
Shilka the Red [ Ponury Grzybiarz ]
warhammer 40k dark crusade za 2zl - obstawiamy :PP
kupilem (wylicytowalem) na allegro W40k DC za 2zl i zero kontaktu ze sprzedajacym, minal raptem jeden dzien wiec moze i sie odezwie tylko jestem niecierpliwy ale juz bym sobie zagral hehe
ale jak obstawiacie? przyjdzie czy zginela, zezarl pies, porwali kosmici, babcia napalila w piecu?
Mofis [ Ale urwal! ]
Skoro udało Ci się wylicytować za jaką kol wiek cenę BEZ ceny minimalnej, jest twoja .
Chyba, że sprzedający powie, że popełnił błąd i poprosi o zrezygnowanie z kup
na za taką cene .

gnoll [ Legend ]
Jeden dzień...
Jezu wam dzieciom powinni poblokować te konta - 1 dzień bez odzewu a wy już sraki dostajecie (Oszust! Złodziej ! Łeb mu rozwalę ! itp). Wy jak nie poczekacie 2-3 dni to co - krzywda wam się stanie ? Co wym, 10 lat macie że nie możecie zrozumieć że ktoś ma jeszcze jakieś życie poza Allegro ? Weź się ogarnij i nie wkurzaj ludzi :/
Jak nie ty to jakiś czarli z tym wyjeżdża... jak przez tydzień CO NAJMNIEJ się nie odezwie to się martw - a nie po 1 dniu !
A więc obstawiam że jeszcze nie dorosłeś do Allegro.

Shilka the Red [ Ponury Grzybiarz ]
heheh calm down buddy:P obstawiaj:PP