boskijaro [ Nowoczesny Dekadent ]
iPod pytanie
Potrzebuję jakiegoś odtwarzacza muzyki i myślałem nad iPodem. Ale trochę odstraszyła mnie cena - ponad 500zł które płacę za jakąś kamerkę, oglądanie filmów po co mi to ? Od tego mam telefon, jedynie atrakcyjna jest pojemność 16 gb.
Jest jakaś sensowna alternatywa w graniach 400zł o takiej pamięci ?
loleczek00 [ Wieczny Madridista ]
Creative Xi-Fi2 lub używane PSP:)
Deton [ klein Zwerg ]
Bez obrazy, ale trzeba mieć nierowno pod kopułą, zeby kupić PSP jako odtwarzacz mp3.
Pomyśl nad iPodem nano 4 gen. mam i polecam.
Bezimienny07pl [ Konsul ]
Kup se ipoda shuflee bardzo mały i ładny :D
DJ Pinata [ Subterranean ]
Może iPod 4. generacji zamiast 5. ?
Sam sobie ostrzę na takiego zęby. 16 GB w okolicach 400 zł liczę znaleźć.
Gmp3 [ Chuck ]
No to kup iPod Classic. Sam mam zamiar się w takiego zaopatrzyć.