GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Co to ma być ?

01.12.2009
14:21
[1]

Reaper1996 [ Generaďż˝ ]

Co to ma być ?

Witam.27 Listopada miała być premiera Empire Total War Na wojennej Ścieżce a do tej pory prawie nigdzie nie ma.W Empiku mają jakieś problemy z tą grą od premiery i żaden punkt sprzedaży tego nie ma.W tym przypadku raczej zrezygnuje z zakupu w Empiku i zamówię przez internet.

01.12.2009
14:25
smile
[2]

koobon [ part animal part machine ]

Co to za gra?

EDIT

Już widzę: https://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=14106
obecnie brak planów wydania

01.12.2009
19:09
[3]

Reaper1996 [ Generaďż˝ ]

[2] - Żal mi Cię

Tyle że w innych sklepach już sprzedają

01.12.2009
19:23
[4]

50groszy:) [ Konsul ]

[3]
no to jedź do innego sklepu :p

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.