GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Co jest takiego w World of Warcraft?

01.12.2009
17:19
[1]

Cyber Rekin [ Sharkee ]

Co jest takiego w World of Warcraft?

Setki razy słyszałem o World of Warcraft. Gdzie się nie spojrzę to tam ktoś w to gra. Sam osobiście nie grałem z takich przyczyn że nie mam zamiaru bulić na to tyle kasy (chociaż i tak 70% graczy WoW mają piraty). Co jest takiego fajnego w Wow? Ja sam gram w GW.

01.12.2009
17:21
smile
[2]

Matt [ I Am The Night ]

<< 70% graczy WoW mają piraty

...naprawde fajne jest to, ze koniecznosc placenia abonamentu odsiewa cala mase gowniarstwa.

01.12.2009
17:21
smile
[3]

yakuz [ YUM YUM ]

(chociaż i tak 70% graczy WoW mają piraty)

01.12.2009
17:23
[4]

Cyber Rekin [ Sharkee ]

[2] Znam osobiście 9 osób które nie potrafią grać, mimo tego grają w WoW-a na piratach.

01.12.2009
17:26
smile
[5]

N0wak [ Generaďż˝ ]

No, na pewno w zajebistego Wowa graja na piratach.

01.12.2009
17:27
smile
[6]

dranzer8 [ EXTERMINATE!!! ]

[2] Znam osobiście 9 osób które nie potrafią grać, mimo tego grają w WoW-a na piratach.

Bardzo wiarygodna liczba...szczególnie przy 11 milionach graczy płacących abonament.

01.12.2009
17:29
[7]

Cyber Rekin [ Sharkee ]

To się nazywa inteligente forum.

01.12.2009
17:29
[8]

Chudy The Barbarian [ Legend ]

Zamiast się śmiać uświadomilibyście gościa o co chodzi. Na piracie pograsz sobie w płatne MMO co najwyżej na prywatnym serwerze, który nie może się raczej równać z tym, co ci zaoferuje gra z opłaconym abonamentem. Po prostu na prywatnych serwerach jest więcej bugów i nie wszystkie rzeczy działają, nie mówiąc już nawet o liczbie graczy i realmów.

01.12.2009
17:42
[9]

Matt [ I Am The Night ]

Chudy - po co? WoW bez ludzi a'la Cyber Rekin jest grą ciut lepszą.
Nie skreslam chlopaka, ale do niektorych rzeczy trzeba po prostu dojrzec.

01.12.2009
17:43
smile
[10]

Konrad312 [ Konsul ]

Na prywatnych serwach nic nie działa, moby nie mają skilli, questów nie ma, w dodatku liczba graczy nie przekracza może 100, do tego ciągłe lagi, crashe, itd.

01.12.2009
17:47
[11]

planet killer [ Pretorianin ]

To:
-

ta gra budzi emocje

01.12.2009
17:50
[12]

MagMany [ Wielki Wilk ]

Zgadzam się. Grałem na globalu dość długi czas 42 level. Są tego plusy, fajne eventy, pomocna administracja(gm). Z ciekawości zagrałem na prywatnych, gra jest nieporównywalna, błędy, gracze i władcy serwerów ( którzy często mają cie gdzieś). Mimo iż są "dobre" prywatne serwery to i tak nie polecam na nich grać.

01.12.2009
18:16
smile
[13]

xanat0s [ Wind of Change ]

Sam nie wiem, co takiego jest w WoW-ie - gram już 5 lat, ale jakoś mnie ta gra nie wciągneła.

01.12.2009
18:19
[14]

Darth Father [ Chicago Blackhawks ]

Może zacznę nie długo grać w WoW-a.Chcę tylko się dowiedzieć ile trzeba miesięcznie złociszy płacić Blizzardowi:)(karty pre-paid)

01.12.2009
18:27
smile
[15]

rzaba89nae [ WTF!? ]

Sam nie wiem, co ludzie w tym widzą, grałem 3 lata ale mnie nie wciągnęło :P

spoiler start
<joke>
spoiler stop

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.