GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Fajna gra online dla szukających wrażen :D

01.12.2009
13:46
[1]

fanatyzm [ Legionista ]

Fajna gra online dla szukających wrażen :D

01.12.2009
14:09
[2]

Cyber Rekin [ Sharkee ]

,,weszedłem"

01.12.2009
14:14
[3]

Cyber Rekin [ Sharkee ]

Takie sobie. Nawet nie wchodzę głębiej bo na wejściu śmierdzi kiepską przeglądarkówką. Wrażenia o można mieć w Guild Wars.

01.12.2009
18:54
[4]

Invader01 [ Konsul ]

Radzę odłożyć internet.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.