GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Zima w grach. Którą bardzie zapamiętaliście?

01.12.2009
00:11
smile
[1]

Lipton07 [ Centurion ]

Zima w grach. Którą bardzie zapamiętaliście?

A więc że nie widać śniegu za oknem rozmarzyłem się i po myślałem o grach. W której grze zima miała klimat aż chłód było czuć na ciele?

Nie wiem czemu przyszła mi ta pierwsza gra Call of Duty: United Offensive ale faktycznie miała coś w sobie ta jazda jeep po lesie, obrona budynku, biegniecie w stronę przeciwnika i unikania ataków z moździerza. Coś pięknego.

I myślę sobie dalej ale jak gra miała naprawdę zimny klimacik i znowu przyszła mi na myśli seria CoD ale już 2 była tam misja w ZSRR. Chłodno -30°C i rozkaz nacieraj na wroga spojrzałem po minach kolegów która co chwile wydobywała się co chwile para z ust. Miło wspominać.

Ale jedna naprawdę zimę w grze było miło wspominać to ta z gry Gothic 3. Wychodziłem z miasta już się powoli ściemniało , zatrzymał mnie ork więc mu dałem flaszkę naprawdę dobrego trunku i poszedłem kręto drogą do przesmyku. Gdy dochodziłem zaczął badać śnieg zakrywając liście rośliny, minąłem jakiegoś górala siedzącego przy ognisku i trafiłem w góry. Już zastała noc, płatki śniegu delikatnie spadał na grubą warstwę grubego puchu było pięknie tylko z tego trasu wyrwało mnie to, że się zgubiłem i nie wiedziałem gdzie jest najbliższa wioska :)

Ach trochę się rozmarzyłem :)
A wy jako zapamiętaliście zimę z gry i z jakiej? Zapraszam do wypowiedzi!

01.12.2009
00:15
[2]

Damian1539 [ Legend ]

Pierwsza gra, która mi na myśl przychodzi to Crysis. Bardzo ładnie to wyglądało. Szczególnie że można sobie porównać dżunglę z zimniejszym klimatem.

spoiler start
O takiej godzinie nie będzie zbyt wiele wypowiedzi.
spoiler stop

01.12.2009
00:16
[3]

kobe47 [ essaywhuman ]

pierwszy MGS, Sniper Wolf.

no i w Oblivionie klimacik w porządku był, śnieg chyba w Brumie leżał.

01.12.2009
00:17
[4]

ppaatt1 [ Trekker ]

Fahrenheit. Nic innego, Fahrenheit.

Klimat + muzyka + fabuła + atmosfera = totalna miazga.


No i w sumie jeszcze Silent hill i wieczny śnieg.

Do tego miło wspominam serię Medal of Honor,a szczególnie - nie wiem czemu - dodatek do AA Spearhead i misję w Ardenach, gdzie broniliśmy się przed atakiem.

O właśnie jeszcze Icewind Dale.

01.12.2009
00:18
smile
[5]

Duriii [ Konsul ]

Max Payne 1 - jedna z podstawowych składników klimatu tej gry (w 2 chyba tak mocno nie widoczny). Odnosząc się do filmu, była to tam jedna z niewielu dobrze zrobionych rzeczy :)

01.12.2009
00:22
smile
[6]

Loczek [ El Loco Boracho ]

2 gry przyszły mi od razu do głowy: Max Payne i Icewind Dale ;]

01.12.2009
00:22
[7]

Montera [ Michael Jackson zyje ]

Gothic 3 i Soldier of Fortune

01.12.2009
00:22
[8]

Slow Motion [ Generaďż˝ ]

W sumie nie pamiętam żadnej poza tą z Max Payne.

01.12.2009
00:25
[9]

Theddas [ Konsul ]

Transarctica.

01.12.2009
00:30
[10]

_agEnt_ [ Tajniak ]

Syberia? :)

01.12.2009
00:44
[11]

luk11 [ Generaďż˝ ]

Hitman 2 :D

01.12.2009
00:47
[12]

LooZ^ [ intermarum ]

Zdecydowanie Fahrenheit.

