GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

xbox 360 rysuje płyty?

01.12.2009
01:25
[1]

memeczyslaw [ Pretorianin ]

xbox 360 rysuje płyty?

witam mam dziwny problem otoz nie ktore z moich gier na xboxa co raz gorzej działają tzn kiedy pogram w jakas gre dluzej to czesto wyswietla sie ostrzezenie 'nie mozna odczytac płyty przetrzyj miekka sciereczka'i z kazdym dniem jest co raz gorzej do momentu az konsola przestanie wogole odczytywac płyte, bylo tak z gta 4 na poczatku gralem bez problemu potem sporadycznie co jakis czas wyswietlalo sie ostrzezenie aby przetrzec płyte az wkoncu gra zawiesza sie na intrze albo chodzi doslownie przez chwile i wywala, reszta gier chodzila normalnie do czasu kiedy zaczalem grac w fife znow gralem normalnie i po tygodniu grania znow to samo wraca "nie mozna odczytac plyty przetrzyj miekka sciereczka" kiedy zresetuje konsole juz jest ok ale boje sie, ze sytuacja bedzie podobna jak z gta 4, ze wkoncu wogole przestane grac w fife ;/ co sie dzieje czyzby xbox rysowal płyty ???

01.12.2009
01:27
[2]

memeczyslaw [ Pretorianin ]

to nie jest chyba wina lasera, bo dzieje sie tak tylko z niektorymi grami reszta chodzi bez problemu

01.12.2009
07:06
[3]

Bryden [ Konsul ]

Radzę zadzwonic do M$

Pomoc przez telefon przez pięć dni w tygodniu:
00800 441 17 96

Godziny pracy:
Od poniedziałku do piątku: 09:00-17:00
Sobota: -
Niedziela: -

02.12.2009
02:01
[4]

memeczyslaw [ Pretorianin ]

a nie ma ktos jakiegos innego pomyslu co sie dzieje???

02.12.2009
02:13
[5]

yazz_aka_maish [ Legend ]

A widzisz rysy na plytach?

Na moj gust to naped ci pada i tyle...

02.12.2009
02:25
[6]

Emil22 [ Generaďż˝ ]

A tak ciezko jest wrzucac gry na dysk?

02.12.2009
02:40
[7]

GrizZzZzLi [ Generaďż˝ ]

Nie rysuje płyt pod warunkiem że nie zmieniasz położenia konsoli w czasie gry.

A jak nie to napęd pada, dzwonisz do MS wysyłasz konsolę i dostajesz nówkę napęd.

02.12.2009
08:01
[8]

Chudy The Barbarian [ Legend ]

Rysuje w przypadku wadliwych napędów i tego, o czym wspomniał Grizli, ale zainstalowanie gry na dysku rozwiązuje problem. Jak go nie masz to będziesz musiał się niestety w niego zaopatrzyć. Może to być też spowodowane zbyt małą ilością wolnego miejsca na karcie pamięci, ja tak miałem w przypadku GTA IV, ale jak już mówiłem, tylko dysk pomoże na 100% i przyspieszy ładowania przy okazji :P

02.12.2009
08:48
[9]

budziakowski [ Generaďż˝ ]

Konsola stoi czy lezy? Najwiecej problemow z rysowaniem plyt jest wlasnie na stojacej konsoli. Tez kiedys tak mialem, polozylem wiec ja i problem zniknal. Ale mozesz tez sprawdzic czy tacka nie ma jakichs wystajacych zadziorow i je zeszlifowac.

02.12.2009
12:16
smile
[10]

yazz_aka_maish [ Legend ]

^^ Jaka chalupnicza robota.

05.12.2009
01:28
[11]

memeczyslaw [ Pretorianin ]

na co lepiej sie zdecydowac? kupno dysku czy wymiana napędu/ laseru??

05.12.2009
08:40
[12]

budziakowski [ Generaďż˝ ]

Jaka chalupnicza robota? Przeciez to normalne dzialanie. Xbox 360 ma normalny czytnik pecetowy, a te jak wiadomo sa robione na wtryskarkach i czasem nie usunie sie wszystkich wlewek, a to wlasnie one rysuja plyty. Widzialem juz nie raz tak niiedokonczone tacki.

05.12.2009
13:38
[13]

memeczyslaw [ Pretorianin ]

tacka jest ok, to hcyba wina lasera kupuje dysk twardy 20 gb to chyba za malo zdecyduje sie na 60, wie ktos moze gdize we wroclawiu po nizszej cenie kupie taki dysk? nie chce zamawiac na allegro

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.