GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Administrator...

01.12.2009
18:05
[1]

Piątek555 [ Ja to bym zjadl batona ]

Administrator...

Cześć mam problem gdy włączam kompa muszę wybrać gdzie się chce zalogować jako administrator czy użytkownik wcześniej tego nie miałem co to jest i czy można to usunąć ??? bo w sumie ja jestem administratorem tego kompa


Administrator... - Piątek555
01.12.2009
18:06
[2]

Piątek555 [ Ja to bym zjadl batona ]

wcześniej miałem tylko to zaznaczone...


Administrator... - Piątek555
01.12.2009
18:07
[3]

Narmo [ nikt ]

Start --> Uruchom --> control userpasswords2

01.12.2009
18:08
[4]

Piątek555 [ Ja to bym zjadl batona ]

Nic się nie stanie ???

01.12.2009
18:09
[5]

mac2000 [ Konsul ]

panel sterowania -> konta użytkowników
tam powinieneś mieć możliwość usunięcia niepotrzebnego konta

01.12.2009
18:13
[6]

Narmo [ nikt ]

Jak wybierzesz nieodpowiednią opcję to automatycznie bedzie się logować nie na to konto co trzeba. Tyle.

01.12.2009
18:26
[7]

Piątek555 [ Ja to bym zjadl batona ]

nie mogę tego usunąć pomocy plis!!!!!

01.12.2009
18:32
[8]

Piątek555 [ Ja to bym zjadl batona ]

up

01.12.2009
18:32
[9]

ronn [ Legend ]

jesteś administratorem, możesz to usunąć

01.12.2009
18:35
[10]

Piątek555 [ Ja to bym zjadl batona ]

właśnie że nie


Administrator... - Piątek555
01.12.2009
18:36
[11]

mineral [ Senator ]

W takim razie nie jesteś administratorem.
Musisz z nim pogadać ;p

01.12.2009
18:41
[12]

Piątek555 [ Ja to bym zjadl batona ]

Wczoraj było jeszcze tak


Administrator... - Piątek555
01.12.2009
18:43
[13]

Narmo [ nikt ]

Nie możesz usunąć kont Administrator ani Gość standardowym sposobem. Możesz je wyłączyć, tylko po co? Po prostu odznacz "Aby uzywać tego komputera, użytkownik musi...", zatwierdź zmiany i w oknie, które wyskoczy podaj nazwę użytkownika, który ma się automatycznie logować i ewentualne hasło do tego konta.

01.12.2009
18:49
[14]

Piątek555 [ Ja to bym zjadl batona ]

A gdzie to jest "Aby używać tego komputera, użytkownik musi..."

01.12.2009
18:53
[15]

Narmo [ nikt ]

Popatrz an wszystkie screeny, jakie tu umieściłeś to znajdziesz.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.