GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

iPod pytanie

30.11.2009
22:23
[1]

boskijaro [ Nowoczesny Dekadent ]

iPod pytanie

Potrzebuję jakiegoś odtwarzacza muzyki i myślałem nad iPodem. Ale trochę odstraszyła mnie cena - ponad 500zł które płacę za jakąś kamerkę, oglądanie filmów po co mi to ? Od tego mam telefon, jedynie atrakcyjna jest pojemność 16 gb.
Jest jakaś sensowna alternatywa w graniach 400zł o takiej pamięci ?

30.11.2009
22:35
[2]

loleczek00 [ Wieczny Madridista ]

Creative Xi-Fi2 lub używane PSP:)

30.11.2009
22:39
[3]

Deton [ klein Zwerg ]

Bez obrazy, ale trzeba mieć nierowno pod kopułą, zeby kupić PSP jako odtwarzacz mp3.
Pomyśl nad iPodem nano 4 gen. mam i polecam.

30.11.2009
22:44
[4]

Bezimienny07pl [ Konsul ]

Kup se ipoda shuflee bardzo mały i ładny :D

01.12.2009
14:53
[5]

DJ Pinata [ Subterranean ]

Może iPod 4. generacji zamiast 5. ?
Sam sobie ostrzę na takiego zęby. 16 GB w okolicach 400 zł liczę znaleźć.

01.12.2009
15:10
[6]

Gmp3 [ Chuck ]

No to kup iPod Classic. Sam mam zamiar się w takiego zaopatrzyć.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.