GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Allegro - sprawdzenie szablonu

01.12.2009
09:53
[1]

Revanisko [ Senator ]

Allegro - sprawdzenie szablonu




Czy moglibyście wejść i napisać mi czy wczytują wam się wszystkie obrazki szablonu?

01.12.2009
10:01
[2]

matisek14 [ Tak tak, to ja... ]

Niestety, szablon się nie wczytał. Białe kwadraty z czerwonymi kropkami.

01.12.2009
10:02
[3]

° [ Imperator ]

U mnie też nie.

Edit: [4] Z linka się wczytuje.

01.12.2009
10:03
[4]

Revanisko [ Senator ]

ehh teraz to ciekawsze pytanie - dlaczemu się nie wczytuje?

ew. czy wczytuje wam się dobrze (ten sam skrypt tylko bez poprawek allegro)

01.12.2009
10:07
[5]

Damian1539 [ Legend ]

[4] - Ten działa bez problemu.

01.12.2009
10:21
[6]

Agent_007 [ Senator ]

Z [1] nie działa, z [4] już tak.

01.12.2009
12:03
[7]

Revanisko [ Senator ]

jakies pomysly?

01.12.2009
12:17
[8]

Sanchin [ Orchid Samurai ]

Śmieszna sprawa - z 1 linku nie wczytało się, z drugiego owszem. Jak, że ma już te obrazki zchache'owane, to z pierwszego też już działa...W sensie wyświetlają się.

01.12.2009
12:33
[9]

Revanisko [ Senator ]

No właśnie tak samo mam

Jest to imo co najmniej dziwne :>

01.12.2009
12:41
[10]

Narmo [ nikt ]

Może yoyo nie pozwala na takie hotlinkowanie?

01.12.2009
12:42
[11]

Revanisko [ Senator ]

spróbuje zmienić server - zaraz napisze czy pomogło

01.12.2009
13:00
[12]

Revanisko [ Senator ]




wczytuja sie obrazki?

01.12.2009
13:06
[13]

Macco™ [ Child Of The Damned ]

w tym z [12] to ja mam na aukcji same loga cba.pl. A nad zdjęciem przedmiotu te loga są ucięte do połowy. Więc j\obrazki się wczytują a czy tak miało być to nie wiem.

01.12.2009
13:08
[14]

Qer-Azghal [ Event Horizon ]

U mnie również nie z [4] wczytuje ale na allegro tak to wygląda ---->

[15] Hehe można było się spodziewać... to może powiedzcie mu gdzie można by się chłopak nie męczył :P <ja nie wiem jak cu >


Allegro - sprawdzenie szablonu - Qer-Azghal
01.12.2009
13:11
[15]

Narmo [ nikt ]

CBA też nie pozwala na hotlinkowanie :)

01.12.2009
13:11
[16]

Revanisko [ Senator ]

god damit :D


// zmieniam server jeszcze raz :D

01.12.2009
13:32
[17]

Revanisko [ Senator ]

ok teraz juz musi byc ok :D

01.12.2009
13:33
[18]

Narmo [ nikt ]

Ładuje się normalnie już.

01.12.2009
13:37
[19]

Revanisko [ Senator ]

Dziekuje wszystkim za pomoc :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.