GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jak założyć własne radio internetowe?

01.12.2009
15:40
[1]

Dk12 [ Pretorianin ]

Jak założyć własne radio internetowe?

Tak jak w temacie. Chciałbym założyć własne radyjko internetowe, słyszałem ze jest to możliwe ale nie wiem jak to zrobić. Proszę o jakaś pomoc.

01.12.2009
15:49
[2]

Dennoss [ Child of the Prophecy ]

01.12.2009
15:51
[3]

hubercik015 [ Puste pole ]

Zakładasz konto tutaj:



Pobierasz dodatek shoutcast do winampa wpisujesz dane i grasz.

01.12.2009
15:54
[4]

kosik007 [ FreeLancer ]

A nie wie ktoś jak to jest z legalnością takiego radia, w którym chciałoby się puszczać muzykę nie swoją, ale taką objętą licencją? Trzeba ZAiKS opłacać, tak? Chodzi mi o internetowe radio.

01.12.2009
16:01
[5]

Apocaliptiq [ Legend ]

Tak, trzeba opłacać.

Przynajmniej jeszcze kilka lat temu trzeba było.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.