GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Skanowanie dysków.

01.12.2009
14:51
smile
[1]

Wysza [ Pretorianin ]

Skanowanie dysków.

Witam serdecznie.
Nie jestem zbytnio rozeznany w sprawach sprzętowych, więc proszę o w miarę zrozumiałą odpowiedź co to tematu.
Po każdorazowym uruchomieniu komputera, w pewnym momencie pojawia się ekran dotyczący przeszukania dysków pod kątem błędów. Można to jakoś wyłączyć?
Z góry dziękuję za pomoc.

01.12.2009
14:59
[2]

wysia [ Senator ]

Nalezy mu pozwolic przeskanowac, i na przyszlosc restartowac i zamykac system normalnie, nie guzikiem reset ani power.

01.12.2009
15:00
[3]

Shaggy23 [ Centurion ]

start->uruchom-> wpisujesz cmd->wpisz: chkntfs /x c: (C -litera dysku na którym chcesz wyłaczyć sprawdzanie błędów.)

więcej możesz znaleźć np tutaj:

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.