GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Hah! odkryłem mowe zjawisko w GTA EFLC.

01.12.2009
15:52
[1]

matmafan [ Alexander Degtyarev ]

Hah! odkryłem mowe zjawisko w GTA EFLC.

Otóż jak w temacie, da sie dosłownie mówiąc 'przestrzelić' resor w aucie, trzeba strzelać w nad kole i po kilku strzałach powinien być efekt, czyli zarwane auto


Hah! odkryłem mowe zjawisko w GTA EFLC. - matmafan
01.12.2009
15:54
[2]

matmafan [ Alexander Degtyarev ]

Proszę porównać te zdjęcia, widać że auto jest zarwane bo koło wchodzi pod nadkole a opona nie jest przestrzelona, jak wrócę na wieczór to dam nowe zdjęcie, wyraźniejsze


Hah! odkryłem mowe zjawisko w GTA EFLC. - matmafan
01.12.2009
15:59
[3]

bezlerg66 [ Senator ]

Łał, jesteś super...

01.12.2009
16:01
smile
[4]

_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]

01.12.2009
16:03
[5]

pr0gh0stpl [ World With Out End ]

w Gta 4 już dawno to robili :P

01.12.2009
16:03
smile
[6]

matmafan [ Alexander Degtyarev ]

No wiem o tym od dawno, kto ma możliwość niech to u siebie spróbuje, podczas jazdy auto się trze po asfalcie.

01.12.2009
16:09
[7]

raziel88ck [ Legend ]

Widac, ze tworcy napracowali przy fizyce.

01.12.2009
16:10
[8]

PiT_Shady [ Legionista ]

Fajnie.

01.12.2009
16:12
[9]

chop [ smiech to zdrowie ]

Fajny detal:)

01.12.2009
18:59
smile
[10]

matmafan [ Alexander Degtyarev ]

Fajnie to wygląda, bo auto takie siadnięte, i fajnie sie jeździ ;>

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.