GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Steam -> trudne początki

01.12.2009
16:11
[1]

Lukis' [ POZnanska Pyra ]

Steam -> trudne początki

Mam taki problem z którym poradzić sobie nie mogę.

Otóż chce zaintalować Empire Total War. No i to sie chyba tylko przez steama instaluje, więc go zainstalowałem, założyłem konto no i steam mi instaluje ETW na partycji C. Ja bym chciał by go zainstalował w folderze d:/gry...

Jak to zrobić?

01.12.2009
16:11
[2]

bezlerg66 [ Senator ]

Zainstaluj Steama na D i po kłopocie.

01.12.2009
16:12
[3]

PiT_Shady [ Legionista ]

Jest przecież wybór miejsca instalacji.

01.12.2009
16:13
[4]

Lukis' [ POZnanska Pyra ]

no ale jak go zainstaluje na D to i tak nie bedzie mi instalował w dokładnym folderze

Pit --> gdzie bo nie mogę znaleźć?>

01.12.2009
16:14
[5]

PiT_Shady [ Legionista ]

Nie pamiętam gdzie, ale chyba był. Zaraz sprawdzę.

Browse.


Steam -> trudne początki - PiT_Shady
© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.