
Slasher11 [ Senator ]
[Ankieta] Jaką długość recenzji preferujesz?
Tak jak w tytule. Jakie recenzje wolicie czytać?
a) bardzo krótkie (max pół strony A4)
b) krótkie (1 strona A4)
c) średnie (2 strony A4)
d) długie (więcej niż 2 strony A4)
e) zwracam uwagę tylko na plusy, minusy i ocenę końcową więc mi to wisi
Oczywiście objętość tekstu liczymy bez screenów, przy czcionce 12.
Na zachętę ja zacznę:
a)0
b)1
c)0
d)0
e)0
Przy odpowiedzi, którą wybieracie, zwiększcie jej liczbę o 1, kopiując dotychczasowe wyniki

kluha666 [ Legend ]
a)0
b)1
c)0
d)1
e)0
Montera [ Michael Jackson zyje ]
a)0
b)1
c)1
d)1
e)0
Slasher11 [ Senator ]
up
mefsybil [ Legend ]
a)0
b)1
c)1
d)2
e)0
Slasher11 [ Senator ]
up
bogi1 [ Go To Sleep ]
a)0
b)1
c)1
d)3
e)0
gulczas1694 [ Centurion ]
a)
b)
c)
d) 1
e)
Slasher11 [ Senator ]
Poprawiam za gulczasa
a)0
b)1
c)1
d)4
e)0
Super Kotlet [ Schabowy ]
a)0
b)1
c)1
d)5
e)0
Aegrus [ Konsul ]
a)0
b)1
c)1
d)6
e)0
ppaatt1 [ Trekker ]
a)0
b)1
c)1
d)7
e)0
Semir [ 11 ]
a)0
b)1
c)1
d)7
e)1
Slasher11 [ Senator ]
up
=D=2 [ Legend ]
a)
b)
c)
d) 1
e)
Jim Raynor [ ciasteck ]
Dżizas, jaki ten =D=2 jest tępy..
a)0
b)1
c)2
d)7
e)1
Harry M [ Master czaszka ]
a)0
b)1
c)2
d)8
e)1
komputeronix [ masakra ]
a)0
b)1
c)2
d)9
e)1
Serek55 [ Sercio Polski ]
a)0
b)1
c)2
d)10
e)1