
Lipton07 [ Centurion ]
Zima w grach. Którą bardzie zapamiętaliście?
A więc że nie widać śniegu za oknem rozmarzyłem się i po myślałem o grach. W której grze zima miała klimat aż chłód było czuć na ciele?
Nie wiem czemu przyszła mi ta pierwsza gra Call of Duty: United Offensive ale faktycznie miała coś w sobie ta jazda jeep po lesie, obrona budynku, biegniecie w stronę przeciwnika i unikania ataków z moździerza. Coś pięknego.
I myślę sobie dalej ale jak gra miała naprawdę zimny klimacik i znowu przyszła mi na myśli seria CoD ale już 2 była tam misja w ZSRR. Chłodno -30°C i rozkaz nacieraj na wroga spojrzałem po minach kolegów która co chwile wydobywała się co chwile para z ust. Miło wspominać.
Ale jedna naprawdę zimę w grze było miło wspominać to ta z gry Gothic 3. Wychodziłem z miasta już się powoli ściemniało , zatrzymał mnie ork więc mu dałem flaszkę naprawdę dobrego trunku i poszedłem kręto drogą do przesmyku. Gdy dochodziłem zaczął badać śnieg zakrywając liście rośliny, minąłem jakiegoś górala siedzącego przy ognisku i trafiłem w góry. Już zastała noc, płatki śniegu delikatnie spadał na grubą warstwę grubego puchu było pięknie tylko z tego trasu wyrwało mnie to, że się zgubiłem i nie wiedziałem gdzie jest najbliższa wioska :)
Ach trochę się rozmarzyłem :)
A wy jako zapamiętaliście zimę z gry i z jakiej? Zapraszam do wypowiedzi!
Damian1539 [ Legend ]
Pierwsza gra, która mi na myśl przychodzi to Crysis. Bardzo ładnie to wyglądało. Szczególnie że można sobie porównać dżunglę z zimniejszym klimatem.
kobe47 [ essaywhuman ]
pierwszy MGS, Sniper Wolf.
no i w Oblivionie klimacik w porządku był, śnieg chyba w Brumie leżał.
ppaatt1 [ Trekker ]
Fahrenheit. Nic innego, Fahrenheit.
Klimat + muzyka + fabuła + atmosfera = totalna miazga.
No i w sumie jeszcze Silent hill i wieczny śnieg.
Do tego miło wspominam serię Medal of Honor,a szczególnie - nie wiem czemu - dodatek do AA Spearhead i misję w Ardenach, gdzie broniliśmy się przed atakiem.
O właśnie jeszcze Icewind Dale.

Duriii [ Konsul ]
Max Payne 1 - jedna z podstawowych składników klimatu tej gry (w 2 chyba tak mocno nie widoczny). Odnosząc się do filmu, była to tam jedna z niewielu dobrze zrobionych rzeczy :)

Loczek [ El Loco Boracho ]
2 gry przyszły mi od razu do głowy: Max Payne i Icewind Dale ;]
Montera [ Michael Jackson zyje ]
Gothic 3 i Soldier of Fortune
Slow Motion [ Generaďż˝ ]
W sumie nie pamiętam żadnej poza tą z Max Payne.
Theddas [ Konsul ]
Transarctica.
_agEnt_ [ Tajniak ]
Syberia? :)
luk11 [ Generaďż˝ ]
Hitman 2 :D
LooZ^ [ intermarum ]
Zdecydowanie Fahrenheit.
Kozi89 [ Legend ]
Max Payne

NewGravedigger [ spokooj grabarza ]
serious sam 2 pierwszy przyszedł mi do głowy :D. czy może drugie starcie... W każdym bądź razie zima i dupa mikołaja wystająca z komina
Radaar [ Skazany na Shawshank ]
Cania [ Neverwinter Nights - Hordes of the Underdark ].

drifter. [ Pretorianin ]
Battlefield 2142 i Max Payne.

