GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

DO YOU NEED HELP? I CAN HELP YOU...

27.12.2002
18:42
smile
[1]

Chasm [ Generaďż˝ ]

DO YOU NEED HELP? I CAN HELP YOU...

Jeśli potrzebujecie pomocy w jakiej kolwiek dziedzinie - postaram się wam pomóc. Kody do gier, cd-key, programy, muzyka, linki i wszystkie inne możliwe rzeczy. Mogę wam pomóc w dotarciu do celu. Oferta czynna do ?. Jeszcze nie jestem pewien, a WSZYSTKO ZA DARMO (jeszcze nie jestem pewien), wieć jeśli potrzebujecie pomocy - piszcie do MNIE. Tylko nie przesadzać!

PS: Splinter Cell RULEZ!

27.12.2002
18:45
[2]

bartek [ ]

Mily gest, panie zlota raczka ;)

27.12.2002
18:51
smile
[3]

Kompoholik [ Designed by AI ]

Chasm??? Ty jeszcze żyjesz? ;)) Jak tam wątek o MAFII ??? Będziesz go reanimował? :)

27.12.2002
19:00
[4]

T e l e V i z o R [ Centurion ]

gdzie jest ZŁOTA WAGINA !?!??!!??!?!?!!?

27.12.2002
19:00
[5]

T e l e V i z o R [ Centurion ]

żartowałem :)

27.12.2002
19:06
[6]

^Piotrek^ [ Toilet Tantalizer ]

to ja mam prośbę
wiesz może skąd można ściągnąć Full Throttle (stara gierka Lucas Arts)?

27.12.2002
19:20
smile
[7]

Chasm [ Generaďż˝ ]

Niestety Piotrze. ale tej gry w 90% nie ściągniesz z internetu, lecz jeśli bardzo zależy Ci na tej grze to polecam poszukać na stronach wysyłkowych i wyłożyć trochę kasy, a powinno się udać!

27.12.2002
19:23
[8]

weds [ Ocean Soul ]

A wiesz skąd można ściągnąć Resident Evil 1 ?

27.12.2002
19:31
[9]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

a ile mozna wziac za geforca 2 mx200 32MB na PCI???

27.12.2002
19:33
smile
[10]

Aen [ MatiZ ]

Wielka prosba- pomoc w znalezieniu w necie Książe I Tchórz

27.12.2002
19:35
[11]

kayler01 [ Pretorianin ]

Mam athlona 1700 a komp widzi tylko 1100 pamietam ze cos w biosie tzeba przestawic ale nie wiem dokładnie co heh
zapomniałem kurde. Ty moze wiesz jak??

27.12.2002
20:13
smile
[12]

kayler01 [ Pretorianin ]

Ok juz sam se zrobiłem he he he.Wymiatam.

27.12.2002
20:19
[13]

_Luke_ [ Death Incarnate ]

Ale swietny watek... heh...

Btw. ^Piotrek^ ---> Full Throttle jest na eDonkey/eMule a poza tym powinien byc tu:

27.12.2002
20:53
smile
[14]

BloodyHarry [ Pretorianin ]

Ja się tylko dopisze ze względu na "SPLINTER CELL RULEZ" !!!
Powiem tak od wtorku moja konsola chodzi non-stop !!!
Jak narazie 8 misja - gra jest KOSMOS - z misji na misje lepsza !
Ludzie kupujcie Xbox'a albo upgradujcie swoje PC-ty i czekajcie na koniec stycznia !

27.12.2002
21:33
[15]

Chasm [ Generaďż˝ ]

weds - szukałem po stronach i po programach. najlepiej na IMesh'u. niestety jeśli masz zwykły modem to nie polecam. w przeciwnym razie można go ściągnąć z tego programu. zajmuje on tylko 123 mb.

ILEK - z tego co widziałem ten rodzaj karty graficznej jest za przeproszeniem do bani i ma niezwykle mierne osiągi. polecałbym sprzedać go za nie więcej niż 200-250zł (koszt nowego chyba 320zł)

Aen - a co to jest u diabła, bo nie słyszałem?

kayler01 - ok!

_Luke_ - miło mi to słyszeć!