01.12.2009
00:48
[13]

Kozi89 [ Legend ]

Max Payne

01.12.2009
00:49
smile
[14]

NewGravedigger [ spokooj grabarza ]

serious sam 2 pierwszy przyszedł mi do głowy :D. czy może drugie starcie... W każdym bądź razie zima i dupa mikołaja wystająca z komina

01.12.2009
00:50
[15]

Radaar [ Skazany na Shawshank ]

Cania [ Neverwinter Nights - Hordes of the Underdark ].

01.12.2009
00:53
smile
[16]

drifter. [ Pretorianin ]

Battlefield 2142 i Max Payne.

01.12.2009
00:58
smile
[17]

maviozo [ man with a movie camera ]

Duke Nukem. Potem Diablo 2 Lod. Potem Max Payne.

01.12.2009
01:40
[18]

req_ [ Legend ]

Fahrenheit i Max Payne. Nic innego.

01.12.2009
01:42
[19]

rafaleon 2.2 [ Poseł ]

Lost Planet

01.12.2009
02:28
smile
[20]

caramucho [ Generaďż˝ ]

Icewind Dale
Ice Climber

01.12.2009
02:42
smile
[21]

SysOp [ Generaďż˝ ]

Fahrenheit, Crysis, Gothic 3, The Thing innych zim nie pamiętam za dobrze ;)

01.12.2009
02:59
smile
[22]

©®© [ Generaďż˝ ]

No One Live Forever 2, konkretnie level ze zjazdem kolejką linowa z gory na doł. Najlepszy klimat zimy jaki widziałem, czułem sie jak na kasprowym i te helikoptery... :)
Hm... a moze to był Return to Castle Wolfenstein..?? Nie, chyba jednak NOLF :)
W RTCW tez zima była całkiem fajna :)

01.12.2009
04:13
smile
[23]

FemmeFatale [ right side never sleeps ]

Fahrenheit zdecydowanie :-)

01.12.2009
04:45
[24]

delstar [ Generaďż˝ ]

Mortyr
Moze dla tego, ze to chyba jedyna gra w ktora gralem.

01.12.2009
04:53
smile
[25]

M'q [ Schattenjäger ]

Rowniez pierwsze skojarzenie to Max Payne :)

01.12.2009
06:19
[26]

Cougar/ALV'Y [ 3DFX is still alive ]

Max Payne i pierwszy filmik ;)

01.12.2009
06:52
[27]

preDratronIX [ Generau ]

Call of Duty 2 Stalingrad i temperatura ok. -50°C.

01.12.2009
07:15
[28]

jacksonheyes [ Konsul ]

Wiedźmin i iluzja wielkiego mistrza zakonu.

01.12.2009
08:02
smile
[29]

Chudy The Barbarian [ Legend ]

Max Payne i The Thing. Co za klimat...

01.12.2009
08:06
[30]

WheZY [ Niepoprawny Romantyk ]

Uncharted 2, normalnie było mi zimno jak widziałem tą przepiękną grafike...

01.12.2009
08:10
[31]

faner [ Druid Ewenement ]

Max Payne, Icewind Dale, Gothic 3, Cryostasis, CoD - United Office, CoD - WAW (misja w BeRLINIE), CoD 4, CoD 2 i Ice Climber. W inne nie grałem.

01.12.2009
08:19
[32]

_MaZZeo [ Legend ]

Max Payne i Battlefield 2142.

01.12.2009
08:26
smile
[33]

matmafan [ Alexander Degtyarev ]

Cod 1 + united ofensive(czy jak to się tam pisze)
cod 2

Ach.... To były czasy, wtedy to się grało, a teraz nic nie może zadowolić.

01.12.2009
08:30
smile
[34]

chop [ smiech to zdrowie ]

Bez zastanowienia Fahrenheit.

01.12.2009
08:40
[35]

Negocjator [ wiosna ]

Heimdall 2 ------------>


Zima w grach. Którą bardzie zapamiętaliście? - Negocjator
01.12.2009
08:42
[36]

Grucha [ EXTREME LIFESTYLE CLOTH. ]

Icewind Dale i ta muzyka - coś niesamowitego....

