GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

stara świąteczna reklama PEPSI!

01.12.2009
17:39
[1]

Zingus123 [ Antyterrorysta ]

stara świąteczna reklama PEPSI!

pamięta ktoś taką reklamę sprzed kilku lat [był w niej na niebiesko ubrany mikołaj w aucie bez dachu ;p bodajże] zależny mi na tym miałby ktoś? jakoś znaleźć nie mogę

01.12.2009
17:51
[2]

mautrix [ Foo Fighter ]

Mi najbardziej zapadła w pamięć ta wersja, w której przez jakąś wioskę jechał korowód ciężarówek coca-coli i wszędzie się zapalały lampki. No i na drzwiach ostatniej ciężarówki był mikołaj, który zawsze mrugnął ;)

Tu link:



Edit:
Mój błąd pomyliłem pepsi z coca-colą ;D

01.12.2009
17:59
[3]

Zingus123 [ Antyterrorysta ]

ja tam nie widzę niebieskiego mikołaja ;]

01.12.2009
18:41
[4]

Zingus123 [ Antyterrorysta ]

dam upa ostatniego na dziś

01.12.2009
18:48
smile
[5]

K4B4N0s [ Filthy One ]

Taka z piosenką?

"Jestem niebieski! Chcę z tobą pepsi piiiic!"

01.12.2009
19:14
[6]

Zingus123 [ Antyterrorysta ]

owszem

01.12.2009
19:18
[7]

gandalf2007 [ Generaďż˝ ]



Mam coś takiego ale zaraz obczaję tą z mikołajem .

01.12.2009
19:27
[8]

Zingus123 [ Antyterrorysta ]

nie wiem właśnie jakie hasło zarzucić by wyszukało hmm

01.12.2009
19:32
[9]

Shaybeck - evil creature [ Beware of The Evil ]



znalazłem przez przypadek, ale samochodu niema, nie było nawet podpisane jako pepsi

01.12.2009
19:42
[10]

Zingus123 [ Antyterrorysta ]

to nie było narysowane tylko aktorzy ;]

ajaj no co jest z ta reklamą :[

02.12.2009
14:40
[11]

Zingus123 [ Antyterrorysta ]

hmm ostatni up

02.12.2009
15:48
[12]

wydolny_pławikonik [ Konsul ]

ja bardzo lubie coka coli reklame

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.