Reaper1996 [ Generaďż˝ ]
Co to ma być ?
Witam.27 Listopada miała być premiera Empire Total War Na wojennej Ścieżce a do tej pory prawie nigdzie nie ma.W Empiku mają jakieś problemy z tą grą od premiery i żaden punkt sprzedaży tego nie ma.W tym przypadku raczej zrezygnuje z zakupu w Empiku i zamówię przez internet.

koobon [ part animal part machine ]
Co to za gra?
EDIT
Już widzę: https://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=14106
obecnie brak planów wydania
Reaper1996 [ Generaďż˝ ]
[2] - Żal mi Cię
Tyle że w innych sklepach już sprzedają
50groszy:) [ Konsul ]
[3]
no to jedź do innego sklepu :p