maviozo [ man with a movie camera ]
Duke Nukem. Potem Diablo 2 Lod. Potem Max Payne.
req_ [ Legend ]
Fahrenheit i Max Payne. Nic innego.
rafaleon 2.2 [ Poseł ]
Lost Planet

caramucho [ Generaďż˝ ]
Icewind Dale
Ice Climber

SysOp [ Generaďż˝ ]
Fahrenheit, Crysis, Gothic 3, The Thing innych zim nie pamiętam za dobrze ;)

©®© [ Generaďż˝ ]
No One Live Forever 2, konkretnie level ze zjazdem kolejką linowa z gory na doł. Najlepszy klimat zimy jaki widziałem, czułem sie jak na kasprowym i te helikoptery... :)
Hm... a moze to był Return to Castle Wolfenstein..?? Nie, chyba jednak NOLF :)
W RTCW tez zima była całkiem fajna :)

FemmeFatale [ right side never sleeps ]
Fahrenheit zdecydowanie :-)
delstar [ Generaďż˝ ]
Mortyr
Moze dla tego, ze to chyba jedyna gra w ktora gralem.

M'q [ Schattenjäger ]
Rowniez pierwsze skojarzenie to Max Payne :)
Cougar/ALV'Y [ 3DFX is still alive ]
Max Payne i pierwszy filmik ;)
preDratronIX [ Generau ]
Call of Duty 2 Stalingrad i temperatura ok. -50°C.
jacksonheyes [ Konsul ]
Wiedźmin i iluzja wielkiego mistrza zakonu.

Chudy The Barbarian [ Legend ]
Max Payne i The Thing. Co za klimat...
WheZY [ Niepoprawny Romantyk ]
Uncharted 2, normalnie było mi zimno jak widziałem tą przepiękną grafike...
faner [ Druid Ewenement ]
Max Payne, Icewind Dale, Gothic 3, Cryostasis, CoD - United Office, CoD - WAW (misja w BeRLINIE), CoD 4, CoD 2 i Ice Climber. W inne nie grałem.
_MaZZeo [ Legend ]
Max Payne i Battlefield 2142.

matmafan [ Alexander Degtyarev ]
Cod 1 + united ofensive(czy jak to się tam pisze)
cod 2
Ach.... To były czasy, wtedy to się grało, a teraz nic nie może zadowolić.

chop [ smiech to zdrowie ]
Bez zastanowienia Fahrenheit.
Grucha [ EXTREME LIFESTYLE CLOTH. ]
Icewind Dale i ta muzyka - coś niesamowitego....
Ambitny Łoś [ Wielki Przedwieczny ]
Fahrenheit i Syberia. W te dwie gry gram co roku jak spadnie śnieg :)
kluha666 [ Legend ]
Lost Planet, Crysis,Max Payne :)
Grając w nie było mi jakoś zimniej :P
Slasher11 [ Senator ]
Cryostasis

jackowsky [ Dobry Wojak Szwejk ]
Ski Jumping 2004
Ten zimny wiatr na twarzy, ten charakterystyczny chrobot nart o śnieg i to niezapomniane uczucie szorowania tyłkiem po śniegu po upadku. Ach!
Teristek.v3 [ Pretorianin ]
Naturalnie Fahrenheit oraz Syberia II :) Gdzieś już to pisałem, ale napiszę jeszcze raz - uwielbiam śnieżne, bardzo śnieżne klimaty, nie tylko w grach.
Max_101 [ Mów mi Max ]
COD 1 tylko i wyłącznie :)