01.12.2009
08:52
[37]

Ambitny Łoś [ Wielki Przedwieczny ]

Fahrenheit i Syberia. W te dwie gry gram co roku jak spadnie śnieg :)

01.12.2009
09:04
[38]

kluha666 [ Legend ]

Lost Planet, Crysis,Max Payne :)
Grając w nie było mi jakoś zimniej :P

01.12.2009
09:06
[39]

Slasher11 [ Senator ]

Cryostasis

01.12.2009
09:27
smile
[40]

jackowsky [ Dobry Wojak Szwejk ]

Ski Jumping 2004

Ten zimny wiatr na twarzy, ten charakterystyczny chrobot nart o śnieg i to niezapomniane uczucie szorowania tyłkiem po śniegu po upadku. Ach!

01.12.2009
09:29
[41]

Teristek.v3 [ Pretorianin ]

Naturalnie Fahrenheit oraz Syberia II :) Gdzieś już to pisałem, ale napiszę jeszcze raz - uwielbiam śnieżne, bardzo śnieżne klimaty, nie tylko w grach.

01.12.2009
09:35
[42]

Max_101 [ Mów mi Max ]

COD 1 tylko i wyłącznie :)

01.12.2009
09:47
smile
[43]

kurzew [ The Road Warrior ]

Ski or Die


Zima w grach. Którą bardzie zapamiętaliście? - kurzew
01.12.2009
09:57
smile
[44]

Simba14 [ Generaďż˝ ]

Crysis i Fahrenheit :)
Co do samej zimy to moja ulubiona pora roku i denerwuje mnie to że niema śniegu:(

01.12.2009
10:00
[45]

bogi1 [ Go To Sleep ]

Lost Planet i Max Payne.

01.12.2009
10:00
[46]

koobon [ part animal part machine ]

Icewind Dale
Najdoskonalszy klimat mroźnej północy, począwszy od projektów lokacji, poprzez świetną muzykę, na najlepszych w historii cRPG portretach postaci skończywszy.

01.12.2009
10:20
[47]

Lipton07 [ Centurion ]

Jak patrze po wypowiedziach to wiele gier z klimatyczno zimą mnie ominęło.

Jeszcze jedna grę raczej mapę grałem CoD4 i byłą tam mapa przerobiona z rozwalonym helikopterem do transportu ludzi bodajże "świnia". Wprowadzała świąteczny nastrój bo była tam wielka choinka :)

Jeszcze warcraft II miał fajną zimowy klimat.

01.12.2009
10:21
[48]

waslo [ Ajacieden ]

Return to Castle Wolfenstein i Crysis

01.12.2009
10:31
[49]

Indoctrine [ Her Miserable Servant ]

Tak jak wspomniane już Heimdall2 i Transarctica, ale także niedoceniany Blade of Darkness! Poziom z zimową fortecą niesamowity! :)

01.12.2009
11:01
smile
[50]

D3O [ Leutnant ]

Hitman 2, The Thing, Crysis i rozmaite strategie z mapami zimowymi ;) np. Supreme Commander, Blitzkrieg.

01.12.2009
11:03
[51]

NEMROK19 [ Generaďż˝ ]

Gothic 3 -Nordmar,Max Payne.

01.12.2009
11:16
[52]

sebekg [ Legend ]

Jak snieg to wiadomo - Syberia:) i Icewind dale

01.12.2009
11:27
smile
[53]

Sir klesk [ ...ślady jak sanek płoza ]

Contra - level piaty


Zima w grach. Którą bardzie zapamiętaliście? - Sir klesk
01.12.2009
11:31
[54]

raziel88ck [ Legend ]

Max Payne, NFS Porsche, Soldier of Fortune - jak sobie przypomne wiecej to napisze.

01.12.2009
11:32
[55]

War [ wideout ]

Po przeczytaniu tytułu wątku pierwsza myśl - Hitman 2.
Druga - Icewind Dale.

01.12.2009
12:08
smile
[56]

Karrde [ Visual Effects Artist ]

Fahrenheit, Syberia, Lost Planet i z najnowszych Uncharted 2.

01.12.2009
12:11
[57]

jx [ !? ]

Burnout Paradise The Ultimate Box (PC)

01.12.2009
12:19
smile
[58]

yo dawg [ 1979 ]

IwD ale tylko jedynka.

