dVk. [ me gusta ]
Gra akcji - pomocy
Pomozcie mi wybrac dobra gre akcji na xboxa 360. Nie wymieniac GTA 4 i Gears of war 2, bo juz je mam. Z gory THX.

wysiak [ Legend ]
I nie mogles z jakiegos powodu zmienic kategorii, tylko musiales zakladac nowy watek? Przez prawie rok na forum nie nauczyles sie jak sie uzywa edycji?
Zdradz przynajmniej na jaka platforme tej gry szukasz..
Aaa, juz wiadomo, ze na xboxa - jednak umiesz edytowac.. Moze Assassin's Creed 2.
WheZY [ Niepoprawny Romantyk ]
Gra akcji, hmmm... Red Faction: Guerrilla, Prototype, Assassin's Creed 2, Modern Warfare 2, Left 4 Dead 2. Masz w czym wybierać nie wiem czemu wątek zakładasz, rozumiem jakbyś miał dylemat co wybrać ale nie wiedząc wcale.
https://www.gry-online.pl/S015.asp?GP=0

dVk. [ me gusta ]
Assassin's creed 2 czy Modern Warfare 2?
WheZY [ Niepoprawny Romantyk ]
Osobiście bardziej polecam AC2, ale jeżeli "jedynka" Ci do gustu nie przyadła a nawet nie lubiłeś jej to weź MW2, a i świetną gierką jest Left 4 Dead 2 bardzo polecam! ;]
dVk. [ me gusta ]
A czy Assassin to sandbox?