Simba14 [ Generaďż˝ ]
Crysis i Fahrenheit :)
Co do samej zimy to moja ulubiona pora roku i denerwuje mnie to że niema śniegu:(
bogi1 [ Go To Sleep ]
Lost Planet i Max Payne.
koobon [ part animal part machine ]
Icewind Dale
Najdoskonalszy klimat mroźnej północy, począwszy od projektów lokacji, poprzez świetną muzykę, na najlepszych w historii cRPG portretach postaci skończywszy.
Lipton07 [ Centurion ]
Jak patrze po wypowiedziach to wiele gier z klimatyczno zimą mnie ominęło.
Jeszcze jedna grę raczej mapę grałem CoD4 i byłą tam mapa przerobiona z rozwalonym helikopterem do transportu ludzi bodajże "świnia". Wprowadzała świąteczny nastrój bo była tam wielka choinka :)
Jeszcze warcraft II miał fajną zimowy klimat.
waslo [ Ajacieden ]
Return to Castle Wolfenstein i Crysis
Indoctrine [ Her Miserable Servant ]
Tak jak wspomniane już Heimdall2 i Transarctica, ale także niedoceniany Blade of Darkness! Poziom z zimową fortecą niesamowity! :)

D3O [ Leutnant ]
Hitman 2, The Thing, Crysis i rozmaite strategie z mapami zimowymi ;) np. Supreme Commander, Blitzkrieg.
NEMROK19 [ Generaďż˝ ]
Gothic 3 -Nordmar,Max Payne.
sebekg [ Legend ]
Jak snieg to wiadomo - Syberia:) i Icewind dale
raziel88ck [ Legend ]
Max Payne, NFS Porsche, Soldier of Fortune - jak sobie przypomne wiecej to napisze.
War [ wideout ]
Po przeczytaniu tytułu wątku pierwsza myśl - Hitman 2.
Druga - Icewind Dale.

Karrde [ Visual Effects Artist ]
Fahrenheit, Syberia, Lost Planet i z najnowszych Uncharted 2.
jx [ !? ]
Burnout Paradise The Ultimate Box (PC)

yo dawg [ 1979 ]
IwD ale tylko jedynka.
I SoF :)

lordpilot [ Generaďż˝ ]
Pierwsza myśl - Max Payne
Druga - Hidden&Dangerous (niektóre misje z dodatku)
Trzecia - Icewind Dale 1&2
Jarvis [ Chor��y ]
Nie grałem w żadną z nowszych gier, nie mogę więc wziąć ich pod uwagę, ale z tych, w które pogrywałem, najbardziej zapadła mi w pamięci zima z dodaku do Morrowinda, Bloodmoon. Nie ma to jak spacerować po gęstym lesie podczas śnieżycy, odpierając ataki wilczej watahy. Aż chciałoby się rozpalić ognisko i pośpiewać!
rog1234 [ Gold Cobra ]
Najwcześniejsza - Max Payne
Późniejsza - Lost Planet Extreme Condition
Najlepsza - Call of Duty Modern Warfare 2
Max miał ten wspaniały klimat (pamiętny trening na którym utykało się na parę godzin ze znajomymi... ehh, dawne czasy :) ), Lost Planet zrobił na mnie POWALAJĄCE wrażenie, a Modern Warfare 2 zrobiło jeszcze lepsze (Cliffhanger!).
PatriciusG [ Legend ]
Max Payne, MGS i Fable.
Madril [ I Want To Believe ]
Icewind Dale
psiuniek [ Pan Demolka ]
ppaatt1 - To nie śnieg lecz popiół był :P
likfidator2 [ Konsul ]
Max Payne (jedna z rzeczy, które budowały klimat)
Fahrenheit (j.w.)
Dreamfall (śliczny bajkowy krajobraz)
Syberia I i II (zima miała swój klimat)
Lemmings (zimowe plansze były sympatyczne, a specjalne wersje Christmas Edition z dekoracjami świątecznymi i świąteczną muzyką były wprost urocze)
Ice climbers (tytuł mówi sam za siebie)
Contra ( piąta misja zwana przez nas Harrogath:) )
Diablo II( tak, tak za dużo grałem w Diablo ze znajomymi:) )
Magic Pockets( przyjemna platformówka, której ostatnie plansze mają fajną zimową scenerię)
Super Frog (w tamtych czasach każda szanująca się platformówka miała zimowe plansze)
Blues Brothers( a jeśli nie pasowały do fabuły, to zawsze można było umieścić akcję w oblodzonej chłodni)
Super Mario 64 (zimowe poziomy były jedne z moich ulubionych)
Super Mario Galaxy(też nie mogło ich zabraknąć)
New Super Mario Bros. Wii(w grze, która czerpie garściami z najlepszych platformówek nie mogło zabraknąć zimowej scenerii)
Tux Racer( gdzie pingwin tam zima)
Super Tux( nawet jeśli udaje super mario)
Metal Gear Solid (podobnie jak Max Payne, zima budowała za... znaczy wyjątkowy klimat)
Final Fantasy VII (skoro zwiedzaliśmy cały świat, to trudno ominąć zimę, prawda? )
Penumbra (tajne opuszczone bazy wojskowe najlepiej smakują w kosmosie lub na dalekiej północy)
XIII (trochę biegania po śniegu nie zaszkodzi)
Oblivion(krajobraz wysokogórski, ale jakby nie patrzeć, śnieg i mróz)
Crysis(zamrożony tropikalny raj, graficzne arcydzieło po prostu)
Azerko [ Alone in the wild ]
crysis i gothic 3

