GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Cybermysz [odc. 1] - karczma na podstawie programu

01.12.2009
13:30
[1]

arti290895 [ KKS Lech Poznan ]

Cybermysz [odc. 1] - karczma na podstawie programu

Jest to karczma zbliżona nieco do programu "Cybermysz", emitowanego niegdyś przez TVP1.

Regulamin:
1. Do rozgrywek w każdym odcinku wybieramy 4 osoby.
2. Każda z tych osób dostaje materiał i trzy pytania.
3. Zależnie, od tego która zostanie wytypowana ta osoba, ma daną kategorię materiału (1os. - Sprzęt, 2os. - Programy, 3os. - Gry, 4os. - Internet)
4. Każdy z 4 uczestników odcinka, który odpowie poprawnie na wszystkie pytania, ma możliwość zagrania w wyznaczoną grę.
5. Po zagraniu w grę uczestnik wstawia screen ze swoim wynikiem, a ten z najlepszym wynikiem zostaje zwycięzcą odcinka.

Życzę miłej zabawy!


Cybermysz [odc. 1] - karczma na podstawie programu - arti290895
01.12.2009
14:16
smile
[2]

Mipari [ Senator ]

Rozumiem, że oryginalny egzemplarz "wyznaczonej gry" przyślesz pocztą?

01.12.2009
14:21
[3]

Nike1980 [ Nike Air ]

chyba gramy w grę online

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.