fanatyzm [ Legionista ]
Fajna gra online dla szukających wrażen :D
Cyber Rekin [ Sharkee ]
,,weszedłem"
Cyber Rekin [ Sharkee ]
Takie sobie. Nawet nie wchodzę głębiej bo na wejściu śmierdzi kiepską przeglądarkówką. Wrażenia o można mieć w Guild Wars.
Invader01 [ Konsul ]
Radzę odłożyć internet.