BloodyHarry - demo też wymiata. grafika i wątek gry. perfekcyjna grafika, lecz wiele "podstawowych" błędnów jak przenikania postaci przez tekstury lub źle policzona kolizja obiektów (nieładnie wizualnie efekty - przenikanie się ciał ułożonych w stertę.

27.12.2002
21:42
[16]

Adamss [ -betting addiction- ]

a to ciekawy watek...no to mi powiedz skad moge sciagnac gre Last Call bo jej poszukuje (nie chodzi tu o demko)?

27.12.2002
21:43
[17]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

hehehe...kupilem za 120zl.;))))...i mysle czy sprzedac czy wlazyc do kompa w ktorym nie mam AGP;))))THX

28.12.2002
09:57
[18]

weds [ Ocean Soul ]

Chasm - już raz ściągałem RE1 z Kazaa co ma 123MB-okazało się że był to chyba Deux czy jakieś cuś

28.12.2002
10:06
[19]

Pamir [ Generaďż˝ ]

Chasm >>> ILEK >> sprostowanie... nie sprzedasz go za tyle.... na gieldzie biora je po ok 70-80zl

28.12.2002
13:56
[20]

Dexter666 [ aka Harnaś, aka eiP ]

hard truck....tą gre potrzebuje

28.12.2002
13:59
smile
[21]

ronn [ moralizator ]

Jak sie ubrac na studniowke?

28.12.2002
14:02
smile
[22]

pisz [ nihilista ]

Ile dosypać mąki do sernika ?

28.12.2002
14:08
smile
[23]

ronn [ moralizator ]

Pisz --> ej, ja bylem pierwszy :p

28.12.2002
14:11
smile
[24]

Chasm [ Generaďż˝ ]

pisz - 3 łyżki na 2 kilogramy sera (mąka ziemniaczana rzecz jasna).
ronn - najlepiej, żeby był to garniutur. czarny.
weds - Kazaa jest DO BANI!
Pamir - mi chodziło o komis, a nie giełdę. na giełdzie są sami cwaniacy! opchną 2x drożej niż kupią!
ILEK - najlepiej wejść na www.bit.krakow.pl i zobaczyć cenę tego gó..ekhm.. karty.
Adamss - słyszałem o tej grze, chyba... ale z którego jest roku?
Dexter666 - mam dwie rzeczy na temat tej gry. pierwsze to 28kb link lub instalka Hard Truck - 18 Wheels Of Steel.

WSZYSTKO ZA DARMO...

28.12.2002
14:17
[25]

NecroCannibal [ a.k.a. Kubuś Puchatek ]

Skad moge sciagnac Two Towers?? Ostatnio spoznilem sie na jednego eftepa bo zanim zaczolem sciagac jakis za..... delejter wykasowal....

28.12.2002
14:24
[26]

memex2 [ Konsul ]

chcciałbym mieć stronę o grach. Wielu ludzi chciało mi pomóc jednam nie wychodzi mi to. Nikt z współpracowników nie maił omusłu jak tu by zrobiuć games zone na lepsze, no może prucz slokdiego "Na początku trzeba dać dużo wszystkiego" proszę o pomoc

28.12.2002
14:26
[27]

Chasm [ Generaďż˝ ]

NecroCannibal - ale chodzi Ci o film ? jeśli tak to polecałbym nie ściągać, bo premiera w kinach to dopiero luty 2003, więc kopia będzie kiepska. polecałbym poczekać na kopię z DVD. bardziej się opłaca.

28.12.2002
14:32
[28]

Chasm [ Generaďż˝ ]

memex2 - trudna sprawa, ja też chciałem kiedyś mieć taką stronę, ale nigdy mi to nie wyszło. najlepiej byłoby kupić sobie dobrą książkę o robieniu stron internetowych i nauczyć się podstawowych komend, albo wszystkiego jeśli TY chcesz zrobić tą stronę. Książkę najlepiej zamówić przez internet. szukaj na ONECIE. jeśli jednak nie lubisz i nie chcesz SAM robić strony internetowej zrób nowy wątek o podobnym tytule do "poszukuję współpracowników do strony internetowej. jeśli chodzi o kody i cały stuff jak np. trainery ja mogę być dostawcą (poczta polska się kłania)

28.12.2002
14:35
[29]

memex2 [ Konsul ]

chasm --> słuchaj sam nie wiem bo mam przed nosem 2 ofertyt i nie rweim cy mi się opłaca......... mógłbym robić GZ lub być w serwisie POWAŻNYM ........ trudna decyzja. A html to już umiem

28.12.2002
14:40
[30]

sergi__ [ Underworld ]

hehe złota rączka :))

28.12.2002
14:42
[31]

NecroCannibal [ a.k.a. Kubuś Puchatek ]

Chasm---> nie naleze do ludzi cierpliwych i nie bede czekal jeszcze miesiac na film ktory w cywilizownych krajach puszczaja juz od ponad tygodnia

28.12.2002
14:46
[32]

Chasm [ Generaďż˝ ]

memex2 - nie rozumiem

28.12.2002
15:50
smile
[33]

Nyhos [ Droogie ]

Są jakieś gry z Beavisem i Butthead'em ?


Pamiętam,że była chyba przygodówka :)

28.12.2002
15:52
[34]

J0lo [ Legendarny Culé ]

Nyhos ---> nawet dwie przygodówki...

28.12.2002
18:16
smile
[35]

volvo95 [ Legend ]

memex2 --> Fajnie ,że umiesz html'a ,ale przydałoby się jeszcze umieć język polski !!!!!!!! A tak pozatym - ten serwis musi być PRZEpoważny skoro wystarczy umieć html'a.Powiem mojemu siedmio-letniemu bratu -może on też sie załapie !!!!!

28.12.2002
18:19
[36]

PrEd4ToR [ ››SuperNatural‹‹ ]

opowiedziec wam kawal... ?



memex2 bedzie pracowal w servisie POWAŻNYM...

28.12.2002
18:22
[37]

BiZkiT77 [ Konsul ]

Moglbys mi dac adres jakiejs strony albo ftp z pelnymi grami

28.12.2002
18:39
smile
[38]

Grand [ The One And Only ]

Teraz ja ile groszy dostane za celerona 333 i płyte ASUS P2L97 :) cóż za machina prawda :)

28.12.2002
18:59
[39]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

pamir---->ale tobie chodzi o ta karte na AGP...a to jest PCI...;)))

28.12.2002
19:59
[40]

MOD [ Generaďż˝ ]

Ja potrzebuje najnowszego patcha lub patchow do tribes 2.Na razie nie moge znalesc serwera z tymi patchami i dobrym transferem.A takze chetnie bym sobie sciagnal Dicworlda 2 (na underdogs mam predkosc 2kb/s ,wiec dziekuje,8 godzin sciagania).Na razie tyle:)

28.12.2002
20:40
[41]

VYKR_ [ Harvester Of Sorrow ]

help me, jak umiesz. JAKI JEST SENS ŻYCIA??? serio pytam...

29.12.2002
00:19
[42]

Chasm [ Generaďż˝ ]

Nyhos - były, ale już dawno temu i raczej się nie zalapiesz...
volvo95 - nie czepiaj się...
PrEd4ToR - jw.
BiZkiT77 - nie ma takiej strony
Grand - jakieś 200zł? nie wiem...
MOD - hmmm... jeśli chodzi o patche to Tribes 2 to szukaj na stronie polskiego dystrybutora lub twórców gry. również możesz próbować na polskich stronach.
VYKR_ - każdy człowiek ma inne podejście do tego pytania, więc nie mogę Ci na nie odpowiedzieć...

29.12.2002
00:26
[43]

Coy2K [ Veteran ]

VYKR_ >>> A czy to ważne ? :))

29.12.2002
00:47
smile
[44]

sergi__ [ Underworld ]

Prosze o pomoc ile jest 2+2 = ??? ;))

29.12.2002
00:48
[45]

wysiu [ ]

sergi --> 5

29.12.2002
00:55
[46]

sergi__ [ Underworld ]

wysiu---> idz uczyc dzieci w szkole matmy bo sie naprawde nadajesz ;PPPPPPPPPPPP

29.12.2002
00:58
[47]

wysiu [ ]

sergi --> Ooooo, sorry, pomyliłem sie... Myślałem, ze pytasz ile jest 5 x 5....;))))))))

29.12.2002
01:16
[48]

VYKR_ [ Harvester Of Sorrow ]

no nie chyba ide obejrzeć film "Sens Życia" Monthy Python'a :))

29.12.2002
15:46
smile
[49]

Mutant z Krainy OZ [ Legend ]

Chasm---> czy do kompa z prockiem PIII 800mhz jest sens wkładac Radeona 9000?? (bo jedni mówią ze jest a inni mówią ze sie nie opyla)

29.12.2002
15:49
smile
[50]

Xelloss [ Senator ]

Skąd się biorą dzieci?

29.12.2002
16:14
[51]

abu [ Senator ]

powiedz mi czy jest jakis dobry serwi o matematyce, lub moze znasz dobry program, który by mi rozjasnil conieco umysl, gdyz nauczyciele w szkolach albo gowno wiedza albo nie umieją nauczac :(

29.12.2002
16:17
[52]

Przewodnik Syriusza [ Magazyn Grafik ]

Skąd wziąc grę Need For Speed 2?

29.12.2002
16:18
[53]

abu [ Senator ]

i jeszcze takie rzeczy:
1. Dobry serwis z nową dobrą muzyką (techno, pop)
2. Dzialajacy cd-key do CounterStrike`a i Q3
3. Najlepszy program spelniajacy funkce kaazy (bo ten to podobno shit!)
4. Ile jest wart GF3 Ti200 Gainwarda...

hehe, to na razie wszytsko...

29.12.2002
16:28
[54]

Hebron [ _)V(_CaRboN ]

Grand --> w sumie to mam takiego złoma przez cały czas juz od 4 lat :)
gram na nim w wiekszosci srednio-nowych gier :)
Chasm --> seria pytań
1.patrz Xelloss :)P
2.czy istnieja boty do RtCW ? jesli tak to prosze o link do nich - jesli nie - czy w wolnej chwili mógłbyś pare dobrych zrobic :)
3.jak w ski jump skakac tak dobrze jak komputer :)
4.jak bede miał wiecej pytan to sie do ciebie zgłosze tu moje guru :)

29.12.2002
19:49
smile
[55]

Chasm [ Generaďż˝ ]


wysiu - masz rację 2+2=5. na głupie pytanie głupia odpowiedź.

Mutant z Krainy OZ - posłuchaj rady doświadczonego człowieka. Ależ oczywiście, że się opyla. Jeśli chodzi o gry to wszystko idzie na kartę graficzną, a nie na procesor! Zawsze tak było. Przykład: Mój kumpel ma pentium 3 1,2GHz i GeForce 2 MMX400. Skutek - gry chodzą do bani. W większości przypadków wszystko zależy od karty, a nie od procesora. Ale jeśli jesteś graczem to kup sobie i Athlona 2Ghz Xp+. Jest on bardzo tani (ceny na www.bit.krakow.pl) i bardzo wydajny. O 30% od PIV tej samej szybkości. Oczywiście jeśli ktoś ma słabiutki procek i super kartę to niech się nie dziwi, że mu wszystko dennie chodzi. Taka jest prawda.


Xelloss - z pijaństwa i bezmyślności rodzaju ludzkiego.

abu - jeśli chodzisz do gimnazjum dobrze byłoby pojechać na giełdę, lub do empiku i kupić sobie program. oczywiście, nie sprawdzałem go, ale słyszałem wiele dobrego. poznasz go po tym, że jest wiele odmian tego programu. matma, biologia, chemia itp. jeśli chodzisz do liceum to albo weź korepetycje i dobre korepetytora, albo kup sobie dobrą książkę do matmy, np. przez internet. jeśli jesteś na studiach to masz duży problem. i pamiętaj, że matma jest najważniejsza. TO UNIWERSALNY język ludzkości. i na jakichkolwiek studiach zawsze będzie matma. zawsze. a myślisz, że jak kosmici przylecą (o ile przylecą, choć uważam, że istnieją, ponieważ gdyby nie istnieli to wszechświat byłby wielkim marnotrawstwem przestrzeni, a my bylibyśmy skazani na samotność) to będziemy gadać do nich po angielsku? a skąd! TYLKO PRZEZ MATMĘ! bo oni będą na pewno wiedzieć co to jest matma.

Przewodnik Syriusza - hmmm... możesz spróbować poszukać na programie typu IMESH, o ile masz stałe łącza. jeśli nie lub ten pomysł nie wypali to musisz, albo poszukać na stronach wysyłkowych (trzeba wyłożyc kasę), albo wejść na stronę dystrybutora polskiego i zapytać się go o tą grę jeśli Ci bardzo zależy.

abu - 1. nie ma takiego. musisz się zaopatrzyć w program typu IMESH, chętnie Ci go wyślę. I nie musisz w tym przypadku mieć stałych łączy. jeśli ten pomysł Ci nie odpowiada to wejdź na stronę www.mp3top.prv.pl i tam poszukaj - najlepiej w A-Z, wtedy gdy wybierzesz zespół przeniesie Cię na inną stronę, dużo lepszą tylko, że po angielsku. jeśli chodzi Ci o polskie piosenki to wejdź do działu hity, czy coś podobnego. tam tylko klikniesz na głosowanie, potem dalej przejdziesz łatwo, głosowanie jest dla picu, więc się nie martw. jeśli po ściągnięciu z hitów bedzie wymagać program hasło to wejdź na tą stronę i do FAQ, gdzie są wszystkie hasła.
2.wejdź na www.serials.ws - potem kliknij na all cracks, później wpisz w odpowiednie okno (serials) grę, a znajdzie Ci pełno serialów do obu gier.
3. masz rację Kazaa shit i ściągnij sobie IMESH-A. Jest kapitalny. Tylko nie pytaj się na czym polega jego potęga, bo jest to nie wyjaśnione. ściąga się od innych ludzi. zarejestruj się i spoko idzesz dalej. ale jeśli masz system milenium to możesz mieć nie lada problem. ale to raczej nie jest spotykane. jeśli nie wiesz skad wziąc imesha to chętnie Ci go wyślę pocztą.
4.o ile to firma NVIDIA, Pixelview to jest on wart jakieś 800zł, wiem, bo sam go mam i jest kapitalny. wejdź na www.bit.krakow.pl i tam poszukaj cen.

UWAGA! DO WSZYSTKICH. JEŚLI MACIE KARTY GRAFICZNE WSZELKIEJ MAŚCI - KTÓRE ROBI FIRMA NVIDIA, GORĄCO POLECAM WEJŚĆ NA TE STRONY I ZNALEŹĆ NAJNOWSZE DRIVERY DO NICH. Z WIĘKSZA TO WYDAJNOŚCI KARTY W NIEKTÓRYCH PRZYPDKACH 2x. zajmują one jakieś 20mb. jeśli ktoś nie wie jak wejść na tę stronę, bo bywają problemy to wam pomogę.

Hebron - 1. patrz Xelloss
2. raczej nie zrobisz samodzielnie takich botów, ale poszukaj w przeglądarkach (najlepiej wp.pl), a jeśli nie znajdziesz odpowiedniej strony to zapytaj się redakcji gry-online o najlepszy link. tam na pewno będą fajne boty.
3. ale o jaką grę Ci chodzi bo ja znam trzy tego typu. jedna o słabej grafice i super popularności (ski jump challenge) i dwie inne Polski Orzeł i Polskie Złoto. do wszystkich tych gier powinieneś znaleźć odpowiednie poradniki, lub na gry-online. ja osobiście skacze ponad normę i świetnie mi to wychodzi, ale już mi się dawno znudziło, więc Ci raczej nie pomogę.
4.ok!

ALE SIĘ UMĘCZYŁEM!

Później walnę jakąś fajną tapetę, ale mam ogromny arsenał (2000 tapet), więc nie wiem co wybrać, więc mi pomuszcie!

29.12.2002
19:52
[56]

Nyhos [ Droogie ]

A tytuły można? :)

29.12.2002
19:53
smile
[57]

Chasm [ Generaďż˝ ]

OGŁASZAM KONKURS! WYGRA TEN KTO POLIŻE WŁASNY ŁOKIEĆ!

