GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

warhammer 40k dark crusade za 2zl - obstawiamy :PP

01.12.2009
15:23
smile
[1]

Shilka the Red [ Ponury Grzybiarz ]

warhammer 40k dark crusade za 2zl - obstawiamy :PP

kupilem (wylicytowalem) na allegro W40k DC za 2zl i zero kontaktu ze sprzedajacym, minal raptem jeden dzien wiec moze i sie odezwie tylko jestem niecierpliwy ale juz bym sobie zagral hehe

ale jak obstawiacie? przyjdzie czy zginela, zezarl pies, porwali kosmici, babcia napalila w piecu?

01.12.2009
15:45
[2]

Mofis [ Ale urwal! ]

Skoro udało Ci się wylicytować za jaką kol wiek cenę BEZ ceny minimalnej, jest twoja .
Chyba, że sprzedający powie, że popełnił błąd i poprosi o zrezygnowanie z kup
na za taką cene .

01.12.2009
15:51
smile
[3]

gnoll [ Legend ]

Jeden dzień...

Jezu wam dzieciom powinni poblokować te konta - 1 dzień bez odzewu a wy już sraki dostajecie (Oszust! Złodziej ! Łeb mu rozwalę ! itp). Wy jak nie poczekacie 2-3 dni to co - krzywda wam się stanie ? Co wym, 10 lat macie że nie możecie zrozumieć że ktoś ma jeszcze jakieś życie poza Allegro ? Weź się ogarnij i nie wkurzaj ludzi :/

Jak nie ty to jakiś czarli z tym wyjeżdża... jak przez tydzień CO NAJMNIEJ się nie odezwie to się martw - a nie po 1 dniu !

A więc obstawiam że jeszcze nie dorosłeś do Allegro.

01.12.2009
16:08
smile
[4]

Shilka the Red [ Ponury Grzybiarz ]

heheh calm down buddy:P obstawiaj:PP

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.