
Wysza [ Pretorianin ]
Skanowanie dysków.
Witam serdecznie.
Nie jestem zbytnio rozeznany w sprawach sprzętowych, więc proszę o w miarę zrozumiałą odpowiedź co to tematu.
Po każdorazowym uruchomieniu komputera, w pewnym momencie pojawia się ekran dotyczący przeszukania dysków pod kątem błędów. Można to jakoś wyłączyć?
Z góry dziękuję za pomoc.
wysia [ Senator ]
Nalezy mu pozwolic przeskanowac, i na przyszlosc restartowac i zamykac system normalnie, nie guzikiem reset ani power.
Shaggy23 [ Centurion ]
start->uruchom-> wpisujesz cmd->wpisz: chkntfs /x c: (C -litera dysku na którym chcesz wyłaczyć sprawdzanie błędów.)
więcej możesz znaleźć np tutaj: