Revanisko [ Senator ]
Allegro - sprawdzenie szablonu
Czy moglibyście wejść i napisać mi czy wczytują wam się wszystkie obrazki szablonu?
matisek14 [ Tak tak, to ja... ]
Niestety, szablon się nie wczytał. Białe kwadraty z czerwonymi kropkami.
° [ Imperator ]
U mnie też nie.
Edit: [4] Z linka się wczytuje.
Revanisko [ Senator ]
ehh teraz to ciekawsze pytanie - dlaczemu się nie wczytuje?
ew. czy wczytuje wam się dobrze (ten sam skrypt tylko bez poprawek allegro)
Damian1539 [ Legend ]
[4] - Ten działa bez problemu.
Agent_007 [ Senator ]
Z [1] nie działa, z [4] już tak.
Revanisko [ Senator ]
jakies pomysly?
Sanchin [ Orchid Samurai ]
Śmieszna sprawa - z 1 linku nie wczytało się, z drugiego owszem. Jak, że ma już te obrazki zchache'owane, to z pierwszego też już działa...W sensie wyświetlają się.
Revanisko [ Senator ]
No właśnie tak samo mam
Jest to imo co najmniej dziwne :>
Narmo [ nikt ]
Może yoyo nie pozwala na takie hotlinkowanie?
Revanisko [ Senator ]
spróbuje zmienić server - zaraz napisze czy pomogło
Revanisko [ Senator ]
wczytuja sie obrazki?
Macco™ [ Child Of The Damned ]
w tym z [12] to ja mam na aukcji same loga cba.pl. A nad zdjęciem przedmiotu te loga są ucięte do połowy. Więc j\obrazki się wczytują a czy tak miało być to nie wiem.
Qer-Azghal [ Event Horizon ]
U mnie również nie z [4] wczytuje ale na allegro tak to wygląda ---->
[15] Hehe można było się spodziewać... to może powiedzcie mu gdzie można by się chłopak nie męczył :P <ja nie wiem jak cu >
Narmo [ nikt ]
CBA też nie pozwala na hotlinkowanie :)
Revanisko [ Senator ]
god damit :D
// zmieniam server jeszcze raz :D
Revanisko [ Senator ]
ok teraz juz musi byc ok :D
Narmo [ nikt ]
Ładuje się normalnie już.
Revanisko [ Senator ]
Dziekuje wszystkim za pomoc :)