Deton [ klein Zwerg ]
Gry na PC ostatnich 5 lat, w które trzeba zagrać!
Podajcie listę gier, w które wg Was trzeba zagrać. Takie które wniosły coś nowego, mają
niesamowity klimat, fajną grafikę, badz cokolwiek innego, co Was do niej przekonuje.
Proszę o to dlatego, że niedługo bedę miał nowy sprzęt i chciałbym nadrobić zaległości,
bo najnowsza produkcja jaką widział moj stary pecet to MoH: Wojna na Pacyfiku.
Zależy mi głownie na grach akcji, rpg i fps :)
Lethos. [ Generaďż˝ ]
1. Mass Effect
2. Fallout 3
3. Assassin's Creed
4. Call of Duty: Modern Warfare 2
5. Star Wars The Force Unleashed Ultimate Sith Edition - niedługo wyjdzie na PC, grałem na Xboxie i gra jest świetna
sebayogi [ Pretorianin ]
1.Modern Warfare 1 i 2
3.Wiedźmin
4.Oblivion
5.Fable 1
Może cie sie ze mną nie zgadzac
ppaatt1 [ Trekker ]
Dragon Age
Wiedźmin
chyrlok [ Into the Wild ]
Bioshock.
ronn [ Legend ]
niewiele tego.. na pewno:
call of cthulhu: dark corners of earth
Deton [ klein Zwerg ]
Szczerze powiedziawszy liczyłem na większy odzew. Tak mało się wydarzyło w 5 lat?
Wiedźmin już czeka na półce, więc na pewno zagram ;)

swee [ Gunslinger ]
Orange Box!
Deton [ klein Zwerg ]
A co powiecie o Risenie i Batmanie AA? Nie czytałem ich recenzji i znam bardzo ogólniakowo.
Warto?
Serek55 [ Sercio Polski ]
W Risena nie grałem, za to w Batman Arkham Asylum tak. Jest świetna, ma niesamowity klimat komiksu, ma bardzo dobrą grafikę i dźwięk, no i jest to od dłuższego czasu coś nowego, świeżego :)
Btw. Niektórzy to rzucają tytułami na lewo i prawo, byle tylko były.
Powlol [ Spectrum ]
[9]
Z tych dwóch tytułów które wymieniłeś mnie bardzie przypadł do gustu Batman AA, ale wiadomo jeśli spodobał ci się Ghotic to wybierz Risena jest bardzo podobny do tej serii nawet ma tych samych twórców. Jeśli miałbym coś opowiedzieć o Risenie to były by to dobre słowa. Gra jest ciekawa, fabuła nie jest mocnym punktem, ale da się ją znieść. Batman to obijanie twarzy psycholom z Arkham, walki z bossami, ogólnie dużo się tam dzieję, fabuła jest tu trochę lepsza (moim zdaniem)...
Mat3iz [ Legionista ]
No coz,
Half-Life 2 (+ EP1/2) - wg. mnie najlepsze FPS'y! (jestem fanboy'em 1szej czesci, moze dlatego :))
CoD 2
CoD MW + MW2
Bioshock
Zamiast Risen'a ja bym wzial Dragon Age: Origins albo Mass Effecta
Hmmm, S.T.A.L.K.E.R tez by sie zalapal mysle...
Za to moje najwieksze rozczarowania?
Wolfenstein!1!1! Nie kupuj tego, strata 120zł, ja do dzisiaj zaluje - nawet mnie nie wciagnelo na tyle zeby ukonczyc...

