GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Pytanie o Call of Duty MW2 (tylko dla tych co przeszli)

01.12.2009
17:18
[1]

szułek [ Generaďż˝ ]

Pytanie o Call of Duty MW2 (tylko dla tych co przeszli)

Witam, właśnie ukończyłem w\w grę. No i wszystko fajnie elegancko ale jakoś dziwnie się kończy...

spoiler start
Czy wiadomo coś o powstaniu kontynuacji tego wątku ? Bo na samym końcu jak Nikolai i ten "drugi" mnie prowadzą i jeden mówi, że zna dla "mnie" dobre miejsce. Wiec chyba już coś myślą, no bo nadal Makarowa nie zabiliśmy :P
spoiler stop

01.12.2009
17:21
[2]

Pit17 [ Dolotek ]

Spoiler kur** spoiler! Dobrze, że już dawno przeszedłem.

Mi się też zdaje, że powstaje kontynuacja, ale najpierw bodajże powstanie CoD 7 zrobione przez Treyach, ale wszystkiego pewnien nie jestem.

[edit] A wiadomo, że chcesz powiedzieć takie coś? Zawsze dawaj spojler, bo nawet jak będzie napisane "Nie wchodzić! Zdradzam zakończenie gry MW2!!" to i tak ktoś wejdzie.

01.12.2009
17:23
[3]

szułek [ Generaďż˝ ]

Nie dałem spojlera bo napisałem w temacie DLA TYCH CO PRZESZLI

01.12.2009
17:38
[4]

AvengerXXX [ Battlefield? WTF? ]

spoiler start
Było by bardzo fajnie gdyby powstało Modern Warfare 3 :)
Na pewno te słowa Nikolaia: "Da, znam jedno miejsce", coś nam mówią.

spoiler stop

02.12.2009
13:42
[5]

szułek [ Generaďż˝ ]

dokladnie :)

spoiler start
Ja byłem przekonany na 100% że będzie dalej misja, że trzeba uciekać z jakieś kryjówki tylko z jakimś tasakiem czy coś taka "walka o przetrwanie" dobre by to było :P
spoiler stop

02.12.2009
13:51
[6]

mikAS :) [ Senator ]

kończy się w taki sposób że z pewnością będzie MM 3 :)

swoją drogą przedostatnia misja jest chyba jedną z najlepszych w całym Call of Duty , o wiele lepsza niż wyścig skuterami

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.