GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

RapidShare ?!

01.12.2009
15:58
[1]

sto2003 [ Konsul ]

RapidShare ?!

Nie wiem jak się to dzieje ale mam taki problem. Mianowicie nie mogę pobrać sobie pliku bo niby wciąż jakiś chyba pobieram. Jest jakiś na to sposób ? Mam taki problem od dwóch lat a teraz muszę pobrać coś ważnego.


RapidShare ?! - sto2003
01.12.2009
16:00
[2]

Semir [ 11 ]

Wygląda na to, że coś pobierasz aktualnie, albo dzielisz z kimś neta i macie wspólne ip, a co za tym idzie ktoś może caly czas ściągać i blokuje ci dostęp.

01.12.2009
16:02
smile
[3]

Schygneth [ Generaďż˝ ]

W twoim języku:

Połącz swe ego z umysłem, aby nie stanowiły przeszkody w osiągnięciu wyższych stanów świadomości, a nędzne, ziemskie błahostki pozostaw na dole, dla nas, żałosnych śmiertelników. Tym sposobem, jaśnie oświecony mistrzu zakonu Króliczych Kartofelków, poprowadzisz nas ku zerwaniu okowów.

spoiler start
Co ten psychol jeszcze tu robi?
spoiler stop

01.12.2009
16:04
[4]

Ride(X)Fire [ Legionista ]

Daj ten link tutaj. Może ktoś ściągnie ten plik i wstawi na jakiś darmowy serwer.

01.12.2009
16:05
[5]

Mieszko_GO [ Junior ]

Masz najprawdopodobniej internet radiowy i masz takie same ip jak ten kto co teraz pobiera albo ktoś z tego ip wyczerpał limit.

01.12.2009
16:09
smile
[6]

sto2003 [ Konsul ]

Mam internet kablowy od Astera. Nie dziele go z nikim. Nic nie pobieram, w tym tkwi problem.

Schygneth >> widzę po rankingu że nie tylko ja stwierdzam że jesteś idiotą.

01.12.2009
16:11
[7]

PiT_Shady [ Legionista ]

Ściągnij przez proxy. rapideo itd...

01.12.2009
16:15
[8]

bezlerg66 [ Senator ]

Ja mam internet radiowy i mam to samo. Nie jesteś sam.

01.12.2009
16:16
[9]

Macco™ [ Child Of The Damned ]

Mam internet kablowy od Astera

To jeszcze powiedz czy masz publiczne ip przydzielone przed dostawce.

01.12.2009
16:57
[10]

sto2003 [ Konsul ]

Sam nigdy nie wybierałem ani nie zmieniałem ip. Z tego co wiem to chyba aczkolwiek mogę się mylić jest ono stałe jeżeli chodzi o Astera.

01.12.2009
17:07
smile
[11]

Cyber Rekin [ Sharkee ]

Ja mam to samo.

01.12.2009
17:11
smile
[12]

Schygneth [ Generaďż˝ ]

sto -> Twój wypadek jest więc niesamowitym wyjątkiem w regule, oświecony mistrzu pływania w innych wymiarach świadomości.

spoiler start
Zresztą, ja mam ten sam problem :P
spoiler stop

01.12.2009
17:16
[13]

arti290895 [ KKS Lech Poznan ]

jest tylko jeden pomysł - musimy założyć konto Premium

01.12.2009
17:29
[14]

Gmp3 [ Chuck ]

Sąsiad ci internet kradnie. Zobacz czy do prądu i gazu też się podpiął.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.