bezlerg66 [ Senator ]
Łał, jesteś super...

_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]
pr0gh0stpl [ World With Out End ]
w Gta 4 już dawno to robili :P

matmafan [ Alexander Degtyarev ]
No wiem o tym od dawno, kto ma możliwość niech to u siebie spróbuje, podczas jazdy auto się trze po asfalcie.
raziel88ck [ Legend ]
Widac, ze tworcy napracowali przy fizyce.
PiT_Shady [ Legionista ]
Fajnie.
chop [ smiech to zdrowie ]
Fajny detal:)

matmafan [ Alexander Degtyarev ]
Fajnie to wygląda, bo auto takie siadnięte, i fajnie sie jeździ ;>