GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Nokia czy Sony Ericsson- o to jest pytanie

01.12.2009
16:32
smile
[1]

kabum [ Mikael ]

Nokia czy Sony Ericsson- o to jest pytanie

Zastanawiam się nad kupnem nowego telefonu i mam dylemat który wybrać. Nokia 6220 Classic czy Sony Ericsson C902/C901. Może ktoś posiada któryś z tych telefonów i wyraziłby swoją opinie o nim (szczególnie posłuchałbym opinii posiadaczy 6220c)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.