I SoF :)

01.12.2009
12:19
smile
[59]

lordpilot [ Generaďż˝ ]

Pierwsza myśl - Max Payne
Druga - Hidden&Dangerous (niektóre misje z dodatku)
Trzecia - Icewind Dale 1&2

01.12.2009
12:28
[60]

Jarvis [ Chor��y ]

Nie grałem w żadną z nowszych gier, nie mogę więc wziąć ich pod uwagę, ale z tych, w które pogrywałem, najbardziej zapadła mi w pamięci zima z dodaku do Morrowinda, Bloodmoon. Nie ma to jak spacerować po gęstym lesie podczas śnieżycy, odpierając ataki wilczej watahy. Aż chciałoby się rozpalić ognisko i pośpiewać!

01.12.2009
12:52
[61]

rog1234 [ Gold Cobra ]

Najwcześniejsza - Max Payne
Późniejsza - Lost Planet Extreme Condition
Najlepsza - Call of Duty Modern Warfare 2

Max miał ten wspaniały klimat (pamiętny trening na którym utykało się na parę godzin ze znajomymi... ehh, dawne czasy :) ), Lost Planet zrobił na mnie POWALAJĄCE wrażenie, a Modern Warfare 2 zrobiło jeszcze lepsze (Cliffhanger!).

01.12.2009
13:02
[62]

PatriciusG [ Legend ]

Max Payne, MGS i Fable.

01.12.2009
13:04
[63]

Madril [ I Want To Believe ]

Icewind Dale

01.12.2009
13:09
[64]

psiuniek [ Pan Demolka ]

ppaatt1 - To nie śnieg lecz popiół był :P

01.12.2009
13:31
[65]

likfidator2 [ Konsul ]

Max Payne (jedna z rzeczy, które budowały klimat)
Fahrenheit (j.w.)
Dreamfall (śliczny bajkowy krajobraz)
Syberia I i II (zima miała swój klimat)
Lemmings (zimowe plansze były sympatyczne, a specjalne wersje Christmas Edition z dekoracjami świątecznymi i świąteczną muzyką były wprost urocze)
Ice climbers (tytuł mówi sam za siebie)
Contra ( piąta misja zwana przez nas Harrogath:) )
Diablo II( tak, tak za dużo grałem w Diablo ze znajomymi:) )
Magic Pockets( przyjemna platformówka, której ostatnie plansze mają fajną zimową scenerię)
Super Frog (w tamtych czasach każda szanująca się platformówka miała zimowe plansze)
Blues Brothers( a jeśli nie pasowały do fabuły, to zawsze można było umieścić akcję w oblodzonej chłodni)
Super Mario 64 (zimowe poziomy były jedne z moich ulubionych)
Super Mario Galaxy(też nie mogło ich zabraknąć)
New Super Mario Bros. Wii(w grze, która czerpie garściami z najlepszych platformówek nie mogło zabraknąć zimowej scenerii)
Tux Racer( gdzie pingwin tam zima)
Super Tux( nawet jeśli udaje super mario)
Metal Gear Solid (podobnie jak Max Payne, zima budowała za... znaczy wyjątkowy klimat)
Final Fantasy VII (skoro zwiedzaliśmy cały świat, to trudno ominąć zimę, prawda? )
Penumbra (tajne opuszczone bazy wojskowe najlepiej smakują w kosmosie lub na dalekiej północy)
XIII (trochę biegania po śniegu nie zaszkodzi)
Oblivion(krajobraz wysokogórski, ale jakby nie patrzeć, śnieg i mróz)
Crysis(zamrożony tropikalny raj, graficzne arcydzieło po prostu)

01.12.2009
13:48
[66]

Azerko [ Alone in the wild ]

crysis i gothic 3

01.12.2009
13:49
smile
[67]

siwCa [ Legend ]

Za cholere nie mogę sobie przypomnieć w MaxPaynie zimy..

01.12.2009
14:09
[68]

Qverty™ [ Legend ]

Za cholere nie mogę sobie przypomnieć w MaxPaynie zimy..

LOL

The Thing - super zimowy klimat...
Max Payne - też extra klimacik
Nordmar w Gothicu 3
Część górniczej doliny w Gothicu 2

01.12.2009
14:14
smile
[69]

Mat3iz [ Legionista ]

Guild Wars zdecydowanie! Zawsze uwielbialem Droknar oraz "swieta" w duzych miastach, super sprawa... Czasami marzy mi sie zeby ten klimat byl oddany w innych MMoRPG, WoW czy Aion to nie to samo. Pierwsza mysl jaka mi przyszla.

Z innych gier, hum... Call of Duty: UO albo Max Payne.