siwCa [ Legend ]
Za cholere nie mogę sobie przypomnieć w MaxPaynie zimy..
Qverty™ [ Legend ]
Za cholere nie mogę sobie przypomnieć w MaxPaynie zimy..
LOL
The Thing - super zimowy klimat...
Max Payne - też extra klimacik
Nordmar w Gothicu 3
Część górniczej doliny w Gothicu 2

Mat3iz [ Legionista ]
Guild Wars zdecydowanie! Zawsze uwielbialem Droknar oraz "swieta" w duzych miastach, super sprawa... Czasami marzy mi sie zeby ten klimat byl oddany w innych MMoRPG, WoW czy Aion to nie to samo. Pierwsza mysl jaka mi przyszla.
Z innych gier, hum... Call of Duty: UO albo Max Payne.

DJ Pinata [ Subterranean ]
Medal of Honor: Allied Assault
Qverty™ [ Legend ]
Jeżeli juz mówimy o Maksie Paynie...to kurde. Właśnie na YT zobaczyłem ten oto filmik na którym
rog1234 [ Gold Cobra ]
Qverty™
Azerath [ Generaďż˝ ]
Wydaje mi się, że to chyba będzie Fahrenheit. Wybór tej gry doskonale podsumował ppaatt1, więc ja nie zamierzam się rozpisywać na ten temat.
Zima w grze nie jest czymś wyjątkowym, równie dobrze mogę pisać o deszczu, który najbardziej zapadł mi w pamięci. No chyba, że ma to jakiś większy związek z fabułą czy mechaniką w grze. Albo nawet z efektami wizualnymi, pamiętam bardzo dobrze jak przy premierze Lost Planet mój kolega nadmiernie się ekscytował grafiką tej gry, a w szczególności odwzorowaniem śniegu.
vlodek2532 [ Senator ]
jeśli śnieg i klimatyczna gra to tylko IceWind Dale

szymonmac [ Legend ]
Fahrenheit... oraz Fable II.

ciemek [ Senator ]
deluxe ski jumping ofc :) I skoki myszka :) Oj grywalo sie w to w ogolniaku ;)
_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]
Po przeczytaniu tytułu od razu na myśl przyszedł mi Bully:D
Gmp3 [ Chuck ]
Syberia, Fable, Jedi Academy (Hoth), WoW i GW.
pompaziom [ Hatifnat ]
Crysis i Uncharted 2
reksio [ Q u e e r ]
Fahrenheit, May Payne, Icewind Dale i... Dungeon Keeper! :) Któż nie pamięta tych specyficznych, zimowych leveli?!
Fett [ Avatar ]
1. Icewind Dale
2. Red Alert 1 ;)
3. Mass effect - na nic innego nie wpadłem
legrooch [ MPO Squad Member ]
Deluxe Ski Jump :D
boskijaro [ Nowoczesny Dekadent ]
Fahrenheit, Icewind Dale, Lost Planet
RaZoR_247 [ Capo Di Tutti Capi ]
Max Payne, Gothic 3, Crysis, CoD MW2
Robert542 [ Legend ]
1. Okami
2. Metal Gear Solid 1 i 4
3. Resistance: Fall of Man - padający śnieg wyglądał jak w rzeczywistości
4. Call of Duty 2
5. Fahrenheit
6. Icewind Dale
Najbardziej klimatyczna była zdecydowanie w Okami, razem ze wspaniałą muzyką dawało to świetny efekt.
ma_ko [ Fanboy Sony ]
Mi gleboko w pamiec zapadly zimowe plansze w Need for Speed: Hot Pursuit III. To bylo cos...

