GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Bon.

01.12.2009
08:15
[1]

jx [ !? ]

Bon.

Hej czy możecie możecie zrobić bon na allegro na kwote 100zł chodzi o to że dam go mamie na gwiazdke i gdy coś sobie kupi to opłace ten rachunek. Dla was to napewno pare minut a ja nie jestem w tym dobry. I jaki program możecie polecić do zaprojektowania tego bonu.

Z góry thx.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.