01.12.2009
14:21
smile
[70]

DJ Pinata [ Subterranean ]

Medal of Honor: Allied Assault

01.12.2009
14:27
[71]

Qverty™ [ Legend ]



Jeżeli juz mówimy o Maksie Paynie...to kurde. Właśnie na YT zobaczyłem ten oto filmik na którym

spoiler start
Mona przeżyła na końcu
spoiler stop


WTF? O ile dobrze pamietam to bylo upełnie inaczej...kto mi wytłumaczy?

01.12.2009
14:29
[72]

rog1234 [ Gold Cobra ]

Qverty™

spoiler start

Max Payne 2 ma dwa zakończenia. Jedno oglądamy przy pierwszych przejściach gry (Mona ginie), drugie (prawdziwe, tak w każdym razie to wygląda), gdzie Mona żyje, mamy przy przejściu gry na najwyższym poziomie trudności (i automatycznie po przejściu na wszystkich niższych oczywiście).

spoiler stop

01.12.2009
14:48
[73]

Azerath [ Generaďż˝ ]

Wydaje mi się, że to chyba będzie Fahrenheit. Wybór tej gry doskonale podsumował ppaatt1, więc ja nie zamierzam się rozpisywać na ten temat.

Zima w grze nie jest czymś wyjątkowym, równie dobrze mogę pisać o deszczu, który najbardziej zapadł mi w pamięci. No chyba, że ma to jakiś większy związek z fabułą czy mechaniką w grze. Albo nawet z efektami wizualnymi, pamiętam bardzo dobrze jak przy premierze Lost Planet mój kolega nadmiernie się ekscytował grafiką tej gry, a w szczególności odwzorowaniem śniegu.

01.12.2009
14:57
[74]

vlodek2532 [ Senator ]

jeśli śnieg i klimatyczna gra to tylko IceWind Dale

01.12.2009
15:00
smile
[75]

szymonmac [ Legend ]

Fahrenheit... oraz Fable II.

01.12.2009
15:01
smile
[76]

ciemek [ Senator ]

deluxe ski jumping ofc :) I skoki myszka :) Oj grywalo sie w to w ogolniaku ;)

01.12.2009
15:02
[77]

_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]

Po przeczytaniu tytułu od razu na myśl przyszedł mi Bully:D

01.12.2009
15:06
[78]

Gmp3 [ Chuck ]

Syberia, Fable, Jedi Academy (Hoth), WoW i GW.

01.12.2009
15:20
[79]

pompaziom [ Hatifnat ]

Crysis i Uncharted 2

01.12.2009
15:21
[80]

reksio [ Q u e e r ]

Fahrenheit, May Payne, Icewind Dale i... Dungeon Keeper! :) Któż nie pamięta tych specyficznych, zimowych leveli?!

01.12.2009
15:23
[81]

Fett [ Avatar ]

1. Icewind Dale
2. Red Alert 1 ;)
3. Mass effect - na nic innego nie wpadłem

01.12.2009
15:25
[82]

legrooch [ MPO Squad Member ]

Deluxe Ski Jump :D

01.12.2009
15:25
[83]

boskijaro [ Nowoczesny Dekadent ]

Fahrenheit, Icewind Dale, Lost Planet

01.12.2009
15:28
[84]

RaZoR_247 [ Capo Di Tutti Capi ]

Max Payne, Gothic 3, Crysis, CoD MW2

01.12.2009
15:28
[85]

Robert542 [ Legend ]

1. Okami
2. Metal Gear Solid 1 i 4
3. Resistance: Fall of Man - padający śnieg wyglądał jak w rzeczywistości
4. Call of Duty 2
5. Fahrenheit
6. Icewind Dale

Najbardziej klimatyczna była zdecydowanie w Okami, razem ze wspaniałą muzyką dawało to świetny efekt.

01.12.2009
15:35
[86]

ma_ko [ Fanboy Sony ]

Mi gleboko w pamiec zapadly zimowe plansze w Need for Speed: Hot Pursuit III. To bylo cos...

01.12.2009
15:41
smile
[87]

Kazuya_3 [ Calm Like A Bomb ]

Śnieg oczywiście pojawiał się w wielu grach, ale dla mnie najbardziej pamiętny będzie ten z Lost Planet ;]

01.12.2009
15:48
[88]

krucyskun [ Pretorianin ]

CoD MW2

01.12.2009
15:48
[89]

Konrad312 [ Konsul ]

Half Life 2 w 2004, czekałem 4 godziny na instalacje i odblokowanie gry na Steamie... Albo i więcej...

