Dk12 [ Pretorianin ]
Jak założyć własne radio internetowe?
Tak jak w temacie. Chciałbym założyć własne radyjko internetowe, słyszałem ze jest to możliwe ale nie wiem jak to zrobić. Proszę o jakaś pomoc.
Dennoss [ Child of the Prophecy ]
hubercik015 [ Puste pole ]
Zakładasz konto tutaj:
Pobierasz dodatek shoutcast do winampa wpisujesz dane i grasz.
kosik007 [ FreeLancer ]
A nie wie ktoś jak to jest z legalnością takiego radia, w którym chciałoby się puszczać muzykę nie swoją, ale taką objętą licencją? Trzeba ZAiKS opłacać, tak? Chodzi mi o internetowe radio.
Apocaliptiq [ Legend ]
Tak, trzeba opłacać.
Przynajmniej jeszcze kilka lat temu trzeba było.