gulczas1694 [ Centurion ]
1. Dragon Age: orgis i Mass Efect [ nie mogłem się zdecydować obie gry są dla mnie bardzo ważne nie umiem wybrać która lepsza ]
2. Wiedźmin
3. Assassni 's Cread
4. Grand Theft Auto IV
5. Star Wars : Kinghst Of The Old Republic jest starsza niż 5 lat ale i tak zamieściłem ja tutaj , mam wobec niej miłe wspomnienia
adrem [ Mroczny Rycerz ]
Mass Effect
Modern Warfare
Modern Warfare 2
Batman
Invader01 [ Konsul ]
Bez jaj stary, w ciągu ostatnich pięciu lat wyszło tyle hitów, że byś ich nie zliczył. Już z 2-3 lat w tył ciężko zebrać ten nawał dobrych produkcji. Teraz najlepiej patrzeć na 2010. Wtedy powychodzą kontynuacje ostatnich kozaków.
_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]
Mirror's Edge wniosła świeżość na rynku gier :) W to powinieneś zagrać :)
chop [ smiech to zdrowie ]
1.Bioshock
2.Orange Box
3.Wiedźmin
4.Batman
5.Modern Warfare(obydwie części)
Rod [ Niereformowalny Sceptyk ]
Takie gry jak Mass Effect, Risen czy Batman: Arkham Asylum to bardzo dobre gry, ale przez ostatnie 5 lat wyszło wiele ciekawszych gier. :)
Od siebie polecam:
Wiedźmina (wiem, że już masz, to bardzo dobrze)
CoD4: Modern Warfare i Modern Warfare 2, ewentualnie CoD: World at War
Dragon Age (podobno duch prawdziwych RPG'ów powrócił pod postacią tej właśnie gry)
Fallouta 3 (zdania są podzielone ale Fallout to Fallout)
Assassin's Creed (świetna gra, a kontynuacja jest jeszcze lepsza)
Możesz jeszcze poeksperymentować z seriami S.T.A.L.K.E.R. (klimat rozwala), F.E.A.R. (jeśli lubisz się wzdrygnąć ze strachu w przerwie w eksterminowaniu wrogów) czy GTA. Nie polecam natomiast Obliviona (liczyłem na cRPG'a z fajną fabułą a zalety tej gry kończą się w sumie na rozbudowanym świecie i misjach pobocznych; nic tylko zwiedzać okolicę, handlować, podejmować się ciekawych zadań, ulepszać ekwipunek, liczyć mamonę i mieć gdzieś główną fabułę, która nijak nie porywa nas do zagłębienia się w nią).
Jak jeszcze na coś wpadnę, to napiszę. :)
sajes [ Jagiellonia Bialystok ]
Gra starsza, ale jeśli nie grałeś na starym komputerze to koniecznie trzeba nadrobić - Fahrenheit.
Deton [ klein Zwerg ]
Dzieki wszystkim za propozycje, z taka iloscią tytułów to grania mi chyba starczy na kolejne
5 lat :) Tym bardziej, że muszę jeszcze nadrobić KoTORy.
=D=2 [ Legend ]
Driver : Parallel Lines
Hearts of Iron |||
Grand Theft Auto : San Andreas
Call of Duty : Modern Warfare 2
RaZoR_247 [ Capo Di Tutti Capi ]
GTA IV
CoD MW i MW2
Wiedźmin
Risen
Crysis (jeżeli lubisz ładne widoczki)
Assassins Creed

dewastat0r [ Generaďż˝ ]
Zaopatrz sie w Modern Warfare a nie pożałujesz.
Shaybeck - evil creature [ Beware of The Evil ]
1 Half-Life 2 2004 96
3 Orange Box, The 2007 96
5 BioShock 2007 96
11 Elder Scrolls IV: Oblivion, The 2006 94
14 Civilization IV 2005 94
15 Company of Heroes 2006 93
16 Unreal Tournament 2004 2004 93
20 World of Warcraft 2004 93
21 Grand Theft Auto: San Andreas 2005 93
23 Call of Duty 4: Modern Warfare 2007 92