01.12.2009
15:57
[90]

Parker [ Konsul ]

Do głowy przychodzi mi teraz:

Metal Gear Solid
Max Payne
Uncharted 2
Fahrenheit

01.12.2009
15:58
[91]

bezlerg66 [ Senator ]

Crysis i MW2 przypomniało mi się od razu :P

01.12.2009
16:03
smile
[92]

Wiewiórk [ Legend ]

FreakOut, Fable i oczywiście Silkroad Online i zajebista kraina Karakorum

01.12.2009
16:03
[93]

pr0gh0stpl [ World With Out End ]

The Thing :p

01.12.2009
16:07
[94]

Schygneth [ Generaďż˝ ]

Nowy obóz w Gothic II, Nordmar w G3
Biegun Telos w KotOR II, i choć prawie nic tam się nie działo, to jakoś zapadło mi to w pamięć
Iluzja w Wiedźminie
I oczywiście IceWind Dale.

01.12.2009
16:10
[95]

mannan [ Legend ]

Max Payne, Fahrenheit - te najbardziej
No i jedna z misji w MW 2

01.12.2009
16:14
[96]

Semir [ 11 ]

MGS na psx'a.
COD 2 na PC.

01.12.2009
16:17
smile
[97]

kong123 [ Legend ]

Grałem w sporo gier w których była zima więc opiszę:

Gothic 3

Tam była cała kraina pokryta śniegiem, no fajnie to wyglądało i miało swój klimat a i zimno się robiło :)

Crysis
Bardzo ładnie wykonane były tam poziomy zimowe, aż na prawdę można było zmarznąć:) ogólnie podobały mi się te etapy i je chyba najlepiej zapamiętam

Crysis Warhed
Podobnie jak w podstawce zima była bardzo ładna ale zabrakło tego czegoś co miała podstawka

Fable: Zapomniane opowieści
Jak dobrze pamiętam to tam też była zima i całkiem przyjemnie było, tak jak w bajce :)

Fallout 3 Operation Anchorange
Mimo że dodatek cienki to jednak zima była fajna i budowała klimat tego mini dodatku do Fallouta 3 - uczucie zimna było na plecach :)

Fuel
Jazda po zaśnieżonych terenach, podczas burzy śnieżnej była całkiem przyjemna i miła dla oka :)

Supreme Comannder
W sumie to tam była z jedna misja na śniegu ale bardzo przyjemna i ładna

Lost Planet
Mam wstręt do tej gry gdyż uważam że na PC to jakaś pomyłka aż się rzygać chce więc tej zimy miło nie wspominam ;/ chociaż graficznie było całkiem, całkiem

Penumbra Trylogia

Tu w brew pozorom trochę czasu w każdej części spędzało się na zewnątrz więc była okazja zobaczyć co nieco, całkiem fajna ta zima była :)

Więcej gier nie pamiętam raczej...

01.12.2009
16:20
[98]

miguel1995 [ Konsul ]

Shaun White Snowboarding ;]

01.12.2009
16:21
[99]

mackof [ Prypiat ]

Wątek typowo no-life'owy.

01.12.2009
16:21
[100]

Mikami [ Generaďż˝ ]

A Okami to co?

01.12.2009
16:22
[101]

Midalan [ Dostojny ]

Icewind Dale, Max Payne, COD 1 i 2 noi w Overlordzie II był taki kozacki etap na początku :)

01.12.2009
16:26
[102]

PAW666THESATAN [ PIF PAF ]

Zdecydowanie Icewind Dale, Max Payne i The Thing.

01.12.2009
16:27
[103]

Pichtowy [ Senator ]

Medal of Honour, jedynka miała misję w zimie gdzie grzało się szkopów w lesie. Pamiętam ze musiałem wtedy obcinać detale grafiki bo było za mało fps przez te wszystkie drzewa ale na full rozdzielczości ogladałem se statyczne screeny i się zachwycałem że wyglądało "prawie jak w realu".

W grze Driver ostatnia misja była w zimowym Nowym Jorku, klimat miażdzył! Całe miasto glin kontra ty i jescze uciękajaca tylnia oś.

