GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Commandos 2 - Widescreen

01.12.2009
09:05
smile
[1]

jasonxxx [ Szeryf ]

Commandos 2 - Widescreen

Otóż naszła mnie ochota aby wrócić do tej rewelacyjnej gierki, która jest idealna na długie zimowe wieczory. Niemniej gra nie oferuje obsługi monitorów panoramicznych, co lekko irytuje podczas grania. Czy ktoś może wie czy ukazała się jakaś łatka poprawiająca to, ewentualnie jakaś fanowska modyfikacja? Niestety, google mi nie pomogły, albo słabo szukam...

01.12.2009
10:39
smile
[2]

COBRA-COBRETTI [ Generaďż˝ ]

Podobno działa sposób tylko trzeba trochę się namęczyć bo konieczna jest edycja plików za pomocą programów typu Be.HexEditor i potrzebny jest też plik No-CD.

01.12.2009
11:04
[3]

jasonxxx [ Szeryf ]

Dzięki za ten materiał. Nie wygląda na zbyt trudne, może poradzę ;)
Szkoda tylko, że nie ma pokazane 1600x900, taką mam rozdziałkę w lapku... A może ktoś z Was wpadnie na pomysł jakie tam wartości ustawić na podstawie tych już pokazanych, by uzyskać właśnie taką rozdzielczość?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.