
birkut_k [ Pretorianin ]
Wiedźmin- problem z zapisem/odczytem
Edycja rozszerzona - jednym z podstawowych zalet miało być skrócone ładowanie zapisów gry - po zainstalowaniu rzeczywiście tak było, niestety im dłużej gram tym bardziej wydłuża się czas ładowania gry a zwłaszcza wczytywania poprzedniego stanu gry - trwa to bardzo długo - czy jest na to jakieś lekarstwo????
Sam odczyt jest w miarę szybki tylko po kliknieciu na zapisz program zamiera i trzeba swoje odczekać
Playboy95 [ Master of Puppets ]
Też tak miałem. Było to spowodowane dużą ilością saveów. Usuń większość a powinno wrócić do normy.
KapCioch [ Generaďż˝ ]
To może mieć sens. Lekka lipa, że każdy zapis w tej grze jest osobno. Pamiętam jak po przejściu Wiedźmina folder z zapisami miał chyba coś koło 7GB xD