Schygneth [ Generaďż˝ ]
Wiedźmin - Według wielu średniak jako RPG, ale ja, jako fan prozy Sapkowskiego, zdecydowanie nie zgadzam się z tym osądem. Ta gra ma to "coś"
DA : Origins - Tutaj nie ma wiele do komentowania, po prostu obowiązek.
Mass Effect - Także nie ma wiele do rozwodzenia się.
KotOR 1 & 2 - Moje ukochane gry :)
Fallout 3 - Tak, tak, bla bla, bezczeszczenie poprzednich gier, i takie tam. Ale trzeba zrozumieć, że gry poszły do przodu, i Fallout jako "nowa" gra jest wręcz ideałem. Jeśli Black Isle tworzyłoby Fallouty dziś, pewnie wyglądałyby jak 3.
Kosiciel [ Generaďż˝ ]
Batman: Arkham Asylum
Dragon Age: Origins
Bioshock
Może być Wiedźmin
Obowiązkowo pierwszy Knights of the Old Republic
Warto rzucić okiem na GTA IV
CoD: MW
Dorzuciłbym od siebie King's Bounty: The Legend i KB: Armored Princess
Mastyl [ Legend ]
Widze, że większości pamięć nie sięga 5-ciu lat.
HL2 faktycznie, 2004 o ile sie nie mylę. WoWowi stuknie niedługo chyba także piątak.
Od siebie dorzucam Obliviona, Crysisa, Test drive unlimited, GTA 4, Spore, Fallout 3, seria PES, Warhammer Dawn of war, Company of Heroes, Assasin's Creed, Bioshock, Gears of War, Stalkera, red faction Guerilla, Dooma 3 i sporo innych.
$aimon [ Generaďż˝ ]
cod 4,5,6
bioshock
lost planet
gears of war
rainbow six vegas
GRAW
stalker 1,2,3
mass effect
dragon age
nwn2, dodatki
hl2, dodatki, portal
crysis
fear,fear2
fallout 3
Oblivion
borderlands
prey
kotor
arma
dead space
wolfenstein
operation flashpoint 2
moze nie wszystkie sa warte kupna, ale znaczna wiekszosc. Poza tym kazda wspominam dobrze, a wiekszosc jest genialna
RadaR001 [ Legionista ]
1.Resident Evil 4
2.Call of Duty 4 i 6
3.Wiedźmin
SplinterFisher16 [ Generaďż˝ ]
- Resident Evil 4-5
- Call of Duty 1-6 (Oprócz 3)
- Assassin's Creed 1-2
- Crysis + Warhead
- Batman Arkham Asylum
- Mirror's Edge
- F.E.A.R. 1 i 2
- Gears of War 1-2
- Bioshock
- Call of Juarez Bound In Blood
- Fable
- Kroniki Riddicka
- Street Fighter IV
- Condemned
- Hitman Blood Money
- Uncharted 1-2
- Half-life 2 (plus dodatki)
- Far Cry 1-2
- Dead Space
- Mass Effect
- GTA 3 - 4 (wliczając w to VC i SA)
- Call of Cthulhu DCOTE
- Beyond Good & Evil
- Splinter Cell chaos Theory
req_ [ Legend ]
Bardzo SUBIEKTYWNIE:
- GTA San Andreas (2004)
- Bioshock (2007)
- TimeShift (2007)
- Modern Warfare 1 (2007)
- GTA IV (2008)
- Dead Space (2008)
- Modern Warfare 2 (2009)
Niczego więcej nie potrzebujesz. To są gry, do których mogę wracać cały czas. W nic innego nie grałem dłużej niż kilkadziesiąt minut (z wyjątkami, ale do nich nie wrócę, więc nie polecam).

HETRIX22 [ PLEBS ]
- TimeShift (2007) do niego nie wrócisz a nawet jego nie skończysz takie jest moje zdanie (takiej rutynowej strzelanki dawno nie widziałem)
fenfir [ Pretorianin ]
Żeby się nie powtarzać to dodam jeszcze Dreamfall: The Longest Journey, możesz też zainteresować się ogólnie serią Lego - bardzo przyjemne gry, na rozluźnienie.
edit. XIII - bardzo klimatyczna gra jak dla mnie (ma 6 lat, ale może nie grałeś).
krllew [ Chor��y ]
- Dragon Age
- Call of Duty MW i MW2
- GTA 4
- Arma i Arma II

malyb89 [ Spectre ]
Hmm... od siebie mogę polecić:
Fahrenheit
Beyond Good & Evil
Call fo Cthulhu: Dark Corners of the Earth
Second Sight
Dead Space
Gears of War (2 na kompa nie ma jeszcze)
Sam Andreas
Mirrors Edge
eLeGaNt- [ Legionista ]
Strasznie tego dużo.. ale wymienie tylko 8 ;]
1)Każdego peesa trzeba spróbować - PES 2010,
2)CoD MW2
3)Assassins creed,
4)GTA IV,
5)Resident evil 5,
6)Left 4 dead, ( jeszcze nie mam, ale raczej fajna ;P)
7)Mirror's edge,
8)Empire: Total War

ashia [ Konsul ]
1. Dragon Age
2. Batman Arkham Asylum
3. Dead Space
4. Crysis + Warhead
5. World of Warcraft
Kolejność przypadkowa
viesiek [ Deculture! ]
Jako, że 5 to ładna liczba...
1. Modern Warfare 1 i 2
2. Gears of War
3. Dragon Age
4. Mass Effect
5. Bioshock
listę zmajstrowałem biorąc pod uwagę jedynie ile razy do gry wracałem i z jaką częstotliwością (wiadomo, DA jest wyjątkiem, ale gram w to od ponad 3 tygodni i wciąż mi się nie nudzi, więc raczej na pewno później będę do tego wracał).