GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Orange Mix - Doładowania

01.12.2009
18:12
[1]

Hard as Stone [ Inkwizytor ]

Orange Mix - Doładowania

mam drobne pytanko

Czy jeśli ktoś ma mix na 50 to może doładowywać kartą po 25 ? Pytanie do orange mix

01.12.2009
18:16
[2]

Foks!k [ SunShine ]

Jeżeli to abonament, to tak.

01.12.2009
18:17
[3]

Hard as Stone [ Inkwizytor ]

Powiedzmy że jeszcze nie doładował tego za 50 zł i konto ma na zero w miesiącu. Czy pierwszą kartą może być 25 ?

01.12.2009
18:58
[4]

Hard as Stone [ Inkwizytor ]

up

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.