GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Zamawiał ktoś kiedyś na wsip.pl ?

01.12.2009
16:35
[1]

unclesam [ Generaďż˝ ]

Zamawiał ktoś kiedyś na wsip.pl ?

Mam pytanie czy wysyłają oni towar kurierem czy pocztą ? Bo na stronie nie znalazłem o tym informacji.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.