GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

MacBook - czy warto?

30.11.2009
22:15
[1]

dam12 [ mr. towel ]

MacBook - czy warto?

Planuję zakup laptopa i zastanawiam sie nad wyborem macbooka. Model mc240pl kosztuje ok 3,2k. Warto brać za takie pieniądze? Za tą samą cenę można mieć całkiem spoko laptopa.

30.11.2009
22:17
[2]

D:-->K@jon<--:D [ Żubr z puszczy ]

Pytanie brzmi do czego ci ten laptop?

30.11.2009
22:18
[3]

ostatni sprawiedliwy [ Chor��y ]

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=9729397&N=1
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=9683666

30.11.2009
22:30
[4]

dam12 [ mr. towel ]

laptop bedzie stal na biurku i sluzyl do przegladania internetu oraz przerabiania zdjec
Nie wiem wlasnie jak z tymi zdjeciami z matryca 13'

30.11.2009
22:32
smile
[5]

janek09091 [ Generaďż˝ ]

Nie opłaca się białasa, jak już to alu, ale za 3kafle nie kupisz.

Białas żółknie, obudowa pęka.

30.11.2009
22:39
[6]

dam12 [ mr. towel ]

Hm, a moze polecacie cos do 2,5k?

30.11.2009
22:55
smile
[7]

Misiak [ Pluszak ]

Jak do internetu to zwykłego notka sobie kup.

Jeżeli zaś używasz tego go pracy, obróbki dźwięku lub grafiki, wszelako rozumianej to kupuj mac'a.

01.12.2009
00:17
[8]

Lutz [ Legend ]

Ja uzywam do pracy, obrobki dzwieku, i grafiki szeroko rozumianej i mam pc :D (maca juz wlaciwie kobieta przejela)

bierz to co sie oplaca, jezeli zakup komputera nie jest dla ciebie jakims finansowym szalenstwem, nie zbierales lata itp. czyli po prostu "cie stac" kupuj maca, w innym wypadku warto sie zastanowic czy sam (niezly, ale nie doskonaly) system operacyjny zrownowazy ci, taki sobie hardware takiego laptopa.

01.12.2009
00:35
[9]

_agEnt_ [ Tajniak ]

W moim doświadczeniu cokolwiek mniejsze niż 15 cali jest mocno uciążliwe...

01.12.2009
03:49
[10]

Lutz [ Legend ]

w czym jest uciazliwe ?

01.12.2009
07:21
[11]

Mr_Baggins [ Legend ]

Lutz [ Level: 67 - Senator ]

w czym jest uciazliwe ?


No wiesz, dziewczyny się z niego śmieją.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.