GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Wiedźmin- problem z zapisem/odczytem

01.12.2009
16:08
smile
[1]

birkut_k [ Pretorianin ]

Wiedźmin- problem z zapisem/odczytem


Edycja rozszerzona - jednym z podstawowych zalet miało być skrócone ładowanie zapisów gry - po zainstalowaniu rzeczywiście tak było, niestety im dłużej gram tym bardziej wydłuża się czas ładowania gry a zwłaszcza wczytywania poprzedniego stanu gry - trwa to bardzo długo - czy jest na to jakieś lekarstwo????
Sam odczyt jest w miarę szybki tylko po kliknieciu na zapisz program zamiera i trzeba swoje odczekać

01.12.2009
16:40
[2]

Playboy95 [ Master of Puppets ]

Też tak miałem. Było to spowodowane dużą ilością saveów. Usuń większość a powinno wrócić do normy.

01.12.2009
16:46
[3]

KapCioch [ Generaďż˝ ]

To może mieć sens. Lekka lipa, że każdy zapis w tej grze jest osobno. Pamiętam jak po przejściu Wiedźmina folder z zapisami miał chyba coś koło 7GB xD

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.