szułek [ Generaďż˝ ]
Pytanie o Call of Duty MW2 (tylko dla tych co przeszli)
Witam, właśnie ukończyłem w\w grę. No i wszystko fajnie elegancko ale jakoś dziwnie się kończy...
Pit17 [ Dolotek ]
Spoiler kur** spoiler! Dobrze, że już dawno przeszedłem.
Mi się też zdaje, że powstaje kontynuacja, ale najpierw bodajże powstanie CoD 7 zrobione przez Treyach, ale wszystkiego pewnien nie jestem.
[edit] A wiadomo, że chcesz powiedzieć takie coś? Zawsze dawaj spojler, bo nawet jak będzie napisane "Nie wchodzić! Zdradzam zakończenie gry MW2!!" to i tak ktoś wejdzie.
szułek [ Generaďż˝ ]
Nie dałem spojlera bo napisałem w temacie DLA TYCH CO PRZESZLI
AvengerXXX [ Battlefield? WTF? ]
szułek [ Generaďż˝ ]
dokladnie :)
mikAS :) [ Senator ]
kończy się w taki sposób że z pewnością będzie MM 3 :)
swoją drogą przedostatnia misja jest chyba jedną z najlepszych w całym Call of Duty , o wiele lepsza niż wyścig skuterami