
ma_ko [ Fanboy Sony ]
Cos dla fanow OGame ;P
Enjoy...

FlaT® [ porobiCie ]
Jakby jakiś debil nie wpieprzył do tego Ivony to może bym to w ogóle obejrzał, a tak zapomnij...

SuddenDeath [ Konsul ]
No rzeczywiscie nie potrzebna ta ivona ale i tak dobre

Foks!k [ SunShine ]
Pocieszne :D

Jedziemy do Gęstochowy [ PAINKILLER ]
Grałem kiedys w Ogame i mnie to bardzo rozbawiło, mnie tez tragicznie zezłomowali a byłem juz na wysokim poziomie graczem.
pocieszne ale gorsze od gta4 i multi w Cod MW2.
a i ta ivona razi...