Kazuya_3 [ Calm Like A Bomb ]
Śnieg oczywiście pojawiał się w wielu grach, ale dla mnie najbardziej pamiętny będzie ten z Lost Planet ;]
krucyskun [ Pretorianin ]
CoD MW2
Konrad312 [ Konsul ]
Half Life 2 w 2004, czekałem 4 godziny na instalacje i odblokowanie gry na Steamie... Albo i więcej...
Parker [ Konsul ]
Do głowy przychodzi mi teraz:
Metal Gear Solid
Max Payne
Uncharted 2
Fahrenheit
bezlerg66 [ Senator ]
Crysis i MW2 przypomniało mi się od razu :P

Wiewiórk [ Legend ]
FreakOut, Fable i oczywiście Silkroad Online i zajebista kraina Karakorum
pr0gh0stpl [ World With Out End ]
The Thing :p
Schygneth [ Generaďż˝ ]
Nowy obóz w Gothic II, Nordmar w G3
Biegun Telos w KotOR II, i choć prawie nic tam się nie działo, to jakoś zapadło mi to w pamięć
Iluzja w Wiedźminie
I oczywiście IceWind Dale.
mannan [ Legend ]
Max Payne, Fahrenheit - te najbardziej
No i jedna z misji w MW 2
Semir [ 11 ]
MGS na psx'a.
COD 2 na PC.

kong123 [ Legend ]
Grałem w sporo gier w których była zima więc opiszę:
Gothic 3
Tam była cała kraina pokryta śniegiem, no fajnie to wyglądało i miało swój klimat a i zimno się robiło :)
Crysis
Bardzo ładnie wykonane były tam poziomy zimowe, aż na prawdę można było zmarznąć:) ogólnie podobały mi się te etapy i je chyba najlepiej zapamiętam
Crysis Warhed
Podobnie jak w podstawce zima była bardzo ładna ale zabrakło tego czegoś co miała podstawka
Fable: Zapomniane opowieści
Jak dobrze pamiętam to tam też była zima i całkiem przyjemnie było, tak jak w bajce :)
Fallout 3 Operation Anchorange
Mimo że dodatek cienki to jednak zima była fajna i budowała klimat tego mini dodatku do Fallouta 3 - uczucie zimna było na plecach :)
Fuel
Jazda po zaśnieżonych terenach, podczas burzy śnieżnej była całkiem przyjemna i miła dla oka :)
Supreme Comannder
W sumie to tam była z jedna misja na śniegu ale bardzo przyjemna i ładna
Lost Planet
Mam wstręt do tej gry gdyż uważam że na PC to jakaś pomyłka aż się rzygać chce więc tej zimy miło nie wspominam ;/ chociaż graficznie było całkiem, całkiem
Penumbra Trylogia
Tu w brew pozorom trochę czasu w każdej części spędzało się na zewnątrz więc była okazja zobaczyć co nieco, całkiem fajna ta zima była :)
Więcej gier nie pamiętam raczej...
miguel1995 [ Konsul ]
Shaun White Snowboarding ;]
mackof [ Prypiat ]
Wątek typowo no-life'owy.
Mikami [ Generaďż˝ ]
A Okami to co?
Midalan [ Dostojny ]
Icewind Dale, Max Payne, COD 1 i 2 noi w Overlordzie II był taki kozacki etap na początku :)
PAW666THESATAN [ PIF PAF ]
Zdecydowanie Icewind Dale, Max Payne i The Thing.
Pichtowy [ Senator ]
Medal of Honour, jedynka miała misję w zimie gdzie grzało się szkopów w lesie. Pamiętam ze musiałem wtedy obcinać detale grafiki bo było za mało fps przez te wszystkie drzewa ale na full rozdzielczości ogladałem se statyczne screeny i się zachwycałem że wyglądało "prawie jak w realu".
W grze Driver ostatnia misja była w zimowym Nowym Jorku, klimat miażdzył! Całe miasto glin kontra ty i jescze uciękajaca tylnia oś.
W Fable Zimowe etapy na kocńcu były deserem, fajnie se grało rozwinięta postacią i gromiło hordy mechanicznych stworów,
Cyber Rekin [ Sharkee ]
Ech... mnie też najzimiej było w gothic 3. Ale mówiąc szczerze to ucieszyłem się gdy z powrotem wróciłem do wspaniałej, zielonej krainy. Za to na pustyni tęskniłem z powrotem do gór.
Beznadziejnie było w Zmierzch bogów, bo tam obcieli cały Nordmar a na Varanat nawet się nie wchodziło.

