Narmo [ nikt ]
Start --> Uruchom --> control userpasswords2
Piątek555 [ Ja to bym zjadl batona ]
Nic się nie stanie ???
mac2000 [ Konsul ]
panel sterowania -> konta użytkowników
tam powinieneś mieć możliwość usunięcia niepotrzebnego konta
Narmo [ nikt ]
Jak wybierzesz nieodpowiednią opcję to automatycznie bedzie się logować nie na to konto co trzeba. Tyle.
Piątek555 [ Ja to bym zjadl batona ]
nie mogę tego usunąć pomocy plis!!!!!
Piątek555 [ Ja to bym zjadl batona ]
up
ronn [ Legend ]
jesteś administratorem, możesz to usunąć
mineral [ Senator ]
W takim razie nie jesteś administratorem.
Musisz z nim pogadać ;p
Narmo [ nikt ]
Nie możesz usunąć kont Administrator ani Gość standardowym sposobem. Możesz je wyłączyć, tylko po co? Po prostu odznacz "Aby uzywać tego komputera, użytkownik musi...", zatwierdź zmiany i w oknie, które wyskoczy podaj nazwę użytkownika, który ma się automatycznie logować i ewentualne hasło do tego konta.
Piątek555 [ Ja to bym zjadl batona ]
A gdzie to jest "Aby używać tego komputera, użytkownik musi..."
Narmo [ nikt ]
Popatrz an wszystkie screeny, jakie tu umieściłeś to znajdziesz.