GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Cos dla fanow OGame ;P

01.12.2009
15:26
smile
[1]

ma_ko [ Fanboy Sony ]

Cos dla fanow OGame ;P



Enjoy...

spoiler start
Znajac moje szczescie pewnie bylo 24204973 razy...
spoiler stop

01.12.2009
15:35
smile
[2]

FlaT® [ porobiCie ]

Jakby jakiś debil nie wpieprzył do tego Ivony to może bym to w ogóle obejrzał, a tak zapomnij...

01.12.2009
15:53
smile
[3]

SuddenDeath [ Konsul ]

No rzeczywiscie nie potrzebna ta ivona ale i tak dobre

01.12.2009
16:27
smile
[4]

Foks!k [ SunShine ]

Pocieszne :D

01.12.2009
18:27
smile
[5]

Jedziemy do Gęstochowy [ PAINKILLER ]

Grałem kiedys w Ogame i mnie to bardzo rozbawiło, mnie tez tragicznie zezłomowali a byłem juz na wysokim poziomie graczem.

pocieszne ale gorsze od gta4 i multi w Cod MW2.

a i ta ivona razi...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.