AvengerXXX [ Battlefield? WTF? ]
Max Payne i Crysis :)
Zingus123 [ Antyterrorysta ]
lost planet, fahrenheit
Yerten [ Pretorianin ]
Icewind Dale II

yo dawg [ 1979 ]
No i Battletoads, lodowa jaskinia ;)
SutiL [ Generaďż˝ ]
co roku mam atką grę ale pamiętam najbardziej Rome total war, wielka kampania i walki multi z kolegą, oraz najlepsza zima z warcraftem 3
Mr.Eko [ Outlaws To The End ]
Max Payne i Icewind Dale ;)
Blazkovitch [ Generał pułkownik ]
kurzew
Świetny tytuł zareklamowałeś. Lata mojej młodości.
Nawet sobie ściągnąłem z neta i o dziwo działa (mam XP). Moje ulubione dyscypliny to skoki wyczynowe (Acro Aerials) i trasa narciarska (Downhill Blitz)... a jeszcze ta muzyka ze speakera... miód, malina! :)
Wracając do tematu: Hokus Pokus Różowa Pantera (m.in. mamut uwięziony pod lodem), Warcraft II (naturalnie na "zimowych" lokacjach), tak samo zimowe trasy w CMR 2.0 i zimniejsze fragmenty Heroes III (np. Wieża). Wypada zatem, że u mnie ta zima nieco wybiórcza, nie taka konkretna o jaką autorowi chodziło.