W Fable Zimowe etapy na kocńcu były deserem, fajnie se grało rozwinięta postacią i gromiło hordy mechanicznych stworów,

01.12.2009
16:57
[104]

Cyber Rekin [ Sharkee ]

Ech... mnie też najzimiej było w gothic 3. Ale mówiąc szczerze to ucieszyłem się gdy z powrotem wróciłem do wspaniałej, zielonej krainy. Za to na pustyni tęskniłem z powrotem do gór.

Beznadziejnie było w Zmierzch bogów, bo tam obcieli cały Nordmar a na Varanat nawet się nie wchodziło.

01.12.2009
17:05
smile
[105]

AvengerXXX [ Battlefield? WTF? ]

Max Payne i Crysis :)

01.12.2009
17:22
[106]

Zingus123 [ Antyterrorysta ]

lost planet, fahrenheit

01.12.2009
17:26
[107]

Yerten [ Pretorianin ]

Icewind Dale II

01.12.2009
17:31
smile
[108]

yo dawg [ 1979 ]

No i Battletoads, lodowa jaskinia ;)

01.12.2009
17:32
[109]

SutiL [ Generaďż˝ ]

co roku mam atką grę ale pamiętam najbardziej Rome total war, wielka kampania i walki multi z kolegą, oraz najlepsza zima z warcraftem 3

01.12.2009
17:33
[110]

Mr.Eko [ Outlaws To The End ]

Max Payne i Icewind Dale ;)

01.12.2009
17:39
[111]

Blazkovitch [ Generał pułkownik ]

kurzew
Świetny tytuł zareklamowałeś. Lata mojej młodości.
Nawet sobie ściągnąłem z neta i o dziwo działa (mam XP). Moje ulubione dyscypliny to skoki wyczynowe (Acro Aerials) i trasa narciarska (Downhill Blitz)... a jeszcze ta muzyka ze speakera... miód, malina! :)

Wracając do tematu: Hokus Pokus Różowa Pantera (m.in. mamut uwięziony pod lodem), Warcraft II (naturalnie na "zimowych" lokacjach), tak samo zimowe trasy w CMR 2.0 i zimniejsze fragmenty Heroes III (np. Wieża). Wypada zatem, że u mnie ta zima nieco wybiórcza, nie taka konkretna o jaką autorowi chodziło.

01.12.2009
17:42
smile
[112]

===Schejkimenn=== [ Legend ]

[43]

Pamiętam jak grałem w tą grę długo i namiętnie :)

Jeśli chodzi o gry - Fahrenheit, Max Payne, Skoki Narciarskie 2002, Salt Lake City 2002, Super Mario N64, Happyland Adventures X-Mas Edition (klimatem rządzi! ta muzyka, ten gameplay... Gdy nadchodziły święta, ciąłem ostro w tą część. Jedna z najbardziej miodnych gier, w jakie grałem.)

Wracając do tematu: Hokus Pokus Różowa Pantera (m.in. mamut uwięziony pod lodem)

Też pamiętam i miło wspominam :)

Ktoś pamięta starszą grę z jakichś Zimowych Igrzysk Olimpijskich? Coś w okolicach '90 -'93? Pamiętam, jak u brata, grając w triathlon robiliśmy zmiany - raz, on przez minutę naciskał Enter, gdy się zmęczył, ja go zmieniałem :D Jedną klawiaturę to rozwaliliśmy, w drobny mak.

Fajny wątek :)

tak samo zimowe trasy w CMR 2.0

Oblodzone trasy rajdu Szwecji. C-U-D-O!


Zima w grach. Którą bardzie zapamiętaliście? - ===Schejkimenn===
02.12.2009
21:35
[113]

Lipton07 [ Centurion ]

Właśnie przechodziłem WarCrafta 3 i tam był fany etap zimowy jak Artas zasówał po Ostrze Mrozu.
Choć jesienny go pobił jak był nieumarłym :D

02.12.2009
21:41
[114]

xanat0s [ Wind of Change ]

Pierwsze skojarzenie baaardzo nietypowe - Fire & Ice, jeszcze z czasów DOS-a łupanego. Nie wiem dlaczego, ale żadna inna gra nie wbiła mi się tak pod pojęciem zima jak ona :)


Zima w grach. Którą bardzie zapamiętaliście? - xanat0s
02.12.2009
21:41
[115]

Andrewlee [ Crossroads ]

Pierwszy na mysl przyszedl mi Fahrenheit (Indigo Prophecy). No a ostatnio jeszcze Uncharted 2.