29.12.2002
19:55
[58]

Nyhos [ Droogie ]

:)

29.12.2002
19:57
[59]

Chasm [ Generaďż˝ ]

Nyhos - gra jest tak stara, że raczej jej nie znajdziesz, ale warto poszukać. jak Cię się nie uda to poszukaj w tv, bo lecą odcinki, tyle, że musisz znać dobrze niemiecki lub angielski (nie jestem pewien, bo to MTV chyba). Znalazłem na IMESHU dwie rzeczy, ale nie wiem co to jest i zajmuje 2 mega. Chcesz?

29.12.2002
19:58
[60]

Nyhos [ Droogie ]

mam duzo odcinkow b&b ale mi chodzi tylko o tytuł!!!!!!!!!!!!

29.12.2002
19:59
[61]

Nyhos [ Droogie ]

a mozesz wysylac :)

29.12.2002
20:31
[62]

Adamss [ -betting addiction- ]

Chasm --> zapomnialem o tym watku ale pytalem sie z kad moge sciagnac Last Call..niewiem z ktorego roku ale to taka fajna gra ze jestes barmanem i podajesz drinki...i niewiem skad sciagnac pelna wersje tego :/

29.12.2002
20:39
[63]

Chasm [ Generaďż˝ ]

Nyhos - niestety nie ze względu na moje bezpieczeństwo.
Adamss - dowiedz się kto wydał tą grę! spróbuj na IMESH itp.

29.12.2002
20:54
smile
[64]

kobyszcze [ Chor��y ]

Strzała,

Jestem prawie-nowe kobyszcze.
Pytania laika - przy okazji, aby nie zaśmiecać forum nowym wątkiem:
1. Jaki procek maksymalnie można wsadzić na płytę ECS K7S5A ? (2400?)
2. Czy zmiana karty z GF2Ti na GF4... przy konfigu A 1600, 512 RAM itp. da wyraźną różnicę w szybkości i jakości obrazu ?
Za odpowiedzi z góry thx.



30.12.2002
09:37
smile
[65]

Mutant z Krainy OZ [ Legend ]

Chasm---> ile kosztuje nowy komp z Athlonem 2Ghz Xp+ i jakąś super kartą graficzną (oczywiscie nie licząc Radeona 9700pro ani Radeona 9700 ;) ) no i zeby reszta częsci tez była na Dobrym Poziomie ;)

30.12.2002
10:24
smile
[66]

elik11 [ Centurion ]

Podaj mi pare super cool ciekawych stron

30.12.2002
10:31
smile
[67]

Hakerss [ Beeznon's Attack! ]

wiesz moze skad sciagnac taki program, ktory zapamietuje plytke i np. jak chce znalesc jakies MP3 (zalozmy dido-hunter.mp3) no to tylko wpisuje nazwe pliku (dido-hunter.mp3) i to mi szuka a potem widze na ktorej oplytce to jest i potem wsadzam ta plytke i juz moge se skopiowac na dyska??CHODZI MI O PELNA WERSJE!!

30.12.2002
14:11
[68]

CocaineSilkk [ Konsul ]

LOL nigdy gf2mx200 nie sprzedasz za 200-250 zl bo nowa stoi za 170-180 :D

30.12.2002
14:13
[69]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

cocaine----->ta karta jest na PCI...zaznaczam po raz kolejny;)))))

a niestety na zadnej stronce niema podzialu tych kart na AGP i PCI...

30.12.2002
14:19
smile
[70]

madlin [ Legionista ]

podaj mi numer telefonu do brada pita tzlko syzbko puki mam cos na koncie

30.12.2002
14:27
[71]

GROM Giwera [ Sołdat ]

moja prosba to spojz na ten wątek
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=982610&N=1

31.12.2002
09:03
[72]

Plooshoreq [ Centurion ]

z jakiej stronki sciagnac gre gearhead garage

01.01.2003
21:12
smile
[73]

Chasm [ Generaďż˝ ]

...:WĄTEK ZAMKNIĘTY..: X X
X X
X X
XX
X X
X X
X X

01.01.2003
21:12
[74]

Chasm [ Generaďż˝ ]

...:WĄTEK ZAMKNIĘTY..: X X
X X
X X
XX
X X
X X
X X

02.01.2003
14:15
[75]

Karl_o [ APOCALYPSE ]

Chasm ---> hehe no niestety nie udalo sie

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.