
kabum [ Mikael ]
Nokia czy Sony Ericsson- o to jest pytanie
Zastanawiam się nad kupnem nowego telefonu i mam dylemat który wybrać. Nokia 6220 Classic czy Sony Ericsson C902/C901. Może ktoś posiada któryś z tych telefonów i wyraziłby swoją opinie o nim (szczególnie posłuchałbym opinii posiadaczy 6220c)