02.12.2009
21:47
[116]

Bakermistrzu [ Pretorianin ]

a mi UT2004 mapa na "A" jakoś już nie pamiętam :)

02.12.2009
21:58
[117]

wata_PL [ Ogniomistrz ]

Cryostasis tam to jest zima zapalamy np lampkę czy ogrzewanie to pomieszczenie zaczyna się ogrzewać i lód na ścianach topnieje ślicznie to wygląda a gra bardzo dobra polecam 9/10

02.12.2009
21:58
[118]

Jedziemy do Gęstochowy [ PAINKILLER ]

Zimowe plansze z mario na pegasusa.....


były takie ze 3 chyba lub wiecej, nie pamietam.

takze max payne, colin 2 i 3, plansza Canada z thps3....

no i oczywiscie swietrne kilka misji z cod:Uo.

02.12.2009
21:59
[119]

Popielny [ Grand ]

TES3: Bloodmoon

02.12.2009
22:00
[120]

Freeman992 [ Generaďż˝ ]

Zdecydowanie w "Maxie Payne" była piękna i klimatyczna zima.

02.12.2009
22:02
smile
[121]

Lethos. [ Generaďż˝ ]

Nie wiem czemu, ale mam ochotę na ferie zimowe sprawić sobie Legendy RPG i będę naparzał w Baldura, gdy mróz będzie za oknem.

02.12.2009
22:12
[122]

Tlaocetl [ cel uświęca środki ]

The Thing, to chyba najlepszy horror SF w klimacie zimowym i gra oddawała ten klimat. Ale mi wszelkie misje w zimowe w America's Army przyszły do głowy jako pierwsze

02.12.2009
22:19
[123]

Aegrus [ Konsul ]

Warcraft III:Frozen Throne, Fahrenheit i ostatnio misja w MW2.
Fakt, The Thing tez bardzo dobrze to oddawał ;) - widok oderwanej głowy w klozecie - bezcenny :D

02.12.2009
22:50
smile
[124]

Janczes [ You'll never walk alone ]

The Thing - akcja gł. rozgrywa sie na zewnatrz, najczesciej podczas zajebistych burzy snieznych a bohater nie zdejmuje ani na moment kaptura...

Age of Mythology - Którąś rasa grało sie podczas zimy ;) Pare ładnych misji sie spedzilo na sniegu

No On Live Forever 2 - mozna bylo zapieprzac skuterkiem snieznym :)

Sacred - pamietam jak czegos nie moglem znalesc i szukajac tego biegalem po tym sniegu i rabalem wszystko co napotkalem

Penumra Czarna Plaga - wyjscie na dwor bylo tylko chwilowe ale szczególnie je zapamietalem bo stracilem tam wiecej apteczek niz przez cala gre :/

SW: Battlefront 2 - Gdy mozna bylo posterowac AT AT :)

02.12.2009
22:53
smile
[125]

Igierr [ Im God Of Rock ]

nie wiem dlaczego, ale jako pierwsze do głowy wpadło mi Fable ;p

05.12.2009
17:47
[126]

Lukas172_Nomad_ [ Still Alive ]

To co wszyscy czyli Max Payne,Crysis,Lost Planet i Modern Warfare 2

Qverty™ - dobrze ,że dałeś tego linka tak to bym się tego nigdy nie dowiedział

05.12.2009
17:55
[127]

wi3dzmin [ Generaďż˝ ]

Na początek Max Payne, ach te opustoszałe, mroczne ulice...

Następnie Icewind Dale II

Reszta nie warta większego wspomnienia.

05.12.2009
18:00
[128]

eysmond [ Konsul ]

Fahrenheit i Metal Gear Solid 4.

05.12.2009
18:32
[129]

K4B4N0s [ Filthy One ]

Call Of Duty i Call Of Duty 2 - Misje Ruskich. Najbardziej klimatyczne poziomy ever, nie tylko za piękną zimę.

[112] - Winter Olympics to się po prostu nazywało chyba. Też to pamiętam, genialne to było :D

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.