Lukis' [ POZnanska Pyra ]
Steam -> trudne początki
Mam taki problem z którym poradzić sobie nie mogę.
Otóż chce zaintalować Empire Total War. No i to sie chyba tylko przez steama instaluje, więc go zainstalowałem, założyłem konto no i steam mi instaluje ETW na partycji C. Ja bym chciał by go zainstalował w folderze d:/gry...
Jak to zrobić?
bezlerg66 [ Senator ]
Zainstaluj Steama na D i po kłopocie.
PiT_Shady [ Legionista ]
Jest przecież wybór miejsca instalacji.
Lukis' [ POZnanska Pyra ]
no ale jak go zainstaluje na D to i tak nie bedzie mi instalował w dokładnym folderze
Pit --> gdzie bo nie mogę znaleźć?>
PiT_Shady [ Legionista ]
Nie pamiętam gdzie, ale chyba był. Zaraz sprawdzę.
Browse.