===Schejkimenn=== [ Legend ]
[43]
Pamiętam jak grałem w tą grę długo i namiętnie :)
Jeśli chodzi o gry - Fahrenheit, Max Payne, Skoki Narciarskie 2002, Salt Lake City 2002, Super Mario N64, Happyland Adventures X-Mas Edition (klimatem rządzi! ta muzyka, ten gameplay... Gdy nadchodziły święta, ciąłem ostro w tą część. Jedna z najbardziej miodnych gier, w jakie grałem.)
Wracając do tematu: Hokus Pokus Różowa Pantera (m.in. mamut uwięziony pod lodem)
Też pamiętam i miło wspominam :)
Ktoś pamięta starszą grę z jakichś Zimowych Igrzysk Olimpijskich? Coś w okolicach '90 -'93? Pamiętam, jak u brata, grając w triathlon robiliśmy zmiany - raz, on przez minutę naciskał Enter, gdy się zmęczył, ja go zmieniałem :D Jedną klawiaturę to rozwaliliśmy, w drobny mak.
Fajny wątek :)
tak samo zimowe trasy w CMR 2.0
Oblodzone trasy rajdu Szwecji. C-U-D-O!
Lipton07 [ Centurion ]
Właśnie przechodziłem WarCrafta 3 i tam był fany etap zimowy jak Artas zasówał po Ostrze Mrozu.
Choć jesienny go pobił jak był nieumarłym :D
xanat0s [ Wind of Change ]
Pierwsze skojarzenie baaardzo nietypowe - Fire & Ice, jeszcze z czasów DOS-a łupanego. Nie wiem dlaczego, ale żadna inna gra nie wbiła mi się tak pod pojęciem zima jak ona :)
Andrewlee [ Crossroads ]
Pierwszy na mysl przyszedl mi Fahrenheit (Indigo Prophecy). No a ostatnio jeszcze Uncharted 2.
Bakermistrzu [ Pretorianin ]
a mi UT2004 mapa na "A" jakoś już nie pamiętam :)
wata_PL [ Ogniomistrz ]
Cryostasis tam to jest zima zapalamy np lampkę czy ogrzewanie to pomieszczenie zaczyna się ogrzewać i lód na ścianach topnieje ślicznie to wygląda a gra bardzo dobra polecam 9/10
Jedziemy do Gęstochowy [ PAINKILLER ]
Zimowe plansze z mario na pegasusa.....
były takie ze 3 chyba lub wiecej, nie pamietam.
takze max payne, colin 2 i 3, plansza Canada z thps3....
no i oczywiscie swietrne kilka misji z cod:Uo.
Popielny [ Grand ]
TES3: Bloodmoon
Freeman992 [ Generaďż˝ ]
Zdecydowanie w "Maxie Payne" była piękna i klimatyczna zima.

Lethos. [ Generaďż˝ ]
Nie wiem czemu, ale mam ochotę na ferie zimowe sprawić sobie Legendy RPG i będę naparzał w Baldura, gdy mróz będzie za oknem.
Tlaocetl [ cel uświęca środki ]
The Thing, to chyba najlepszy horror SF w klimacie zimowym i gra oddawała ten klimat. Ale mi wszelkie misje w zimowe w America's Army przyszły do głowy jako pierwsze
Aegrus [ Konsul ]
Warcraft III:Frozen Throne, Fahrenheit i ostatnio misja w MW2.
Fakt, The Thing tez bardzo dobrze to oddawał ;) - widok oderwanej głowy w klozecie - bezcenny :D

Janczes [ You'll never walk alone ]
The Thing - akcja gł. rozgrywa sie na zewnatrz, najczesciej podczas zajebistych burzy snieznych a bohater nie zdejmuje ani na moment kaptura...
Age of Mythology - Którąś rasa grało sie podczas zimy ;) Pare ładnych misji sie spedzilo na sniegu
No On Live Forever 2 - mozna bylo zapieprzac skuterkiem snieznym :)
Sacred - pamietam jak czegos nie moglem znalesc i szukajac tego biegalem po tym sniegu i rabalem wszystko co napotkalem
Penumra Czarna Plaga - wyjscie na dwor bylo tylko chwilowe ale szczególnie je zapamietalem bo stracilem tam wiecej apteczek niz przez cala gre :/
SW: Battlefront 2 - Gdy mozna bylo posterowac AT AT :)

Igierr [ Im God Of Rock ]
nie wiem dlaczego, ale jako pierwsze do głowy wpadło mi Fable ;p
Lukas172_Nomad_ [ Still Alive ]
To co wszyscy czyli Max Payne,Crysis,Lost Planet i Modern Warfare 2
Qverty™ - dobrze ,że dałeś tego linka tak to bym się tego nigdy nie dowiedział
wi3dzmin [ Generaďż˝ ]
Na początek Max Payne, ach te opustoszałe, mroczne ulice...
Następnie Icewind Dale II
Reszta nie warta większego wspomnienia.
eysmond [ Konsul ]
Fahrenheit i Metal Gear Solid 4.
K4B4N0s [ Filthy One ]
Call Of Duty i Call Of Duty 2 - Misje Ruskich. Najbardziej klimatyczne poziomy ever, nie tylko za piękną zimę.
[112] - Winter Olympics to się po prostu nazywało chyba. Też to pamiętam, genialne to było :D