że inni się też będą zastanawiać widząc ten zegarek na ręce

01.12.2009
19:02
[5]

Dessloch [ Legend ]

Meski jak najbardziej. Bardzo twarzowy i sliczny.

01.12.2009
19:02
[6]

klimson_ [ Ace of Spades ]

jak nie damski to napewno pedalski

01.12.2009
19:05
[7]

mineral [ Senator ]

Unisex.

01.12.2009
19:07
[8]

Mr_Baggins [ Legend ]

500 zł za kwarc? Szkoda kasy.

01.12.2009
19:07
[9]

ksips [ Legend ]



Spotkał się ktoś z tą "marką"?

01.12.2009
19:07
[10]

KukasMan [ Pretorianin ]

Wiedziałem, że lepiej było nie pytać. Teraz tylko wątpliwości, jeden mówi tak inny siak. Może dojdziemy do jakiegoś consensusu?

01.12.2009
19:10
[11]

KukasMan [ Pretorianin ]

[9]
To dość znana marka, mój znajomy ma podobny zegarek. Z tego co wiem są drogie więc cena na pewno dość znacznie wzrośnie.

[6]
Nie bądź płytki. To, że Armani i że drogi to znaczy że jest pedalski?

01.12.2009
19:11
smile
[12]

ksips [ Legend ]

Wiem, wczoraj taki sam wylicytowałem za 160zł - pytam czy to dobra inwestycja bo w sumie pierwszy raz widziałem tą markę - a spodobał mi się "dizajn" zegarka

01.12.2009
19:13
[13]

Mr_Baggins [ Legend ]

pytam czy to dobra inwestycja

Dobra inwestycja to Patek, Schaffhausen, Jaeger le Coultre, Omega... a to to żadna inwestycja, tylko wydatek. Czy dobry? Taki sobie.

01.12.2009
19:20
[14]

ma_ko [ Fanboy Sony ]

Popieram przedmowce, oprocz tych firm mozesz szukac jescze jakiegos Tag Heuer, IWC ew. Breitling. Jak znajdziesz w tej cenie to bierz smialo ;P

01.12.2009
19:23
[15]

KukasMan [ Pretorianin ]

A co myślicie o tym?

01.12.2009
19:27
[16]

Mr_Baggins [ Legend ]

Popieram przedmowce, oprocz tych firm mozesz szukac jescze jakiegos Tag Heuer, IWC

IWC to jest właśnie Schaffhausen. Dawniej nazywała się International Watch Company Schaffhausen, i robiła jeden z najlepszych i najbardziej niezawodnych mechanizmów - kaliber 87.


KukasMan [ Level: 36 - Pretorianin ]

A co myślicie o tym?


Że jest to chińszczyzna z kwarcowym mechanizmem i metką Armani. Ja bym nie kupił, ale jak ci się podoba...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.