Zingus123 [ Antyterrorysta ]
stara świąteczna reklama PEPSI!
pamięta ktoś taką reklamę sprzed kilku lat [był w niej na niebiesko ubrany mikołaj w aucie bez dachu ;p bodajże] zależny mi na tym miałby ktoś? jakoś znaleźć nie mogę
mautrix [ Foo Fighter ]
Mi najbardziej zapadła w pamięć ta wersja, w której przez jakąś wioskę jechał korowód ciężarówek coca-coli i wszędzie się zapalały lampki. No i na drzwiach ostatniej ciężarówki był mikołaj, który zawsze mrugnął ;)
Tu link:
Edit:
Mój błąd pomyliłem pepsi z coca-colą ;D
Zingus123 [ Antyterrorysta ]
ja tam nie widzę niebieskiego mikołaja ;]
Zingus123 [ Antyterrorysta ]
dam upa ostatniego na dziś

K4B4N0s [ Filthy One ]
Taka z piosenką?
"Jestem niebieski! Chcę z tobą pepsi piiiic!"
Zingus123 [ Antyterrorysta ]
owszem
gandalf2007 [ Generaďż˝ ]
Mam coś takiego ale zaraz obczaję tą z mikołajem .
Zingus123 [ Antyterrorysta ]
nie wiem właśnie jakie hasło zarzucić by wyszukało hmm
Shaybeck - evil creature [ Beware of The Evil ]
znalazłem przez przypadek, ale samochodu niema, nie było nawet podpisane jako pepsi
Zingus123 [ Antyterrorysta ]
to nie było narysowane tylko aktorzy ;]
ajaj no co jest z ta reklamą :[
Zingus123 [ Antyterrorysta ]
hmm ostatni up
wydolny_pławikonik [ Konsul ]
ja bardzo lubie coka coli reklame