arti290895 [ KKS Lech Poznan ]
Cybermysz [odc. 1] - karczma na podstawie programu
Jest to karczma zbliżona nieco do programu "Cybermysz", emitowanego niegdyś przez TVP1.
Regulamin:
1. Do rozgrywek w każdym odcinku wybieramy 4 osoby.
2. Każda z tych osób dostaje materiał i trzy pytania.
3. Zależnie, od tego która zostanie wytypowana ta osoba, ma daną kategorię materiału (1os. - Sprzęt, 2os. - Programy, 3os. - Gry, 4os. - Internet)
4. Każdy z 4 uczestników odcinka, który odpowie poprawnie na wszystkie pytania, ma możliwość zagrania w wyznaczoną grę.
5. Po zagraniu w grę uczestnik wstawia screen ze swoim wynikiem, a ten z najlepszym wynikiem zostaje zwycięzcą odcinka.
Życzę miłej zabawy!

Mipari [ Senator ]
Rozumiem, że oryginalny egzemplarz "wyznaczonej gry" przyślesz pocztą?
Nike1980 [ Nike Air ]
chyba gramy w grę online