GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Nero - Problem z nagrywaniem

01.12.2009
12:50
[1]

Damian1539 [ Legend ]

Nero - Problem z nagrywaniem

Witam. Nero od kilku dni przestało funkcjonować normalnie. Nie mogę nic nagrać na płycie. Próbowałem nagrać serial, grę a nawet pojedynczy plik .jpg. Zawsze wyskakuje taki sam błąd. W ciągu sekundy dochodzi do 1-10% i po minucie wywala błąd. Nagrywam z prędkością 20x (27 700kb/s). Na mniejszej prędkości jest tak samo bo sprawdzałem. Płyty DVD TDK +R. Nagrywarka jaką posiadam to Writemaster SH-s202N. Nigdzie nie mogę znaleźć do niej żadnych firmware itd. 2 dni temu było jeszcze wszystko w porządku.

Błąd ->


Nero - Problem z nagrywaniem - Damian1539
01.12.2009
13:33
[2]

Macco™ [ Child Of The Damned ]

A czy wcześniej nagrywałeś jakieś pliki na płytach tej firmy czy pierwszy raz je kupiłeś? Czy próbowałeś nagrać coś na płcie innego producenta?

edit: poczytaj tu ---->

Może Ci pomoże to co tam zaproponowano.

01.12.2009
13:36
[3]

arti290895 [ KKS Lech Poznan ]

naprawdę macco uważasz że to wina firmy? mój brat nagrywal kiedyś na płycie marki PLATINUM, a to chyba dobra firma, a działo sie coś podobnego?

01.12.2009
13:37
[4]

Antemos [ Konsul ]

Miałem taki błąd przy nagrywaniu plików audio. Otwórz opcje i Disc-at-once zmień na track-at-once. Spróbuj nagrać plik audio, a później zaryzykuj inny plik (być może pod hasłem 'track' nero rozumie również inne pliki niż tylko dźwiękowe).

01.12.2009
13:57
[5]

Damian1539 [ Legend ]

Macco™ -> Płyt TDK nagrałem już kilkadziesiąt. Zawsze z tych płyt korzystam. Na razie przeglądam ten link.

Antemos -> Zaraz zobaczę.

Edit. W której dokładnie zakładce jest ta opcja?

[6] - Przeinstalowałem już 3 razy i to nic nie daje.

01.12.2009
13:58
[6]

Macco™ [ Child Of The Damned ]

Jeszcze odnośnie firmware'u to znalazłem coś takiego ---->


Możesz też spróbować przeinstalować nero.

edit: tu jeszcze dal visty 32 bitowej

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.